Şimdi Ara

PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
5
Favori
15.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PRİNS SIVISİSTEM LPG KİTLERİ (DLM) İLE İLGİLİ MERAK EDİLEN HERŞEY VE EN SON MONTAJ YAPILAN DİREKENJEKSİYON BÜTÜN ARAÇLAR HAKKINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YUSUFPRİNSİZMİR -- 29 Ocak 2016; 22:06:49 >

• YUSUFPRİNSİZMİR kullanıcısına yanıt
    şuan itibari ile prıns markamızın direkenjeksiyon motrolara özel üretilen sıvısistem yani likit lpg uygulama yaptığımız araçlar KIA SPORTGACE HYUNDAİ İX35 İ30 İ40 TUCSON TGDİ FORD KUGA MONDEO FOCUS CMAXX VOLVO S60 V60 XC60 MAZDA CX5 MAZDA6 OPEL ASTRA INSIGNIA RANGE ROVER EVOUGE MERCEDES C180 E180 E250https://www.facebook.com/yusuf.koparan.94/posts/10153940195061600 AUDİ A4 WOLKSWAGEN GOLFVII

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YUSUFPRİNSİZMİR -- 29 Ocak 2016; 22:10:00 >
  • Ford ve insignia dönüşüm fiyatı ne kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratezcan M kullanıcısına yanıt
    merhaba günaydın murat abim öncelikle türkiye de prıns marka sıvısitem likşt lpg montajını 2014 de en çok yapan birisi olarak şunu belirtmek isterim opel ınsıgnıa ve astra modelimizde fiyatlarımız 7000 tl ve ilk aracın montajı yapıldı ve adana dan bir kullanıcımızda bana izmire montaj için gelecek bekliyorum ve ford grubu araçlarda sistem fiyatımız 6500 tl civarı dün de erzurum dan bir kullanıcımıza kuga aracına dönüşüm yaptım ford modellerinde mondeo araca türkiye de ilk dönüşümü yapan kişiyim ve türkiyede ford kuga araca 7 adet prıns montajı yapan tek kişiyim türkiyenin bir çok şehirlerine hizmet vermekteyim hertürlü teknik destek için bana ulaşabilirsiniz 05355595572 yusuf koparan prıns lpg üstadı
    Telefonunuzu kaydettim.
    Hayırlı kandiller ve hayırlı işleriniz oldun.
    allah razı olsun hepimizin inşallah abi herzaman beklerim
    @muratezcanhttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2070485/cb3fe195-33da-4ef0-9d6d-6606f105f48e.PNG
    prıns sıvısistem lpg opel ınsıgnıa direkenjeksiyon motora uygulama

2013 model opel ınsıgnıa direkenjeksiyon prıns sıvısistem lpg montajımız türkiye de ilk
     PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI PRINS SIVISİTEM LPG KİTLERİ (DLM) HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLER SON UYGULANAN ARAÇ MARKALARI

1.6 cc 170 hp. Direkenjeksiyon Opel ınsıgnıa. Motora /100 lpg ile çalışan prıns sıvısistem lpg montajımız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tip montajlarda sıvı sistemde motor sesi artıyormu.ix35 de mesela motor sesinin benzinliye göre daha çok olduğunu duydum doğrumu
  • L.o.T.u.S kullanıcısına yanıt
    İx35 araca en az 40 üstünde tıoplamda 80 üstü araca uyguladım ve şuan böyle bir ses ne şikayet hiç bir müşterimden duymadım ve Dediğiniz gibi bir şey yok çünkü aracın kendi enjektörlerini kullanarak bu sistemi uyguluyoruz çünkü geçen Yakıt aynı Sıvı olarak gidiyor yani

• Direcl liqui max in uygulanabildiği araçların listesi yok mu bir yerlerde?
  • merhaba fordun ve volvonun 1.6 180 ve 2.0 203 ve 240 hp lik ecoboost motorları için de lpg uygulanabilirmi yada şimdiye kadar yaptğınız uygulamalar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eritroblastosis -- 26 Temmuz 2015; 10:42:37 >
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Öncelikle merhabalar prıns dırectlıqımax sistemlerimizin uyguladığımız mevcut liste sadece prıns servislerimizde mevcuttur Hollanda dan gelmektedir yeni kodlar eğerki alacak olduğunuz veyahut mevcut elinizdeki aracınıza uygulama yapılabilmesi hakkında tüm teknik Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz bu sistemlerden yüzlerce araca uygulamamız var 05355595572 Yusuf koparan Prins lpg

• eritroblastosis kullanıcısına yanıt
    Öncelikle merhabalar Prins sıvısistem uygulama yapmış olduğumuz ecobost motorlu Ford ve Volvo araçlardan şuanki mevcut kitlerimiz Volvo S60 V60 1.6 ve2.0 XC60 modelleri Ford ise Kuga focus cmaxx mondeo focus 1.0 cc gibi modellerine uygulama yapmaktayız gerekli hertürlü teknik bilgi için bana ulaşabilsirsnşz 05355595572 Yusuf koparan Prins lpg

Audinin 1.8 TFSI ve 2.0 TFSI quattro var mı dır uygun kit?
  • w.antilles W kullanıcısına yanıt
    Merhaba öncelik ile bu araçlardaki motor kodunu görmemiz gerekecek bana 05355595572 den ulaşabilirsiniz

• Evet Allah nasip derse pazartesi Türkiye'de ilk takılan Opel ınsıgnıa 1.6 cc 170 hp sidi direkenjeksiyon motora uygulandı ve bizde Türkiye'de 2.ci araca Prins sıvısistemi uygulamak için pazartesi başlıyoruz Allah nasip ederse inşallah montajımız sonrası buradan montaj fotolarını paylaşacağım araç 2014 cosmo paket 1.6 İnsignia 170 hp direkenjeksiyon dur Prins sıvısistem Likit montajı yapılabilinen son teknolojik araçlar iile ilgili hertürlü teknik bilgi için bana ulaşabilirsiniz 05355595572 Yusuf koparan

• Siz değerli Müşterilerime Şuan Türkiyede Opel İnsignia 1.6 170 HP Sidi Motor Direk Enjeksiyon Prins Sıvı Sistem Lpg Montajımız baslamıstır, Detaylı Bilgi Almak İçinwww.forzaotogaz.com 0 232 207 14 14 0 535 559 55 72
  • prinsyusuf kullanıcısına yanıt
    sevgili arkadaşlar şuan türkiyede 2 adet opel insignia sidi motora prins sıvısistem uyguladık 2.ci aracada uyguladıkve sadece bu araca montaj olarak ben gerçekleştirdim gerekli bütün bigiler için bana 05355595572 nolu gsm den ulaşabilirsiniz yusuf koparan izmr
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.