Şimdi Ara

Prince Of Persia Warrior Within ALTERNATIF(FARKLI) SON!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CANIMI ÇIKARDI WALLA... AMA DEĞDİ... OH BEEE RAHATLADIM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 21 Aralık 2004, 23:36:36 >

• MILLET ALTERNATIF SONU BULDUMMMMM... ABOOO BU NASIL SONDUR LEN BÖLEEE ALAKASI YOK DIGERI ILEE...
    EMPRESS (KIRMIZILI HATUN) ILE PRENS BIRLIK OLUYOLAR... DAHAKA YI SUYUN ICINDEN CIKAN KOLLAR SUYA CEKIYOR. VE PRENS ILE HATUN AYNI GEMIDE VATANA GERI DONERKEN AGA NIKI YAPIYORLAR... AMA SONDAKI O HERIF KIM VE HATUN NEDEN ÇARMIHA GERİLMİŞ???

"WHAT HAVE I DONE"

ALTERNATIFTE ISE DENEN CÜMLE...

("" NO MAN CAN "" = HİÇ BİR ADAM YAPAMAZ )---HERHALDE BÖLE...

ABOOOO HUAHUAH NASIL BISI BI DAHA BAKAM...züperrr ve uzun...
  • Alternatif son için SANIRIM tuhaf üstü sarmaşıklı bir kılıç var. DAHAKA için özel üretilmiş onu bulmak gerekiyor herhal... DENEDIM BAYAG ISE YARIYOR HEHEH... DAHAKA bayag pis dövüşüyor... Hafif hile gerekti...BU ARADA BU KIZ 1 DEKINE (Farah)BENZEMIYORMU SIZCEDE???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmigamaN -- 21 Aralık 2004, 23:26:33 >
  • AŞAGIDAKİ RESİMDE BİR IŞIK SÖNÜK VE BİR MEŞALE YANMIYOR VEDE SANIRIM ORTADAKI DAIRE şeklindeki alandan çıkıyor WATER SWORD BÜYÜK IHTİMALLE... Fakat KILIÇ BU ODADAN ALINIYOR BIR SEKILDE VE GIZLI BIR OLAY VAR SANIRIM. AMA BASKA BI YERDEN EXTRA BIRSEY ACMAK GEREKMIYOR HERHALDE... FAKAT NE???

BU ARADA EN ALLTAKI RESIMDE ORTADAKI SORU ISARETI OLAN YER ALTERNATIF SONU GÖSTERİYORMUŞ... BİLGİLERİNİZE...

(SONU AÇIKLADIK AMA DİĞER SONU AÇIKLAMADIK ONU HERKES GÖRECEK ZATEN.)

• evet bende gördüm o sonu (hileyle :) ) güzel olmuş.....
  • Oyunda 9 gizli oda var,canın artıyor yerdede dokuz şekil.Sanırım dokuz odayıda bulursan dediğin oluyor,emin değilim sadece ihtimal ben dört bulmuştum dört şekil yanıyordu yanlız dokuzunuda bulunca tekrar oraya nasıl gelinir oda ayrı bir soru:)hilesiz oynayan veya baştan oynayanlar için hatırlatma;)Birde tesadüf bir yerde duvarı kırarak sarı renkli bir kılıç buldum aldığımda kılıç işaretinin orda soru işareti vardı aktif olmadı neden oda bir soru işareti:)Son olarak oyunun video galllery bölümünde tam ortada sadece bir açılmayan video kaldı ve sanırım o dediğiniz mutlu son.Güzel oyundu belki mutlu sonu bir gün denerim.
  • 9 gizli oda derken 9 LIFE UPGRADE dınden mı bahsedıyon hayır oysa ONDAN DEGİL... 9 UDA VARDI OYNARKEN AMA 1 SEKIL EKSIK YANIYORDU... KULLANDIGIM SAVE LERDE BIR ONCEKI COK KISA MESAFEDE OLAN LOAD ILE BIR SONRAKI LOAD ARASINDA BIR YERDE KILIC ALINMIS OLUYOR. O arada sadece yol üstünde bu ODA VAR. Ve zaten belli ortadan çıkıyor GALIBA BU KILIÇ... NEYSE BITTI ÖYLE YADA BÖYLE...

