Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabala yen, açtıgım konu sebebsiz yere iptal edildi nedenı de cözemıyorum bana gelen msj ise arkadaşlar

**** Merhaba, bir mesajınız 'Kural Dışı Konu' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Silinen mesajınızın adı: "TT Prime Aşmayan 10GB=>256 değil SINIRSIZ istiyoruz", içeriği aşağıdadır:****
  • quote:

Orijinalden alıntı: OKÜ

merhabala yen, açtıgım konu sebebsiz yere iptal edildi nedenı de cözemıyorum bana gelen msj ise arkadaşlar

**** Merhaba, bir mesajınız 'Kural Dışı Konu' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Silinen mesajınızın adı: "TT Prime Aşmayan 10GB=>256 değil SINIRSIZ istiyoruz", içeriği aşağıdadır:****
    Çekemeyenler sildirmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarifede önceden gece 2-8 arası hız sınırı kalkıyorsa uygulanmalı, değilse yapacak birşey yok,, Telekom inisiyatif kullanıp düzenleme yapar,, Telekom da öyle bir firma değil ben jet 15 GB kapattım hiç arayıp bilgi falan vermediler akn kalkacak sınırsız kullanacaksınız diye ,,

• https://forum.donanimhaber.com/tt-prime-asmayan-10gb-gt-256-degil-sinirsiz-istiyoruz--136663897

destek olalım arkadaşlar demekkı bırılerının zoruna gıdıyor ve engeller cıkarmaya calışılıyor. bız davamızda haklıyız tt da hatasını anlayacaktır
  • sefa000 S kullanıcısına yanıt
    Thh den bi sonuc varmi son durum nedir

• Thh bedelsiz cayma verir baska bir şey vermez bence

• OKÜ O kullanıcısına yanıt
    Kalkmis diyor hocam

• dermanxx D kullanıcısına yanıt
    durum aynı savunma istendi kısmında
  • redferrari R kullanıcısına yanıt
    Tarifede gece 2 8 kotadan yiyordu hatta 30 gb akn li paketboldugu halde bile kotadan yiyordu 2018

• Kotadan yemesi önemli değil 2 -8 arası limit yok muydu vana açılıyor mu,, jet wi-fi de kota bitince 128 kbps oluyordu, gece 2-8 50 - 100 mbit hız oluyordu, şimdi sınırsız olmuş,, o data hattı onda yapmak zorunda ama bu karma paket yapmak istemezler,, data ve cell paket bambaşka olaylar,, cell pakete sınırsız veren yok,,

• Bunlar uyanık herşeyi takip ediyor işine geleni tutuyor,,bu dönemde ned stark ın kılıcı yok ki zalimi vursunlar,, geçen TV fiyatlarının gecmiş grafiği var fiyatlar artmış dedim,, grafik artık 1 aylık gösteriliyor,, evet enflasyon bu şekil gizlediniz,, ama sevgili yoneticiler sonsuz hayatta ışığınız kararmış olarak dolaşmak isterseniz sizin seçiminiz,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İcinde akn yazmasi gerekmio hem tarifenin hediye olarak 30 gb ti aknli ama hala hiz dusumlu ustelik turkcell data hatti kullaniyorum akn filan ibare yok sinirsiz oldu

• https://chat.whatsapp.com/KNeQsboLwd4E40bzfgFjm6 linki choromeye gir guruba gel dj konu kapanirsa burdan bulun beni

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 256'nin kalkmasi gerekiyor.

Akn tamamen kalkti ve hiz düşümü yok. Zaten devletin aciklamasinda da mobil operatör ya da ev interneti şeklinde ayirma yapmamış

• Jetwifi paketi sinirsiz olmus..24ay 65 tl...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın ***,

Şirketimize ulaşan bildiriminize ilişkin gerekli incelemeler yapılmış ve inceleme sonucu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesiyle ilgili olarak, 10 GB Cepten İnternet, yurt içi her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve ücretsiz e-dergi abonelik haklarını içermektedir. Dakika ve SMS aşımlarınızda 0,90 TL ücretlendirme yapılmaktadır. 1 Ocak 2019 itibariyle 90 Krş/dakika, 90 Krş/sms olan tarife ses ve sms limit aşım ücretleri, 56,70 krş/dakika, 40,75 krş/sms olarak revize edilmiştir. Prime Eksper Aşmayan 10GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Detaylı bilgi içinhttps://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi.aspx linkini ziyaret edebilirsiniz.

Mevcut internet kullanım haklarınız bittikten sonra bağlantınız hız düşümlü olarak devam etmektedir.

Bilginize sunarız.
    10/01/2019

Utanmadan bu cevabı nasıl yollayabiliyorlar BTK üzerinden, aklım almıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.