Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sakallı Adam

Valla beyler ben de pesci idim fakat 13 den sonra fifaya kayışlardayım ve 2 oyundur fifa oynuyorum. ve artık fifa ciddi ciddi ağırlığını koymaya başladı bence iki oyunuda ps4 ile oynadım ve arasında dağlar kadar fark var. pesin sloganı kral geri döndü imiş ama bence kral falan yok ortada. fifanın şu kalitesine bakar mısınız beyler ?

Aslında cevap vermemem gerekiyor amacın belli ama Attığın videoya atlatarak bakıyordumki 4:44 deki atağı görünce kapattım o nasıl bir defans Efsane oyununuzla iyi eğlenceler ve Bi dahaki sefere asıl hesabınla mesaj yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !3!ack -- 1 Ekim 2014; 1:31:53 >

• arkadaşlar kondisyon ile ilgili bir sorum olacak. ben önceden hep arkadaşlarla oynadığım için Online'daki standartı bilmiyorum. biz hep kırmızı yapıyorduk.

normalde bunun standartı nedir? kondisyonu "Rastgele" olarak mı oynuyorsunuz?
  • Fifa 15 büyük eleştirelere maruz kaldı EA bile bunu beklemiyordu online tabanı şuan çok sorunlu.

Bakalım Pes nasıl olacak şuan için Pes hakkında olumlu yorum yapılamaz lakin fifanın demosunda harikaydı.

Artık futbol oyunu dendimi ilk akla gelen multiplayer oluyor oyunun multiplayer ı ile notu veriliyor fifanın bu sancılı multiplayer ı eğer sağlam bir güncelleme ile düzelmezse bu yıl fifa oynayan parmaklarla sayılır.

Diyeceğim oki Pes 15 multiplayer ı oyunun kaderini çizecek ya yeniden doğuş yada anladınız artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Fifa 15 büyük eleştirelere maruz kaldı EA bile bunu beklemiyordu online tabanı şuan çok sorunlu.

Bakalım Pes nasıl olacak şuan için Pes hakkında olumlu yorum yapılamaz lakin fifanın demosunda harikaydı.

Artık futbol oyunu dendimi ilk akla gelen multiplayer oluyor oyunun multiplayer ı ile notu veriliyor fifanın bu sancılı multiplayer ı eğer sağlam bir güncelleme ile düzelmezse bu yıl fifa oynayan parmaklarla sayılır.

Diyeceğim oki Pes 15 multiplayer ı oyunun kaderini çizecek ya yeniden doğuş yada anladınız artık.

Açıkçası benim anlam veremediğim bazı şeyler var.Herkes kafayı Fifa 15 demoya takmış durumda , ben Fifa 15 demoyu görüp oynadığım anda bu oyun olmadı demiştim.Fifa 15'i PS4 için bir umutla hatalar düzelmiştir diyerek aldım ama demodaki hataların aynısı devam ediyordu.İnsanlar offline mod'un online'a göre daha iyi olduğunu söylüyorlar ama ben offline ile online'ın aynı rezillikte olduğu görüşündeyim buna demoda dahil.Online modlardaki hataların aynısı offline moddada var , değişen birşey yok bence.

Pes'in öncelikle bu muhteşem oynanışın üzerine online serverlarını sağlamlaştırması şart.Hilecilere göz açtırılmamalı ve offlinedaki oynanışın aynısını online'a yansıtmalılar , onun dışında atmosfer'i de iyileştirmek bu kadar zor olmasa gerek.Top fiziği , vuruş hissi, topun falso alması rakibi Fifa 15'e göre mükemmel , 3 büyüklerde olursa yemede yanında yat:):)

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Plus üyeliğe üyeliğe %50 zam geliyormuş

bahaneside dolar yükseldi

plus alacak arkadaşlar acele etsin gece 12 den sonra yeni fiyatlar geliyormuş

ben almamıştım görünen o ki almayacağım

Hocam bende trpsn üyeliğimi yenilemedim.Uspsn'den devam edeceğim , en ufak şeyde kur diyorlar sıktı iyice bu durum..

us psn yillik ne kadar hocam ?

us psn den alisverisi gittigidiyor gibi sitelerden psn kart alip yapiyorduk sanirim degilmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yilin en heyecanli donemine girmis bulunuyoruz dostlar

1,5 ay sonra Pes 2015 imiz ve Gta 5 imiz olacak

son 1080 saat

• Bugüne kadar pes fifa karşılaştırması yapmadım ama :) gün bugündür.

