Şimdi Ara

PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
15.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PRİNS SIVISİSTEM LPG DİREKENJEKSİYON ARAÇLARIMIZA MONTAJLARIMIZ TÜM HIZI İLE DEVAM ETMEKTEDİR TÜRKİYE DE SADECE 2 ADET İNSİGNİA 1.6 170 HP DİREKENJEKSİYON ARACA PRİNS SIVISSTEM /100 LPG İLE ÇALIŞAN SİSTEM TAMAMLANMIŞTIR VE ŞUAN MONTAJ YAPTIRMAK İSTEYEN 5 ADET ARACIMIZ İÇİN HOLLANDA DAN CİHAZ İÇİN BEKLEMEKTEYİZ
     PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    türkiye ye hayırlı uğurlu olsun artık opel aileside prins li oldu doğru tercih alternatifsiz tercih prins ( en iyilerin tercihi )
  • Merhaba jeep renegade 2014, 1.4 multiair turbo 140 hp için dönüşüm fiyatı nedir, ve yakıt tüketimi maliyeti dönüşüm sonrası ne kadar düşer ortalama olarak, ayrıca garanti ile ilgili olarak bir sıkıntı oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kunter K kullanıcısına yanıt
    salih hocam size bilgi vereceğim değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arayacağım sizi en kısa zamanda
  • Kunter K kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı uğurlu olsun diyelim inşallah en kısa zamanda görüşmek dileği ile bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ediyorum selam ve saygılar sunuyorum
    evet 2015 model seat leon 1.4 tsi aracımıza türkiyede ilk kez prins sıvısistem lpg montajına başlamış bulunmaktayız ilkemiz herzaman olduğu gibi türkiyede prins olarak ilklere imza atmakdan onur duyuyorum böyle bir markanın çatısı altında olmaktan ve böyle büyük bir aileye üye olduğum için beni takip etmeye devam ediniz yusuf koparan prins lpg uzmanı izmir 05355595572
    0215 model seat leon 1.4 tsi motora türkiye de prins sıvısistem lpg uygulaması herzaman ilkler benim için vizyonum olmuştur ne mutlu bana prins ailesinin bir feredi olduğum için türkiye ve seat leon camiasına hayırlı uğurlu olsun
     PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI

evet seat leon tsi 2015 model tsi motora ilk prins sıvısistem lpg montajımız herşeyi ile tertemiz 4/4 lük bir şekilde bitmiştir türkiye ve prins ailesine hayırlı uğurlu olsun
  • Aynı leondan bende de var da tasarruf oranı ve fiyat nedir? Direct liquia max mı takıldı? %100 lpg ile mi çalışıyor? Viallede olduğu gibi tsi motorlarda geç çalışma sorunu oluyor mu?

• belgehan kullanıcısına yanıt
    Sayın Belgehan

aracınızda geç çalışma varsa zaten Prins taktırmamıssınız demekdir :)
  • belgehan kullanıcısına yanıt
    öncelikle merhaba takmış olduğumuz aracımız türkiye de tsi motora takılan ilk prins marka sıvı lpg sistemidir ve /100 lpg ile çalışmaktadır ve /50 e varan bir tasarruf sağlamaktadır ve aracın hiç bir yeri delinmeden kesilmeden aracın kendi benzin enjektöründen sıvı olarak lpg göndermektedir ve kesinlikle vıalle markasındaki sıkıntıların hiç birini yaşamassınız prins markamız dünyanın en son arge ve teknoloji çalışmalarına sahip ve en çok bu sisteme çalışma yapan dünya markasıdır hertürlü teknik destek için bana ulaşabilirsiniz ( Yusuf Koparan )prins lpg uzmanı 05355595572
  • YusufKara Y kullanıcısına yanıt
    yusuf bey merhaba öncelikle teşekkür ediyorum doğru tercih doğru analiz egerki prins markamızı tercih eden değerli kullanıcılarımızın bu tür geç çalışma problemi yoktur x markalardaki bazı durumlar zaten forumlarda görülmektedir
  • 1.4 Tsi jetta yada touran almak istiyorum ama bu sivi sistem lpg fiyatlari hakkinda fiyat bilgisi verbilir misiniz?

• liberty_15 L kullanıcısına yanıt
    merhaba öncelikle teşekkür ediyorum ve en önemli olan şudur bu araclarımızda motor kodu çok önemlidir ama büyük ihtimal sıralı sistem olarak bu araçlarda çalışmamız daha çok ama en son 2015 modellerde daha çok şuan 4 adet motor kodunda sıvısşstem çalışmalarımız başladı ama ilerleyen zamanlarda tabikde daha çok mevcut listeye ulaşacağız sıralısistem mevcut kitlerimiz 4300 tl civarı sıvısistem kitlerimizde 7800 tl civarlarında
    evet şanlıurfadan prins sıvısşstem lpg montajı için izmire prins lpg nin üstadı yusuf koparanı tercih eden sevgili murat abime bir kez daha teşekkür ediyorum ayaklarına sağlık 2013 model kıa sportgace an itibari ile totalde türkiyede 93 adet prins sıvısstem lpg montajına kendi adıma imza attık tüm türkiyenin bütün şehirlerinden gelen sevgili dostlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum herzaman hizmete hazırım yusuf koparan prins lpg uzmanı 05355595572 izmir
     PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI

biraz önce telefonla şahsımı arayaran istanbul dan berkant beye çok teşekkür ediyorum değerli yorumları ve iyi dilekleri için suzuki vitara 2011 model aracına prins lpg dönüşümü için beni aradı ve bütün teknik bilgileri ve herşeyi objektif olarak açıkladık prins markamız için kendisini istanbul da en köklü prins bayimize yönlendirdik inşallah hayırlı olsun kendisi için ailemiz prin se hoşgeldniz diyelim ve hayırlı uğurlu olsun tekrardan değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum
    evet 2015 kıa sportage aracımıza prins sıvısistem likit lpg montajımız bitmiştir türkiye de prins sıvısistem lpg denilince akla gelen tek isim Yusuf Koparan izmir 05355595572
     PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI

herkese merhaba uzun zamandır beklenen bir araç idi türkiye de jeep renegade2014 model 1.4cc140hp turbo multiair motoru bulunan aracımıza yanılmıyorsam şuan türkiye de bu modele ve motora ilk kez lpg dönüşümü yapmış bulunmaktayız prins markamız olarak dünyada bu tarz araçlara lpg dönüşümü yapmış olduğumuz için onur ve gurur duyuyorum böyle bir ailenin çatısı altında olmaktan prins yapar kimileri bakar yusuf koparan takar diyorum gerekli bütün teknik bilgiler için bana ulaşabilirsiniz 05355595572 yusuf koparan prins lpg uzmanı
  • Evet sevgili arkadaşlarım salı günü nasip olursa Türkiye de büyük ses getirecek bir araca lpg uygulaması başaracağız inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    porche cayanne v8 4.8 prins lpg s lpg @YUSUFPRİNSİZMİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YUSUFPRİNSİZMİR -- 8 Eylül 2015; 14:01:42 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.