Şimdi Ara

PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
15.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yusuf hicam 2 ay sonra turkiyeye gelecek 1.5 182 hp civic icin montaj olacak mi ne dersin vtec turbo arac. Ihtimal yok dersen baska araclara bakacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurozer U kullanıcısına yanıt
    Merhaba sevgili sayın abicim olacak tabikide çalışmalar başlayacak bilgin olsun abi selamlar saygılar sunuyorum yusuf koparana güven merak etme sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eeosman E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bunlar büyük ihtimalle aynı motor motor kodu tutuyor ama listede V70 olarak görünüyor aracın beyin codu aynı ise muhakkak müdahil kit bu Arapçada uygulanabilir abim mesela S60 kitini S80 ne taktık uyuyor motor yazılımları gibi abi selamlar saygılar sunuyorum

• https://youtu.be/abSvv96B0Cg
    Türkiye de bu sayıda tek başına Prins sıvısistem directliqoumax montajı yapan 2014 de en çok takan kişi Prins'in prensi şampiyon Yusuf Koparan dan farklı markalarda 143.araç totalde 2015 KIA sportage Prins sıvısistem directliqoumax Türkiye ye hayırlı uğurlu olsun durmak yok hizmete devam siz değerli dostlarımıza en kaliteli objektif dürüst ilkeli sunum için buradayım 05355595572 izmir

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm,

Tam otomatik araçlarda lpg dönüşümü sonrası selenoid arızalarının daha çabuk ortaya çıktığını görüyorum. Tesadüf müdür?

• sarı arıza lambası kullanıcısına yanıt
    Hangi yönden biraz daha bilgi açarsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: YUSUFPRİNSİZMİR

Büyük ihtimalle soğutma suyu hem şanzıman yağını soğutmaya ve hem lpg beynine yetmiyor. Bundan dolayı yağ fazla ısınıyor ve bu da selenoidlere zarar veriyor. Sonrası malum vuruntular ve sıkıntılar.

• quote:

Merhaba sevgili sayın abicim olacak tabikide çalışmalar başlayacak bilgin olsun abi selamlar saygılar sunuyorum yusuf koparana güven merak etme sen

yusuf hocam sana guveniyorum uzun suredir yaptıklarını takip ediyorum tebrik ediyorum çok başarılısın.

kesin gelir diyorsun ancak bakıyorum bmw de ki hiçbir turbu direkt enj. araca prins dlm yapmamış, ya sonu bmw gibi olursa hondaya da yapmazlarsa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı arıza lambası

quote:

Büyük ihtimalle soğutma suyu hem şanzıman yağını soğutmaya ve hem lpg beynine yetmiyor. Bundan dolayı yağ fazla ısınıyor ve bu da selenoidlere zarar veriyor. Sonrası malum vuruntular ve sıkıntılar.

arkadaşım ben lpg ci değilim ancak soğutma suyu lpg beynini sogutmaya yaramıyor lpg sistemlerinde tam tersine soğuyan beyni ısıtmada kullanılıyor ısınmış soğutma suyu.

yani lpg li araçlardaki soğutma suyunu radyator gibi lpg beynide bir miktar soğutuyor sizin bildiğinizin tam aksine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurozer

quote:

quote:

arkadaşım ben lpg ci değilim ancak soğutma suyu lpg beynini sogutmaya yaramıyor lpg sistemlerinde tam tersine soğuyan beyni ısıtmada kullanılıyor ısınmış soğutma suyu.

yani lpg li araçlardaki soğutma suyunu radyator gibi lpg beynide bir miktar soğutuyor sizin bildiğinizin tam aksine..

Öncelikle teşekkür ederim. Lpg li araçların daha hararetli çalışması ve soğutma suyunun daha çok ısınmasına bağlayabiliriz o zaman.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurozer

quote:

quote:

Öncelikle teşekkür ederim. Lpg li araçların daha hararetli çalışması ve soğutma suyunun daha çok ısınmasına bağlayabiliriz o zaman.

ayarlari duzgun yapilmamis bir sistem fakir karisimda calisiyorsa yanma sicakligi yukselir ama termoatad sogutma suyu sicakliginin 100 dereceye cikmasina zaten izin vermez oyle olsaydi hararet yapardi. selenoid falfide birkac derece yüzünden ariza verecek degildir tahminim. lpg den dolayi biraz olsun gucten dusen araclarin sanzimani gerekli torku yakalamayip tam kilitlememesinden kaybaklanabilir mi acaba

• Acaba Peugeot 208de bulunan 1.2 Puretech 110HP turbo olan motora lpg montajı mümkün mü?

İyi akşamlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeavyClocker

Acaba Peugeot 208de bulunan 1.2 Puretech 110HP turbo olan motora lpg montajı mümkün mü?

İyi akşamlar dilerim.

Hocam o araç şehir içi laç litre yakıyor ki?

• quote:

Merhabalar bunlar büyük ihtimalle aynı motor motor kodu tutuyor ama listede V70 olarak görünüyor aracın beyin codu aynı ise muhakkak müdahil kit bu Arapçada uygulanabilir abim mesela S60 kitini S80 ne taktık uyuyor motor yazılımları gibi abi selamlar saygılar sunuyorum

Merhaba 2016 model nissan micra 1.2 cvt ye lpg takılması hakkında ne dusunuyorsunuz? Piyasada pek araç yok acaba sıkıntı mı oluyor?

• Hocam merhabalar yakın zamanda S40 2.0T için anlaşıldı. Araç 132.000'de LPG takılmamış. İzmirde'yiz bizde , Buna takılacak "Akıllı" LPG'nin fiyat aralığı nerededir?

BRC'yi yada Zavolli'yi önerir misiniz
  • Smyrn3. kullanıcısına yanıt
    Atiker gold super kit iyidir 1700tl civari falan sanirim

• Smyrn3. kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bence Prins olur Atiker Gold olur derim hertürlü konuda hizmete hazırım bana ulaşabilirsiniz 05355595572 Yusuf koparan izmir

• brave_tr B kullanıcısına yanıt
    Bence LPG gereksiz derim bu araca şahsi açımdan

• HeavyClocker H kullanıcısına yanıt
    Bence LPG takılmamalı ben takmıyorum

• ugurozer U kullanıcısına yanıt
    Abi bubaraç için Atiker başladı ama sıralısistem benzin takviyeli olacak Prins için sıvısistem olurmu bilemem ama sıvısistem de olabilir o konu hakkında bir şey net diyemem sana İnan Allah razı olsun abim değerli yorumların için çok teşekkür ediyorum herzaman hizmete hazırım Yusuf koparan izmir 05355595572

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.