Ezelden belli yani pes çıktığında kardeşimle birlikte sürekli oynarız. Ne o ne de ben birbirimize üstünlük sağlayamıyoruz :) 30 dakika yaptığımız maçlarımız bile 0-0 bittiği günleri hatırlıyorum 3-0 dan 3-4 olan maçlarımızı

Tamam pes 2014 tam olarak bekleneni vermedi. Zaten oynamadım ama arkadaş bu fifa 2015 oyunu arkadaş oyunu yüklemem zaten sorunlu oldu.:) tamam açtık eyvallah oyamaya çalıştık ön yargılardan uzak. Oyuncuların verdiği tepkiler, artislik hareketleri, aksiyon olmaması, sürekli belli kalıplar içerisinde topun dolaşması, topa vurduğunda zevk alamaman cabası, şutların basitliği, vs....

Yani oynamaya çalıştık da oynayamadık :) 5 6 maç sonra pesi açtık arkadaş yaptığın maçlarda öylesine zevk alıyorsun ki kolu kırasın geliyor. Her an her dakika o tuşlardan çıkar tıkıt tıkır tıkır tıkır sesler, çektiğin şutlar, ara paslar, oyunun taktik düzeni, attığın goller, geriye düştün mü son dakikalarda tüm oyuncuları forvete yığmak, kontradan gol yemek, yani insan oynadı mı bir oyundan zevk almalı.

Fifayı yaptığı tribün ambiyansı, gol olurken o sallanan :) ekranı özellikle çim konusunda başarılarını takdir ediyorum :)

• quote:

quote:

quote:

Hocam bende trpsn üyeliğimi yenilemedim.Uspsn'den devam edeceğim , en ufak şeyde kur diyorlar sıktı iyice bu durum..

us psn den alisverisi gittigidiyor gibi sitelerden psn kart alip yapiyorduk sanirim degilmi ?

Hocam bugün ki kurla yaklaşık 113 tl yapıyor , trpsn'de ise zamla 149 tl.Aynen öyle hocam , psn kart ile yapılabiliyor ama detaylıca araştırmak lazım..

• quote:

Orijinalden alıntı: !3!ack

quote:

Orijinalden alıntı: Sakallı Adam

Valla beyler ben de pesci idim fakat 13 den sonra fifaya kayışlardayım ve 2 oyundur fifa oynuyorum. ve artık fifa ciddi ciddi ağırlığını koymaya başladı bence iki oyunuda ps4 ile oynadım ve arasında dağlar kadar fark var. pesin sloganı kral geri döndü imiş ama bence kral falan yok ortada. fifanın şu kalitesine bakar mısınız beyler ?

Aslında cevap vermemem gerekiyor amacın belli ama Attığın videoya atlatarak bakıyordumki 4:44 deki atağı görünce kapattım o nasıl bir defans Efsane oyununuzla iyi eğlenceler ve Bi dahaki sefere asıl hesabınla mesaj yaz

Hocam neymiş asıl niyetim lütfen saçma sapan atıflarda bulunmayınız. Benim forumda ki ilk tek ve yeni hesabımdır bu. Neyi ima etmeye çalışıyorsunuz ? Ayrıca ben video ile işte oyunumu sergilemek istemedim sadece detaylara dikkat çekmek istedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bugün ki kurla yaklaşık 113 tl yapıyor , trpsn'de ise zamla 149 tl.Aynen öyle hocam , psn kart ile yapılabiliyor ama detaylıca araştırmak lazım..

tesekkurler hocam

• Sakallı Adam kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi olsun, varsa daha şikayetlerin pm at oradan tartışalım konu kirlenmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

Bugüne kadar pes fifa karşılaştırması yapmadım ama :) gün bugündür.

Ezelden belli yani pes çıktığında kardeşimle birlikte sürekli oynarız. Ne o ne de ben birbirimize üstünlük sağlayamıyoruz :) 30 dakika yaptığımız maçlarımız bile 0-0 bittiği günleri hatırlıyorum 3-0 dan 3-4 olan maçlarımızı

Tamam pes 2014 tam olarak bekleneni vermedi. Zaten oynamadım ama arkadaş bu fifa 2015 oyunu arkadaş oyunu yüklemem zaten sorunlu oldu.:) tamam açtık eyvallah oyamaya çalıştık ön yargılardan uzak. Oyuncuların verdiği tepkiler, artislik hareketleri, aksiyon olmaması, sürekli belli kalıplar içerisinde topun dolaşması, topa vurduğunda zevk alamaman cabası, şutların basitliği, vs....

