Şimdi Ara

Prince of Persia: Warrior Within

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün itibariyle Prince of Persia çıktı. Oyun 550mb civarı gerçekten çok kaliteli bir yapım olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schumii -- 18 Haziran 2010; 14:27:50 >

• Hangi iPhone/iPod Touch ile denedin hocam? Lag oluyor mu bir de oynarken?
  • İphone 3Gs'de denedim. Takılma falan olmuyor ara ara kısa yüklemeler oluyor okadar. Diğer yandan oyun pcdekinin aynı versiyonu senaryo görüntüler ve oynanış aynı. Prince fanı olarak çok sevdim oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schumii

İphone 3Gs'de denedim. Takılma falan olmuyor ara ara kısa yüklemeler oluyor okadar. Diğer yandan oyun pcdekinin aynı versiyonu senaryo görüntüler ve oynanış aynı. Prince fanı olarak çok sevdim oyunu.

Cevap için teşekkürler. Takılma olmuyorsa eski nesil cihazlarda da rahatça çalışabilir belki.
  • Güzel bir oyun yapmışlar bu sefer.
  • Güzel bi oyuna benziyo ama 550 mb nedir yav psp'ye mi indiriyoruz

Denemek lazım tabi sağol
  • Oyun çok güzele benziyor. Fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Oyun çok güzele benziyor. Fiyatı ne kadar?

Fiyatı App Store'da 9.99$ eğer jb'li ise bedava
  • Arkadaşlar tek şey söyleyebilriim, bu serinin fanı olarak PC'nin AYNISI. Tek farkı arkaplandaki deniz grafiği bi onu koymamışlar herşey aynı. Benden bir tavsiye oyunun 2 sonu var, gizli odalardaki 9 life upgradei toplarsanız iyi sonla bitirebilirsiniz
  • Resen PC'nin aynısı. Kolay bölümünü seçerseniz çok rahat şekilde geçiyorsunuz. Yeni güncelleme çıktı başta menü hatalıydı (pek sorun teşkil etmiyor) şimdi o düzeltilmiş. Eğer başta ingilizce yerine yanlışlıkla başka dil seçtiyseniz güncelleyin ha yok normal oynuyorsanız pek gerek yok bence. Oyun mükemmel, ben bir yerde takılı kaldım pc'de bitirmiştim oyunu nasıl geçtiğimi hatırlamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.