Şimdi Ara

Primobolan depot enjeksiyonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
57.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 14 yaşında yeğenim var onada yazmış doktor 44 kilo civarı kendisi ama şimdi şüpelendim çocuğun hayatını karatmayalım yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabunlusu3

14 yaşında yeğenim var onada yazmış doktor 44 kilo civarı kendisi ama şimdi şüpelendim çocuğun hayatını karatmayalım yardım

Doktor yazdıysa bir bildiği vardır.Fayda-zarar hesabını düşünüp vermiştir herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 14 Kasım 2011; 23:37:51 >
  • BU ilacı eczanemde kesinlikle reçetesiz olarak satmıyorum.Yurt dışından gelenler çok soruyor orada alamadıkları için.Vücudun dengesini bozan bu tür ilaçları doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın arkadaşlar.Sözümü dilemeyen elemanımın bir tanesinin bir böbreği alındı diğerinde ise stent takılı ve muhtemelen ileride diyaliz hastası olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mugo66

kullanılacaksa zararı minimumda tutacak bir kür örneği

10 Hafta 250 mg Testosterone Enanthate - 200 mg Primobolan Depot

Bu kürde de jinekomasti ve su tutmasını önlemek için günde 10 mg Nolvadex ve 25 mg Proviron Kullanın.

Saç dökülmesi ve prostatı engellemek için Saw Palmetto kullanın.

Son testosterone iğnesinden 21 gün sonra ilk 2 gün 200 mg Klomen , sonraki gün 150 mg Klomen , sonraki gün 100 mg Klomen , sonraki 10 gün boyunca 50 mg Klomen kullanın.

Günlük olarak C , B6 , B12 vitaminleri , en az 150 mg çinko , 50-100 mg demir ve magnesium kullanın.

Bu kürde karaciğeri pek yük olmasada siz yinede Milk Thistle , Sillymarinm , Enginar Özü Hapı gibi ürünler kullanın.

Testosterone Enanthate nerden bulabilirizki ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.