• amiga 10 ncu odayı nasıl bulacam
  • ilk sağdan dön. 50 metre koş. hemen yanında soldaki kayaya tırman. Dikkat et düşme... Karşıya atla. YUVARLAN HOPLA ZIPLA... BU KADAR ANLADIN MI NASI GITCEGINI... BASKA SORUSU OLAN...

• oyunu orta seviyede cok rahat bitirdim hic zorlanmadım sadece kırmızılı kadın baya zorladı..ama su gizli olayı aklım almadı...cok dikkatli gittim ama kacırdıgım yerler olmus...nasıl yapacagız bu işi simdi su kılıcını alıp dahakayıda tikmek istiyorum... gerci oyunun sonunda bana dokunmadı bıraktı ama bileme yinede kapıssak fena olmaz...

amigaman hile demekle kasteddigin trainer falan mı ...megagames de gormustum ama sen nerden indirdin varsa linkini verirmisin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 3 Ocak 2005, 15:29:52 >
  • http://www.oyunsitesi.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=4490

arkadas yukarda can upgradelerını ve önemli bazı seyleri açıklamış. Benim kullandıgım ise bitirilmiş SAVE DOSYALARIDIR...ODA AŞAGIDA MEVCUT. SAYGILAR...

http://www.cheathappens.com/zippies/pop2saves.zip
  • Ben 2 günde toplamda 12 saat gibi bir sürede bitidim ama 3 live upgrade ile . Ancak hakkını vere vere oynanırsa 24 saati bulurdu herhalde.

Bu dediklerinizi de görmedim tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gargoyle -- 4 Ocak 2005, 8:49:00 >
  • geçmiş olsun, inşallah vakit bulduğumda bende bitiririm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sca®fa©e
    geçmiş olsun, inşallah vakit bulduğumda bende bitiririm..

Ben şimdi ekran kartımı elden çıkartmayı düşünüyorum (daha karar vermedim, acaba mı diyorum).

Bu oyun için giden zamana bakarsak neredeyse 2 günlük boş vakitlerimin hepsi. Bundan önce HL2 onran önce doom3 ondan önce farcry derken bir haftalık bir süre harcamışımdır
  • Oyunu henüz bitirmeyenler için bir uyarı koyarsan daha uygun olmaz mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: samray

Oyunu henüz bitirmeyenler için bir uyarı koyarsan daha uygun olmaz mı?

HIMMM... ALTERNATIF SONU HAKKIYLA BULUP BITIRENE DAHA RASTLAMIS DEGILIM... KALDI Kİ BAŞLIKTA YAZIYOR. ALTERNATIF (FARKLI ) SON DIYE DAHA NE BELIRTMEM GEREKIYOR... Zaten herkes normal son ile bitiriyor. neyse TUHAF BIR ISTEK OLMUS SENINKI... Anlamadım....
  • Benimkisi alternatif bir istek olmuş.
  • bende yaklasık 20-24 saat arası surdu.oyunu cmartesi gunu elime gecti salıya kadar bitirdim.tabi sınavlar nedeniylede rahat oynayamadım.ama zaman olsaydı daha temkinli giderdim.bende 3 upgrade actım.oyun cok zorlamadı takılmadım yolumu kaybetmedim.sadece oyunun basında oyunun geriye dogru esnek oldugunu bilmedigimden ve harita kullanmayı tam anlamadıgımdan 3 kere geldigim yere geri dondum...sonra tabi boyle birsey bidaha olmadı.orda yaklasık 3 saaat kaybettim.

bencede oyunu ilk oynadıgında tumunu acan olamaz cok zor ...ama tekrar baslayacam ve hard da oynayacam kesmeddi.zorlasın biraz daha....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.