Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: DESTINY

pazar saat 18.00da tekrarı

teşekkür ederim
  • rica ederim
  • ya babalar çıldıracam ya!!!!!!!!!!!!!!

Bu dizinin bölümlerini nerden nasıl indiriyorsunuz nerden indirebilirim yardım edin!!!!!

Ne olur yardım edin pm atabilirsiniz.. Saygılar..
  • amma heyecan yapmışsın ha

http://forum.donanimhaber.com/m_6453131/tm.htm
  • çok güzel bi diziye benzio kesin izlemeliyim demiştim ama net fln derken tv ye pek fırsat olmuyo
    bu diziyi henüz izleyemedim

acaba çok şey mi kaçırdım...
    şimdia başlasam anlarmıyım!???
  • quote:

Orjinalden alıntı: illyria_snm

çok güzel bi diziye benzio kesin izlemeliyim demiştim ama net fln derken tv ye pek fırsat olmuyo
    bu diziyi henüz izleyemedim

acaba çok şey mi kaçırdım...
    şimdia başlasam anlarmıyım!???

hemen başla sen izlemeye,anlarsın..

kaçırma bence...
  • cnbc e de kaçıcı bölümünde dizi ben internetten indirip izliyorum şu an 3. bölümü bitirdim ama 16. bölüm çıkmış durumda torrentte.sürükleyici ve güzel bir dizi ama bunu izleyenlere 24 ü de izlemelerini tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: albus

cnbc e de kaçıcı bölümünde dizi ben internetten indirip izliyorum şu an 3. bölümü bitirdim ama 16. bölüm çıkmış durumda torrentte.sürükleyici ve güzel bir dizi ama bunu izleyenlere 24 ü de izlemelerini tavsiye ederim

5bölüm oldu, yarın saat 18:00da 5.bölüm tekrarını izleyebilirsiniz
  • bende ilk 13 bölümü yani ilk sezonu HDTV olarak var... Kalite deli. Ancak bir sorunum var altyazı gerekiyor ve hiçbiyerde yok???
  • quote:

Orjinalden alıntı: okan

bende ilk 13 bölümü yani ilk sezonu HDTV olarak var... Kalite deli. Ancak bir sorunum var altyazı gerekiyor ve hiçbiyerde yok???

1.sezon 1-9 arası bölümler için altyazılar bu linkte var;http://www.divxplanet.net/sub/s/28434/Prison-Break.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r7brtpires -- 2 Nisan 2006; 1:21:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: landon

quote:

Orjinalden alıntı: okan

bende ilk 13 bölümü yani ilk sezonu HDTV olarak var... Kalite deli. Ancak bir sorunum var altyazı gerekiyor ve hiçbiyerde yok???

1.sezon 1-9 arası bölümler için altyazılar bu linkte var;http://www.divxplanet.net/sub/s/28434/Prison-Break.html

• yavv arkadaşlar ben lime wire dan falan buldum bu prison break i indiriom ama cant open file yazıoo hepsinde onu çalıştırmak için bişeymi gerekioo yardım ediniziz divx codeclerim yüklü
  • Bu diziyi cnbce'de izlemeye başladım dayanamayıp 14 bölümüde indirdim. Gerçekden güzel olmuş, ama ilerleyen bölümlerde bazı boşluklar var. 6. bölüm heyacanlı bu perşembe kaçırmayın derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pritz21

Bu diziyi cnbce'de izlemeye başladım dayanamayıp 14 bölümüde indirdim. Gerçekden güzel olmuş, ama ilerleyen bölümlerde bazı boşluklar var. 6. bölüm heyacanlı bu perşembe kaçırmayın derim

perşembe geldiiiiii
  • çok heyecanlıydı yine bu bölümde...
  • merhaba
    ben forumda yeniyim.herkese selam.
    diziyi son 2 haftadır izliyorum ama özetini arkadaşlardan dinledim. çok heyecanlı gidiyor. bu tarzda başka bir dizi daha varsa bana söylermisiniz? tavsiyeleriniz?
    böyle heycanlı ve şaşırtıcı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahquartz

merhaba
    diziyi son 2 haftadır izliyorum ama özetini arkadaşlardan dinledim. çok heyecanlı gidiyor. bu tarzda başka bir dizi daha varsa bana söylermisiniz? tavsiyeleriniz?

oooo olmaz mı ya, tam yerine geldin
    heyecan fırtınasının zirvede dolaştığı bi başka dizi de pazar günleri 22:00'da yayınlanan 24 tür. dizide olaylar gerçek zamana göre ilerliyo, 3bölüm oldu ama anlarsın izlemeye başla, yarın 15:00'da 3.bölümün tekrarı var, pazar günü de 4.bölümü izleyebilirsin, yarın kesin izle ilk 2 bölümü kısaca hatırlatıyodu başında

bunun dışında pazartesi günleri saat 21:00'da csi: ny var, bu da şuçluları yakalamakla ilgili, kanıtlar falan değerlenddiriliyo yine heyecanlı bi dizi tabi prison break ve 24'e nazaran tempo biraz daha düşük

son olarak smallville'i de izlemeni öneririm, pazar günleri saat 20:00'da, tekrarları ise cumartesi günleri 14:00'da, yarın izlemeye başlayabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: landon

quote:

merhaba

heyecan fırtınasının zirvede dolaştığı bi başka dizi de pazar günleri 22:00'da yayınlanan 24 tür. dizide olaylar gerçek zamana göre ilerliyo, 3bölüm oldu ama anlarsın izlemeye başla, yarın 15:00'da 3.bölümün tekrarı var, pazar günü de 4.bölümü izleyebilirsin, yarın kesin izle ilk 2 bölümü kısaca hatırlatıyodu başında

bunun dışında pazartesi günleri saat 21:00'da csi: ny var, bu da şuçluları yakalamakla ilgili, kanıtlar falan değerlenddiriliyo yine heyecanlı bi dizi tabi prison break ve 24'e nazaran tempo biraz daha düşük

son olarak smallville'i de izlemeni öneririm, pazar günleri saat 20:00'da, tekrarları ise cumartesi günleri 14:00'da, yarın izlemeye başlayabilirsin

csi:ny çok güzel gerçekten de
  • Orjinalden alıntı: landon

merhaba

saolasın hocam.. hepimize iyi seyirler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.