Şimdi Ara

prison break bitirdim sırada oz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler prison break den sonra abaşlanır mı çok iyi deniliyor

• Mclaren Honda kullanıcısına yanıt
    Prison Break'in gerçekçisi ve çok sert versiyonunu düşün. Prison Break kolaysa OZ viski diye düşün
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt

sıcofield ekibinin her olaydan sıyrılması ve her şeyden kurtulması benim için bir
    - idi ama bu dizi o - yi + yapcak galiba
  • Mclaren Honda kullanıcısına yanıt
    Hocam hani bazıları SCofield'a gelmiş geçmiş en iyi karakter diyenler var ya hocam, bana göre OZ'daki karakterlerin %90'ı SCofield'tan daha iyi tasarlanmış, oyunculuk olarakta öyle.
  • hapishane ortak oge falan ama oz la pb arasında hic bir benzerlik yok. oz pb yi tokatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    oyunculuk iyi ama kesinlikle enlerden değil bence. Ayrıca görüntü kalitesinden dolayı şu an soğudum one öyle yav
  • Prison Break'ı ilk izlediğimde çok severdim,en iyi dizi olduğunu düşünürdüm. Oz izleyince fikrim değişti. Kalite olarak Oz, heyecan olarak Prison Break öndedir.
  • Başla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izle izle oz bence hapishane hayatını ve insan ilişkilerinde din,dil ,ırk ayrımını en iyi anlatan dizi
  • prison breakden başka dizi yok sanki :D got ve hannibal karekterleri de çok sağlamdır vikingsin ragnar karakteri de çok sağlamdır ayrıca true blood daki karakterlerde baya sağlamdır daha say say bitmez :)
  • Prison Break ana okulu ise OZ endüstri meslek lisesi son sınıftır.
  • Oz'u da izle sonra hapishane filmlerine başla.
  • Oz izlede gerçek hapishaneyi gör Tabi o diziye sadece hapishane dizisi gözüyle bakma, daha geniş bir dizi.
  • PB bir kere aksiyon üzerine kurulu, OZ öyle değil.OZ daha çok düşünmeye ve karakter tayini yapmaya sevk ediyor insanı.
  • Oliver_ kullanıcısına yanıt
    Hocam tabii ki PB'Nin ilk sezonu en sürükleyici sezonlardandır.
  • o'reily reyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 25 Ağustos 2014; 2:58:52 >
  • Bir hapishane yapıtının hiç bu kadar renkli olacağını tahmin edemezdim. Her karakter birbirinden iyi. Bende Pbden sonra Oz'u izledim, Oz daha ağır ve daha iyi bence.
  • Prison Break bitmek üzere. Demek bundan sonra Oz'a başlamak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.