Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu F.B.I ajanı mahone hakikaten pisikopatmış ya.bu kadarını beklemiyordum.dizi yine soluk kesici bir yerde kaldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arslan amca

bu F.B.I ajanı mahone hakikaten pisikopatmış ya.bu kadarını beklemiyordum.dizi yine soluk kesici bir yerde kaldı.

yaw bu ajanı acayip akıllı yapmıs senaristler bu kadar da olmas ki

Adam 2 dakka da utah'a gidiceklerini anladı helal olsun ne zeka
  • ben son sahnede blof yapıyo zannettim ama.... hayret ettim ya. şimdi işler baya bi karıştı.seneryoda güzel bir akıcılık var.tebrik etmek lazım.
  • Off offf mohani :) yaktı diziyi..heyecan geldi biraz diziye
  • ufaklığa üzüldüm ya tam iyi yolu bulmuştu bi de konuşması çok güzeldi yoo whats up diyodu herkese
    acaba çok ilerde ne olucak yakalanıcaklar bir daha mı kaçıcaklar acaba bence böyle olsa süper olurdu
  • flood ne?bilen var mı?
  • yya biz izleyemeyenler konuşmalara fransız kalıyoruz bana da cd'den göndermek isteyenler varsa msn mi veriyim
  • ikinci sezonu izlemiycem, cnbc e yi bekliycem diye inat etmiştim ama olmadı işte. ilk bölümünü izledim geçen akşam, dewam etmedim ama çok iyiydiiiii
  • sabaha 8. düşer, düştüğü gibi izlemek lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

sabaha 8. düşer, düştüğü gibi izlemek lazım.

• Robin Tunney'in yani Veronica Donovan'ın oynadığı en güzel film DİKEY LİMİT arkadaşım otur izleeee.
  • ya aziz arkadaşlar bana 2. sezon bölümlerini göndermek isteyenler varsa msnmi veriyim ordan konuşalım. lütfen yaaa çatlıyorum meraktan... yapın bi iyilik...siz böyle indirdik filan deyince acıların çocuğu modunu alıyorum ben... 2.SEZON BÖLÜMLERİNİ GÖNDERMEK İSTEYENLERİN DİKKATİNEEEEE
  • bana da 2.sezon bölümlerini gönderin. eğer isterseniz msnmi verebilirim.oradan konuşuruzzzzz.ok?
  • BANA DA GÖNDERİN 2.SEZON BÖLÜMLERİNİ. AMA BU HAKSIZLIIIIK. BAKIN MSNMİ VERİCEM.

Prison Break - 5. Sezon Bitti
  • Arkadaşlar 8,bölümde sara yı öldürecekler mi bir de sucre niye silah çekti arkadaşlarına izleyen varsa cevaplasın lütfen..
  • Arkadaşlar 2.sezon 8.bölümü herzaman ki gibi t orrent sayfasına baktım bu sefer yok herzaman olurdu bu sefer neden yok bileniz varmı yada başka link varsa pm den söylermisiniz ?
  • 8.bölüm 23 ekimde yayımlanacak

ayrıca prison breakin 3.sezonuda çekilecek senaryolar hazırlandı
  • @Nitrogliserin haber verdiğin için saol ama şimdi gelde 23 ekimi bekle bekle bitmez...
  • oha 23 ekim mi

off offf
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

ayrıca prison breakin 3.sezonuda çekilecek senaryolar hazırlandı

hadi be bu iyi haber ama bizim adamlar ne yapacak yeni sezonda yemedikleri halt kalmadı daha ne yapacaklar
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.