Şimdi Ara

Prison Break - 5. Sezon Bitti (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.000
Cevap
116
Favori
607.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu diziye hasta oldum admın balına bide piskopat hücre arkadaşı çıktı nolcak bakalım. bu dizi kaç sezon billen warmı??
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY

cncbc-e deki diziler tatile girince uzak kalmıştım biraz tv den. bu topic sayesinde bakayım dedim .ilk defa izledim bugun hoşuma gitmedi dersem yalan söylemiş olurum.

bu arada @satinezgi alta yazıları nasıl bulucaksın. bende diğer dizileri indirmek istiyorum ama altyazıların hepsi yok malesef

indirip denemedim nasıl ama divx forever' da var ilk sezonun tüm altyazıları..
  • cnbc gibi başka bi kanal yok..Adamların her werdiği dizi cok kaliteli...Benm favorim sımpsons
  • ben dızıyı ındırdım ve suanda sezonun son bolumunu ızlıyorum dızı fazla surmeyecek ıkı sezonu gecmez ıkıncı sezon 20 mart ta baslayacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: weys_el

ben dızıyı ındırdım ve suanda sezonun son bolumunu ızlıyorum dızı fazla surmeyecek ıkı sezonu gecmez ıkıncı sezon 20 mart ta baslayacak

dizi 13.bolümden sonra 4-5 aylık uzun bir süre ara vermis..20 mart ta yayınlanacak olan bölüm 1.sezonun 14.bölümü olacak 2.sezon değil..
  • quote:

Orjinalden alıntı: .yBm.

quote:

Orjinalden alıntı: Scream©

1. sezonu indirdim yakında seyretmeye baslıyacam..konusu ilgi cekici..

nerden indirdigini soyler misin, bnde bunun gibi bikac diziyi arsivlemek istiyorum da
    sagol simdiden

http://tvunderground.org.ru/index.php bu sitede bircok dizinin emule linkleri mevcut..
  • landon , satinezgi yardım için teşekkürler. altyazıların tamamını bulursam nip tuck, the o.c , one three hill ve diğerlerini başlarım indirmeye
  • Prison Break'ın tüm bölümlerini indirdim, başlayacağım izlemeye bakalım..
  • Bölümler ares programından kolaylıkla temin edilebilir....

Kesinlikle uğraşıp 13bölüm çektiğinize değer
  • mükemmel bi dizi ya bende hiç kaçırmadan izliorum!adamlar sağlam dizi yapıolar valla..
  • muhteşem bir dizi olay budur
  • cute poison
  • 3 aydır bu diziyi bekliyordum, sonunda geldi :) Bağımlısı oluyor insan
  • Dizi mukkemmel otesi 14. bolumu az once izledim gercekten cok duygusal bir bolumdu. Bu dizide hersey var muhtesem bi dizi!!
  • Ya kaç bölüm olacak acaba bu dizi bilen var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: luv2xlr8

Ya kaç bölüm olacak acaba bu dizi bilen var mı arkadaşlar ?

Amerikada 14. bölümü yayınlandı gecen hafta. Ama toplamda kac olur bilemem zaten bence o kesin belli de degildir ilgiye göre uzatırlar sonra millet bıkınca bitirirler klasik dizi mantıgı.
  • Bu dizi nasıl bişey ya!Tüm sezonu indiresim geldi.Bahsettiğiniz kadar varmış arkadaşlar.
  • ne bölümdü yaa... soluksuz izledim..:)
  • çok güzel bi bölümdü yaa

izlediğim en sürükleyici dizi diyebilirim
  • cidden cok heycanlı bi dizi yaa..arda bakabildikçe baktım...ben tekrarlarının ne zamna olduunu sorcaktım yaa.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.