Şimdi Ara

Pro'dan sonra Macbook'lar da yenilendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.apple.com/macbook/specs.html

İşlemci 2.26 GHZ Core 2 Duo'dan 2.40 GHZ Core 2 Duo'ya
    Grafik kartı paylaşımlı Nvidia GeForce 9400M'den yine paylaşımlı Nvidia GeForce 320M'e
    Yanlış hatırlamıyorsam 7 saate kadar olan kullanım süresi de 10 saate çıkarılmış.

Bunlar benim görebildiklerim.Beyaz severlere hayırlı olsun

• core i3 330m koysalarmış daha bir güzel olurmuş, yinede çok hoş bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrightDaggers

core i3 330m koysalarmış daha bir güzel olurmuş, yinede çok hoş bir ürün.

330m koysa 15''lerden farkı kalmazdı grafik gücü olarak. macbook alt sınıf bi bilgisayar olduğu için bence prolardan farkı olması lazım.
  • Evet bencede GT330 koymaları hiç iyi olmazdı.
    İnsanlar bütçelerine uygun olduğu için ve gücü o kesime yettiği için bu Macbook serisini tercih ediyor , gereksiz bir durum olurdu bu ekran kartını kullanmaları.
    Ayrıca bu pil ömrü ve bu tasarım(incelik) korunamazdı herhalde.
  • işlemciyi kastediyor arkadaş
    quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: WahshE

işlemciyi kastediyor arkadaş
    quote:

yaa arkadaşlar selamlar herkeze...notebook alamaya kara verdim fakat uygun birsey goremedım Sonylerde sorun cıkıyormus begendım bir kaç model öle...samsung da düşünüyorum apple artık bakcaz sony 3,5 miyar verip servise gotuyorlamrış ama maclarda 4500 ve üzeri oda cok pahalı oluyor belkı pahalı deglde benım bütcem uymuyor acaba 13'' mac mı alsam ne ısınma var nede ses war diyorlar sizceeee....

eger bu 13'' al dersenın oyun yüklenirmi autocad felan sonucda okulda lazım oluyor cevaplarsanız sevırım ii geceler herkese...teşekur ederım şimddididen...

• quote:

Orijinalden alıntı: WahshE

işlemciyi kastediyor arkadaş
    quote:

core i3 ve nvidia 330m gibi algıladım ben onu. doğru arkadaş işlemciyi kastetmiş ama i işlemci kullansaydı 320m grafik kartını kullanamazdı. bu yüzden c2d da kaldı 13 inçler.
  • Daha doğrusu i3 ve paylaşımsız 330M kullanılabilir diyelim.Ancak onboard olarak kullanılamaz,i serisi işlemcilerde Intel grafik kartları kullanılabilir.13'' modeller için Apple,paylaşımsız kart kullanmadığı için işlemciler Core 2 Duo olarak kaldı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.