Şimdi Ara

Prince Of Persia: The Forgotten Sands (DH Ana Konu) (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
1
Favori
42.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    belki bug değildir
  • Daha önce oynayıp beğenmemiştim, yarıda bırakıp attım bir kenara. Şimdi yeniden başladım, ara videolar çok iyi gerçekten. Ama ben PS2'ye çıkan eski PoP oyunlarında bile bu kadar dandik animasyon hatırlamıyorum. Zıplama, tutunma, yuvarlanma, bütün animasyonlar dandik. UBISOFT bu oyunun üzerinde kesinlikle yeteri kadar çalışmamış, böyle animasyon olmaz. İnsan biraz daha üzerinde çalışıp daha yumuşak hale getirir bu ne lan?

Neyse devam edelim bakalım.
  • pop'u ben o acayip güzel mekanlar için oynuyorum
    öyle güzel mimari yapılar var ki
    oynamaya değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

Orijinalden alıntı: amd_ati

quote:

Orijinalden alıntı: klisi

Arkadaşlar bende oyunun bir bölümünde kaldım büyük bir boss öldürdüm sonra en arkada sarı renkte olan cubuğa zıplayınca diğer resimdeki kapı acılmıstı ve bende geçmiştim ama orada öldüm sonra beni
     Prince Of Persia: The Forgotten Sands (DH Ana Konu)
    bu resimdeki gibi kapı kapalı bir şekilde odanın içine attı ne yaparsam yapayım kapı acılmıyor tekrar o sarı cubuğa defalarca atlasamda olmuyor. oyunu en basından tekrar oynadım ama nafile yine olmadı bilen bir arkadaş warsa yardımcı olursa cok sevinirim.

bende dahil çok kişi var burda takılan.bu kısım için bir save dosyası olsa harika olur.

buradan önceki yerin save dosyasını upload ederseniz çok sevinirim bekliyorum acill

Save buldun mu ya da başka bi şey ben çok sinir oldum orda kalmaya ya bulduysan haber ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: zackzek

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bende oyunun bir bölümünde kaldım büyük bir boss öldürdüm sonra en arkada sarı renkte olan cubuğa zıplayınca diğer resimdeki kapı acılmıstı ve bende geçmiştim ama orada öldüm sonra beni
    bu resimdeki gibi kapı kapalı bir şekilde odanın içine attı ne yaparsam yapayım kapı acılmıyor tekrar o sarı cubuğa defalarca atlasamda olmuyor. oyunu en basından tekrar oynadım ama nafile yine olmadı bilen bir arkadaş warsa yardımcı olursa cok sevinirim.

bende dahil çok kişi var burda takılan.bu kısım için bir save dosyası olsa harika olur.

buradan önceki yerin save dosyasını upload ederseniz çok sevinirim bekliyorum acill

Save buldun mu ya da başka bi şey ben çok sinir oldum orda kalmaya ya bulduysan haber ver.

trainer ile geçtim hocam ben orayı yada bölüme baştan başlanıyormuydu hatırlamıyorum hiç ölmeden geçebilirsin

• kamera açısı berbattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

kamera açısı berbattı.

Cok doğru bir yorum. Ama katıldığım söylenemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zackzek

quote:

quote:

quote:

trainer ile geçtim hocam ben orayı yada bölüme baştan başlanıyormuydu hatırlamıyorum hiç ölmeden geçebilirsin

tamam saol geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

kamera açısı berbattı.

Cok doğru bir yorum. Ama katıldığım söylenemez.

....
    .....
    ..

• Saçmalama konusunda uzman kendisi muhtelemen de yaşı 13-14,kendi haline bırakın,çok doğru bir yorum ama katılmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 15 Ağustos 2012; 16:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Saçmalama konusunda uzman kendisi muhtelemen de yaşı 13-14,kendi haline bırakın,çok doğru bir yorum ama katılmıyorum

Senin bu dediğin hem yanlış hem de katılmadığım bir yorum oldu.

• quote:

quote:

Saçmalama konusunda uzman kendisi muhtelemen de yaşı 13-14,kendi haline bırakın,çok doğru bir yorum ama katılmıyorum

çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı ?

• quote:

Benim katıldığım bir yorum oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atheshlee

quote:

quote:

çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı ?

tam cuk oturmus

• en azından saçmaladıgını kabul etti. bu da bir büyüklük göstergesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atheshlee

en azından saçmaladıgını kabul etti. bu da bir büyüklük göstergesidir.

katılmıyorum çok ama yorum doğru bir

zgodan sana gelsin bu

• Ben de kompleks olmaz arkadaslar. Doğru size şapka çıkartırız.

• Bugün oynmaya başladım 1,2 ve 3 ü oynamıştım isimlerini uzun uzun yazmak istemiyorum, pop popdır yani en nihayetinde sevdiğim tarz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cozulenproblem

Bugün oynmaya başladım 1,2 ve 3 ü oynamıştım isimlerini uzun uzun yazmak istemiyorum, pop popdır yani en nihayetinde sevdiğim tarz.
    Kardeşim seni tebrik ediyorum konu hortlatma dediğin böyle olur işte helal olsun
  • regujohn kullanıcısına yanıt
    Sağol, 2019 da yeni oyun planları varmış. Mesajı silmiştim aslında ama demekki silinmemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.