Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (832. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

bölümü izleyenler 42. dakika 27. saniyeden itibaren ekrana iyi baksınlar

Abruzzi orda

Eski sezonlardan kesip koymuşlar herhalde
  • Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Abruzziye ne olmuştu en son?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksbrky

• quote:

Orijinalden alıntı: ksbrky

• quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

Beyler yeni sezonu nasıl? Ona göre başlamayı düşünüyorum. İlk 4 sezonu çok beğenmiştim.

İlk 4 sezonu tam 6 kez bitirmiş bir Prison Break hayranı olarak söylüyorum. Genelde en az beğenilen sezon 4. Sezondur. Bence 4. Sezon da çok güzel. Bu sezon bence 4. Sezondan kalitesiz. 9 bölüm olduğundan dolayı hersey aceleye getirilmiş. Açıkçası ilk 4 sezondaki keyfi alamadım. Bu sezonun herhangi bir şekilde 1. Sezonla yan yana koyulması, kıyaslanılması bile 1. Sezona hakarettir. Diziyi en baştan izleyecek olsam, bu sezonu muhtemelen izlemezdim tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Burada 6. sezon çekilirse görülebilecek en baba şey Scofield'ın ajan olabileceğidir. Mahone gibi bi suçlu piyasaya türer yada nebileyim Shebayı öldürürler senaryo gereği bir şekilde iş micheal ın CIA başkanının teklifini kabul etmesine kadar gidebilir. İntikam uğruna CIA ile çalışmak isteyebilir ve onun dışında gerçekten çekilecek bölüm kalmadı tbag ı hapistenmi çıkarıcak anlamadımkiGerçek bir final olsaydı Sucre Cnote bunların hayatlarınıda gösterirlerdi bence 6. sezon gelir ama konusu ne olur bilinmez çok bekletmeseler bari
  • PaNoZ kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle düşündüm fakat yapımcılar ve prodüksüyon tarafından bu dizinin hapisten kaçmak ile alakalı olduğunu ve 6. sezon gelmesi halinde bu konu işlenebileceğini belirttiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Beyler şimdi aklıma geldi yine bunlar mezar sahnesini açıklamadılar hala.

4. Sezon sonu

5. Sezon başı

Resmen mezarı değiştirdiler çaktırmadan. İlk bölümde anında gözüme çarpmıştı.

Bölümü beğendim yazmıştım zaten yukarıda. Ama bu mezarın bir anlamı olur belki diye bekledim ama yokmuş

Çok normal bu değişikliği gitmeleri. Sonuçta Michael 7 yıl boyunca yoktu. Mezar taşında ölüm tarihi olarak 2005 yazsaydı bu 12 yıl yapıyor. Asıl o zaman mantıksız olurdu.

dizi 2010 da bitmedi mi zaten niye 2005 yazıyordu 4.sezonun sonunda?
  • Son kısmı güzeldi lan. Aslanım TBag
  • Gerçek Prison Break 1.sezondur.
  • Ne durumdayız ? Senden daha iyiyiz.

Burası çok güzeldi.
  • 4X9

Tek kelimeyle iğrençti. İlerletmemek için kendimi zor tuttum, izle izle bitmedi.

Bu sezon tek bir amaçla çekilmiş ondan eminim. Amerika gibi yüce merhamete sahip bir ülke ve onun vatandaşları asla ve kat'a kötülük yapmazlar. Amerikalılar kötülük kelimesinin anlamını bilmezler. Zaten dizinin bu sezonuna baktığımız zaman gördüğümüz gibi ortadoğuyu karıştıran sadece bir ''kişi'' ve onun ekibi. Bir avuç adamla beraber ortadoğuyu paramparça etmişler. Yoksa CIA veya Amerika'nın herhangi bir kötülük yapabileceğini aklınız alıyor mu?

Devletler birbirlerinin gemisini vurduğu zaman titreye titreye vuruyorlar. Adam tek bir telefonuyla gemiye füze attırdı ama gel gör ki ahmakça oyunlara geliyor.Çocuk oyunu gbi ''Ben bunu tahmin etmiştim'' oyunu oynuyorlar. Küçükken bugsbunny de izlediğim bir bölüm geldi aklıma. Hatta başka bir çok çizgi film de aynı şeyi gördüm. Birbirlerinin postunu çıkarıp aslında ben senim diyorlardı hatırlarsanız. Onun arkadan adamı geliyor onun arkadn adamı geliyor ''ben, bunu tahmin edeceğini tahmin edeceğimi tahmin edeceğini tahmin etmiştim'' gibi saçma sapan, ohooo... Ne izledim ben acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 1 Haziran 2017; 18:24:32 >
  • Dövmeyle ilgili şunu söyleyebilirim ellerinde direkt olarak jacop'ın yüzü olmayabilir yüzünün gereken spesifik noktaları vardır, ilk sezonda hapisaneden kaçarken vücudundaki dövmeleri kim plan olarak görebilirdi ki? fakat detaylı gösterildiğinde yolların patikaların olduğunu görmüştük, haywire'ın gördüğü gibi ...

yine de güzel bi mizansendi.

i.imgur.com/7AUv19b.gifv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Father -- 1 Haziran 2017; 18:43:25 >
  • Arkadaşlar 6. sezon gelecek mi ? T-bag için üzüldüm haksızlık oldu, izleyenler bana hak verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 1 Haziran 2017; 18:49:46 >
  • final

ne kadar amatörce sahneler izledik yav, whip'in vurulması micheal'ın bağırışı hepsi bir oyun gibiydi sanki. adam beleşe öldü resmen.
    tahmin edilebilir bir son da olmuş. önceki bölüm sezonun iyi bölümüydü finalle bile aşamadılar bunu
  • finalde sezonda vasattı çekmek için çekmişler
  • Finale doğru güzel bir hal aldı gerçekten ama bölüm duygu bakımından eksik kaldı. Pek tatmin edici bulmadım.
  • Çok boş ve gereksiz bir sezondu. Daha ilk bölümden söylemiştim.
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

Hocam ben Whip'in gerçekten öldüğünü düşünmüyorum. Hani orada bu işte bir dümen olduğunu düşünüyordum. Hala da öyle düşünüyorum. Sonuçta Micheal boşuna Whip'e Jokerim demiyordu. Elbet kan akışını yavaşlatan ya da başka bir şey yapan bir ilaç gibi birşeyler açıklarlar Whip ölmedi diye.
  • Diziye tekrardan başlasam eskisi kadar olmasa da zevk alır mıyım sizce? tekrardan başlamak istiyorum 1.sezondan fakat pek sarmaz gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.