Şimdi Ara

Prime Petrol Ofisi Kampanyası 150TL/15TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.592
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bonus kampanyasında sonra kullanılabilir.

Prime Petrol Ofisi Kampanyası
    Türk Telekom Prime'la Petrol Ofisi istasyonlarından tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 15 TL hediye akaryakıt ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Mobil
    PRIME PETROLOFISI 6262

Evde İnternet
    PRIMEPETROLOFISI TCKN 6262

KOŞULLAR:
    Türk Telekom Prime Petrol Ofisi Kampanyası'ndan 01.03.2018 – 30.04.2018 tarihleri arasında Türk Telekom Prime mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
    Türk Telekom Prime mobil hat sahiplerinin PRIME PETROLOFISI yazıp, Türk Telekom Prime evde internet hat sahiplerinin ise PRIMEPETROLOFISI boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndermeleri ve gelen kampanya kodu ilewww.www.petrolofisindekazaniyorum.com adresinden kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimiz kampanyaya katılım hakkı kazanacaktır.
    Kampanyaya başarılı katılım yapan kişi, sadece kayıt sırasında girdiği plaka ile PO istasyonlarından tek seferde 150 TL üzeri alım yaparsa 15TL'lik hediye akaryakıt kazanabilir. Kayıt olunan plaka harici bir plaka ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve ödüllendirme yapılmayacaktır.
    Kazanılan 15 TL, kampanya internet sitesinde girilecek cep telefonu numarasına veya katılımcının belirteceği Positivecard'ına yüklenecektir. Her cep telefonu yalnızca tek bir hesapta kullanılabilir ve değiştirilemez.
    Kampanyadan kazanılan 15 TL (1.500 Positive Puanı) sadece yakıt (akaryakıt ve otogaz) alımında kullanılabilir. Nakit olarak talep edilemez. Market ve Madeniyağ alımlarında kullanılamaz
    Kazanılan yakıt puanların son kullanım tarihi 15 Mayıs 2018'dir.
    Her katılımcı kampanyadan 1 kere yararlanabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır.
    Kampanya için atılan SMS, tüm Türk Telekom Prime Mobil hat sahipleri için 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilecektir.
    Kampanya hesabı oluşturan herkes bu koşulları kabul edilmiş sayılacaktır.
    Katılımcılar kampanyaya katılmakla, Türk Telekom Prime ve Petrol Ofisi tarafından kampanya amacını gerçekleştirmek üzere kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar.
    Petrol Ofisi A.Ş. ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme, duraklatma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.
    Kampanya detaylı bilgi için 0800 211 0229, 0555 675 5555 veya 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

• Siteye girilmiyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 liralık depomuz yok napıcaz motor kullananlarıda düşünsene
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Motosiklete hiç bir kampanya yok o konuda bende çekiyorum.
  • Kullanmayacak varsa 1 adet alabilirim

• Mesaj atıyoruz kod gelmiyor

• kod varsa alırım bi dal
  • Boşta kodu olup Kod paylaşmak isteyen varsa
    Talibim
  • kodu olupta kullanmayacak varsa ben de talibim

• 15 tl puan hemen yatıyor mu?
    Nasıl harcayacağız?
    Fiziksel kart gerekiyor mu?
  • bana kodla birlikte kartin 16 haneli numarasi geldi . ben de bunu anlamadim petrolofisine gittim biz karti numarali olarak satiyoruz dediler bende de kart yok musteri hizmetleride acmiyor.

• Kullanabilen oldu mu kod geçersiz diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kod varsa alabilirim

• konu kod istemeye dönmüş :p

sanalmarket ve po kodu olan varsa bende rica edeceğim :):):)
  • siteye giremeyen arkadaşlar buradan girebilirsiniz :www.www.petrolofisindekazaniyorum.com
  • hayrına biletix kodu paylaşabilecek var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranflu

bana kodla birlikte kartin 16 haneli numarasi geldi . ben de bunu anlamadim petrolofisine gittim biz karti numarali olarak satiyoruz dediler bende de kart yok musteri hizmetleride acmiyor.

bende de aynı durum oldu.
    cep telefonu numarasını vererek hediye yakıtı alabiliyor muyuz acaba.
    siz nasıl hallettiniz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hceb

quote:

Orijinalden alıntı: ranflu

bana kodla birlikte kartin 16 haneli numarasi geldi . ben de bunu anlamadim petrolofisine gittim biz karti numarali olarak satiyoruz dediler bende de kart yok musteri hizmetleride acmiyor.

bende de aynı durum oldu.
    cep telefonu numarasını vererek hediye yakıtı alabiliyor muyuz acaba.
    siz nasıl hallettiniz.?

mh ni aradım
    kart bende yok başka karta aktarmak istiyorum dedim
    onlarda şöyle bir yol gösterdi
    kartsız işlem yapmak istiyorum deyin
    kasada şifrenizi girin
    15 tl yi kullanın

henüz denemedim
    deneyen olursa haber ederse memnun olurum...
  • Ben aldım kullandım da aktif suan

• JackieChan kullanıcısına yanıt
    ravanel R kullanıcısına yanıt
    Yolladım ozelden

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.