Şimdi Ara

PRİNS ADANA DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PRİNS İLE İLGİLİ BÜTÜN SORUNLARINIZ İÇİN SİZLERE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ SAYGILAR

• aracıma sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum şuan düz lpg var, fiyat verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: öğretmen01

aracıma sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum şuan düz lpg var, fiyat verebilirmisiniz

merhabalar beyefendi öncelikle aracınızı bilmemiz size daha çok yardımcı olmamızı sağlayacaktır. saygılar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprakotogaz

quote:

aracıma sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum şuan düz lpg var, fiyat verebilirmisiniz

merhabalar beyefendi öncelikle aracınızı bilmemiz size daha çok yardımcı olmamızı sağlayacaktır. saygılar....

99 model megane 1.6 8v alize
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: toprakotogaz

quote:

99 model megane 1.6 8v alize

şimdi oldu hocam sizin aracınıza sıkıntısız atiker,zawoli,landi bu cihazlar atiker 950 zawoli 1.350 landi 1.190 10 ay taksit imkanı saygılar
  • merhaba sayın prins yetkilisi
    2012 model 1.4 tsi CAXA motor kodlu jetta aracım var.aracım ortalama 7 lt /100 km benzin tüketimi söz konusu.lakin lpg takmak istiyorum.hangi dönüşümü önerirsiniz.tasarruf ne olur?.montaj maliyeti? ilginiz için teşekkürler.bu arada vialle,prins sıvı sistemmi?yoksa prins vsi di,romano,landirenzo,teleflex?cevabınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omercan6327

merhaba sayın prins yetkilisi
    2012 model 1.4 tsi CAXA motor kodlu jetta aracım var.aracım ortalama 7 lt /100 km benzin tüketimi söz konusu.lakin lpg takmak istiyorum.hangi dönüşümü önerirsiniz.tasarruf ne olur?.montaj maliyeti? ilginiz için teşekkürler.bu arada vialle,prins sıvı sistemmi?yoksa prins vsi di,romano,landirenzo,teleflex?cevabınızı bekliyorum.

merhabalar ömercan bey şuan için normal tsi montajı yapmıyoruz neden yapmıyoruz şuan ki montajı olan kitlerin yakıt tasarrufu çok az ve benzin tüketimide yapıyor o yüzden müşterimize karşı mahçup olmamak için müşterimizi tatmin edecek kadar iyi olmadığından dolayı biz montajını yapmıyoruz lakin prins in ve gasitaly markalı kitlerin sıvı lpg sistemi çıkacak onları bekliyoruz tasarruf oranı daha yüksek daha sağlıklı o yüzden size şuan için net söyliceğim şeyler sizin açınızdan nasıl önem taşır bilemem ama beklemenizi tavsiye ederim şahsım olarak saygılar efendim...

• mrb sayın toprakotogaz yetlikisi
    ilkin cevap verdiğiniz için teşekkürler.

peki bu bahsettiğiniz sıvı sistemler ne zaman montaja hazır duruma gelebilir.?
    bugun vialle lpdi için bir firmayla görüştüm%50 tasarruf,benzin tüketimi 0.% 10 gibi performans artışı söz knusu söylediler.vialle nasıl acaba 5000 tl/10 taksit gibi bir fiyat biçtiler .takmaya değer mi?bildiğiniz vialle problemleri varmı?
    ilginiz için teşekkürler
  • bu arada yılda yaklaşık 25 000 km yapıyorum.
  • quote:

mrb sayın toprakotogaz yetlikisi
    ilkin cevap verdiğiniz için teşekkürler.

peki bu bahsettiğiniz sıvı sistemler ne zaman montaja hazır duruma gelebilir.?
    bugun vialle lpdi için bir firmayla görüştüm%50 tasarruf,benzin tüketimi 0.% 10 gibi performans artışı söz knusu söylediler.vialle nasıl acaba 5000 tl/10 taksit gibi bir fiyat biçtiler .takmaya değer mi?bildiğiniz vialle problemleri varmı?
    ilginiz için teşekkürler

sayın ömercan bey bizim sıvı sistemlerimiz için henüz net bir tarih veremeyeceğim üzgünüm gelecek olan sıvı sistemimizdde %50 yakıt tasarrufuna sahip ama gün belli değil firmamız gereğince başka x markalar için yorum yapmıyoruz ömercan bey saygılar hayırlı günler

• Dün bir haber duydum.Sıvı LPG montajları başladı mı?Doğruluğunu ya da yanlışlığını teyit edebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gıdemli

Dün bir haber duydum.Sıvı LPG montajları başladı mı?Doğruluğunu ya da yanlışlığını teyit edebilir misiniz?

evet efendim başladı yalnız sipariş ile montaj olacak yani ilk siparişlerimiz bugünlerde gelecek onları montajladıktan sonra tekrar saygılar...
  • prins direk liqui max için montaj ücreti,montaj süresi, tasarruf oranı bilgisini alabilirmiyim.
    bir de tanktaki pompadan ses çok geliyor mu,ilk çalıştırmada geç çalışma söz konusu mu acaba?
    teşekkürler
  • quote:

prins direk liqui max için montaj ücreti,montaj süresi, tasarruf oranı bilgisini alabilirmiyim.
    bir de tanktaki pompadan ses çok geliyor mu,ilk çalıştırmada geç çalışma söz konusu mu acaba?
    teşekkürler

sayın ömercan bey tlf ile irtibata geçersek daha saglıklı bilgi vermiş oluruz saygılar...
  • herkese merhabalar.
    bir fikir beyan etmek istiyorum
    prins,lovato,****,landirenzo,brc gibi çift yakıtlı çalışan sistemlerin tasarruf oranı %25-35 arası olup fiyatları da 2500-3300 tl arasında.
    likit sistem(%100 lpg) vialle lpdi,prins direct liqui max sistemler de tasarruf oranı %45-50 olup fiyatları da 4500-5000 tl arasında.
    karışımlı sistem ile %100 olan lpdi sistemleri de aynı km de amorti edeceklerini düşünürsek likit(sıvı) sistem taktırmak mantıklı değilmi.
  • Selamlar.Sıvı püskürtmeli sistem atmosferik motorlara uygulanamıyor mu acaba? D16 kodlu Hondam var 1.6.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackHash

Selamlar.Sıvı püskürtmeli sistem atmosferik motorlara uygulanamıyor mu acaba? D16 kodlu Hondam var 1.6.

a.s efendim şuan için mevcut değil ilerisi için ne olur bilinmez saygılar...
  • prins sıvı sistem de pompa sesi,sabahları geç çalışma ,akunun erken bitmesi,,,gibi problemler var mı acaba.çünkü x markasında duydum da
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.