Yani oynamaya çalıştık da oynayamadık :) 5 6 maç sonra pesi açtık arkadaş yaptığın maçlarda öylesine zevk alıyorsun ki kolu kırasın geliyor. Her an her dakika o tuşlardan çıkar tıkıt tıkır tıkır tıkır sesler, çektiğin şutlar, ara paslar, oyunun taktik düzeni, attığın goller, geriye düştün mü son dakikalarda tüm oyuncuları forvete yığmak, kontradan gol yemek, yani insan oynadı mı bir oyundan zevk almalı.

Fifayı yaptığı tribün ambiyansı, gol olurken o sallanan :) ekranı özellikle çim konusunda başarılarını takdir ediyorum :)

.

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Ps4 alıcamda acaba şimdiki ps4 alana fifa 2015 hediye kampanyası gibi bi kampanya pes 2015 için yaparlar mı die bekliom:D oyun ücretsize gelirse tadından yenmez:)

• fifa milleti görsel şölen ile kandırıyor hiç olmayan saçmalıklar yüzünden maçları yarıda bıraktım her oynayışımda.
  • Bu ne ya mail geldi, ps plus 3 aylık abonelik 29₺'den 44,99₺'ye fırlamış. %50'den fazla zam yapılmış. Yuh artık bari önceden deselerdi ucuzken yenilerdik!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Ps4 alıcamda acaba şimdiki ps4 alana fifa 2015 hediye kampanyası gibi bi kampanya pes 2015 için yaparlar mı die bekliom:D oyun ücretsize gelirse tadından yenmez:)

oyle birsey olursa harika olur valla hocam

ama bu online icin para verme olayi canimi cok sıkıyor

online oynamak icin yine senelik en az 115 lira gerekecek

ben muallakta kaldim o konuda

metelige kursun attigim bir donemde orijinal aldigim oyunun(buradaki orijinal kelimesini ozellikle belirtmekte fayda var)online i icin para vermek cidden canimi sıkacak

ustelik biz bu online icin para verdigimiz oyunlarda ilerde pat diye serverlarin kapanip online in bittigi oyunlarda gorecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 1 Ekim 2014; 10:34:31 >
  • quote:

Bu ne ya mail geldi, ps plus 3 aylık abonelik 29₺'den 44,99₺'ye fırlamış. %50'den fazla zam yapılmış. Yuh artık bari önceden deselerdi ucuzken yenilerdik!!!!

Ben sabah 1 yıllık aldım 99 tl ye daha zam uygulanmadı sanırım
  • quote:

Bu ne ya mail geldi, ps plus 3 aylık abonelik 29₺'den 44,99₺'ye fırlamış. %50'den fazla zam yapılmış. Yuh artık bari önceden deselerdi ucuzken yenilerdik!!!!

Euro artışından ...

http://www.game.co.uk/en/playstation-4-with-fifa-15-12-months-ps-and-the-last-of-us-remastered-download-309374?categoryIdentifier=737200&catGroupId=

12 aylık plus üyelik + ps4 + fifa15 ve starterpack 400 pound.

• quote:

quote:

oyle birsey olursa harika olur valla hocam

ama bu online icin para verme olayi canimi cok sıkıyor

online oynamak icin yine senelik en az 115 lira gerekecek

ben muallakta kaldim o konuda

metelige kursun attigim bir donemde orijinal aldigim oyunun(buradaki orijinal kelimesini ozellikle belirtmekte fayda var)online i icin para vermek cidden canimi sıkacak

ustelik biz bu online icin para verdigimiz oyunlarda ilerde pat diye serverlarin kapanip online in bittigi oyunlarda gorecegiz

hocam devir para devri adamlarda alıcak artık ama alıcaklarsa çok daha kaliteli bir online ile karşılaşmalıyız . ayrıca far cry4lü bundle duyurulur pes15li bundle duyurulur merak etmeyin . bende pes15lisini bekliycem valla .

• az önce eski fiyat üzerinden PSN üyeliğimi uzattım. dün akşam gelen mailde ''Çeşitli pazar koşulları nedeniyle PlayStation Plus aboneliğinizin fiyatında az miktarda artış olacak. 01/10/2014 tarihinde 3 aylık aboneliğin fiyatı TRY29.00 yerine TRY44.99 olacak.'' yazıyordu. Fiyat artışı ertelendi mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.