Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok acilmiyor programin kendisinde bir sorun var dusuk hizda acilmaya senkron edilmemis direk acmiyo hata olustu diyor normalde haritalar uygulamasini actimizda şak diye aciliyor ama program Acmasi gereken seyi acmio 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde acmasi gereken birsey bu programa guncelleme getirmeleri lazim😂

• hocam bu paketin akk kaldırma olayı ile tamamen sınırsız olma ihtimali varmı?
  • sefa000 S kullanıcısına yanıt
    2 8 olayinda sayilmadi ama akk tamamen kaldirildiginda bu paketin hizinin ust seviyeye alinmasini bekliyoruz bakalim ama en fazla 1 2 megabit olur olursa ful sinirsiz olmaz btkya gore asmayan paket diye birsey yok akn aknsiz paket var bu pakettede akn uygulanmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-126D2940A -- 21 Aralık 2018; 20:38:48 >
  • Size bi tiyo vereyim. 256kb hız ile netflix izleniyor. Video ilk açılışta 1 dk falan bekletiyor sonra takılmadan izleniyor. 5 aydır onlarca dizi bitirdim. Deneyin görün.

Tivibu yüksek kalite açıyor biraz önce fark ettim. Galiba sınırsız oldu bu pakete

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bugun bu tarifeye numara tasidim insallah sinirsiz olur dusuncesiyle fakat taahut vermedim simdilik sizce taahut vermelimiyim ?

• egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Evet tivibu bedava bizdede hiz kisiti yok netfilic blutv bunlarda izleniyo onlarin programlari cok iyi o hizla bile aciyor

• sefa000 S kullanıcısına yanıt
    Gec kardesim tahadutte versen fatketme 10 tl indirim aliyorsun cikarsan aldigin indirimleri odersin baska ucret odemezsin

• şu tt inşallah bu tarifeyide limitsiz yapar 50 tlye mükemmel ötesi bir paket olur ilerleyen günleri bekliyorum
  • Ben data hattı jet 15 GB sınırsız tarifesindeydim kapattım o hattı,, yalnız 15 GB sonrası 128 e düşmeyecek diyor bu saçmalık degilmi,, millet adsl ee tonla para veriyor,, ben bu hattı 32 liraya kullandım 1 sene,,

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/bilgisayarimdan/kademeli-jet-tarifeleri.aspx

Sınırsız tarifelerde 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 15GB internet kotasına ulaşıldıktan sonra, kullanım hızı 128kbps'a düşürülmeyecek yüksek hızda devam ettirilecektir.
    Teklif dahilinde verilen Jet Modem 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 21 Aralık 2018; 23:18:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    Ben kapanmadan 1 hafta once aldim halen acik bekletiyorum bakalim sinirsiz kullanabilcekmiyiz eger kullanabilrsek telekomun baska sinirsiz tarifeler cikarcagini tahmin ediyorum

Ben kapanmadan 1 hafta once aldim halen acik bekletiyorum bakalim sinirsiz kullanabilcekmiyiz eger kullanabilrsek telekomun baska sinirsiz tarifeler cikarcagini tahmin ediyorum

• Evet kötü oldu,, akn kalkacak 128 sınırsız de gidecek acikta kalacağız dedikodulara geldik,,

• Ben 32,25 TL fatura geliyordu,, siz kaç TL ye taahhüt verdiniz,,

• Bu tarife de olan ve 256kbps ile hız testi atabilecek başka kisiler var mı?

• EnSaRD E kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene bu tarifedeydim hiçbir işe yaramıyor,, 128 neyse 256 ondan az iyi,, öyle çöp çözünürlükte bişey seyretmek bile zulüm,, zaten TT bin ping tepkisi sayfaları açmada en az 5 saniye bekletilir,, sayfa dediysek DH, ekşi gibi,,

64 tl

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.