Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Rekor bende bu ay
    Şimdi farkettim speed nasıl o kadar kota yedi?
    Yeni yatırımlar yapıyorlar 4.5+ çıkınca telefonda hız testi yapıyorum meraktan😃 En fazla 129mbps gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu tarifeye geçmedim daha geçersem atıyorum bugün başvursam ayın 2 sinde taşınsa yararlanamazmıyım acaba ama kotayı doldurunca durursa ya da hız 256 kpbs olursa işime yaramaz o da en az 1 mbps olması lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sssss5 S kullanıcısına yanıt
    iyiymiş.

@***Hunter*** müşteri alımına kapatılacak ise hız artışına gitmeyecekler çok büyük ihtimalle. 256 kesmez diyorsan hiç bakma.
    Taşıma ile ilgili sorunun cevabı şöyle; tarifeye geçişin tamamlandığı değil, başvuru zamanını dikkate alıyorlar. Yani 30 Aralık günü bile bu tarifeye geçiş işlemi başlatırsan sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • malborolight76 M kullanıcısına yanıt
    Ayıp ettin yanılan ben olayım yeter ki

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Söyledim hocam hatta aynı tarifenin birkaç farklı versiyonu olduğunu da söyledim. Ama kız anlamıyor işte :)

• 1800210022 1 kullanıcısına yanıt
    tarifeyi gösterin üzerine doğru adı yazın sonra paşa paşa açarlar merak etmeyin biraz uğraşırsın o kadar
  • Tarifem yenilendi tivibu kota dan yiyor. Hız 256 kb ye düşünce tivibu sınırsız şekilde izleyebiliyordum.

• egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    30gb akn varsa hediye oldugu icin yer

• 5555 e prime sınırsız yazıp gönderiyoruz kabul etmiyor,, acaba taahhüt yok diye böyle yapıyor,,

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1B9EC54CA

30gb akn varsa hediye oldugu icin yer
    30 gb hediyesi biteli çok oldu hocam. 7 aydır kullanıyorum tarifeyi.

• Ben de bugün bu tarifeye geçiş için başvuru yapacağım. Halen müşteri alımına açık olup da AKN şartlarını taşıyan tek tarife bu, TT her ne kadar 256 kbps limiti kaldırmayacağız dese de, BTK kararına göre kaldırmak zorunda kalacak. 1 Ocak 2019 itibariyle bu karara uymazsa da alınan tepkiler sonunda eninde sonunda kaldırırlar diye düşünüyorum. Bu yüzden riski alarak tarifeye geçeceğim.
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Evet 256 kb iken izleniyor bendede suan 30gb aknden gidiyor demek 10 gb ida yiyor olsun yine sinirsiz sayilir😃

• İrfan kullanıcısına yanıt
    256 kbps bi nimettir anlayanlar icin risk degildir 10 gb kotadan sonra verilen bedava internettir sinirsiz wtsap sosyal medya instegram spotfy dir sinirsiz sayfalarda gezinmektir sinirsiz 360 p 480 p videodur seni internetsiz asla birakmaz anlayana

• Siz herhalde bu tarifedesiniz.

Tarife sayfasında (https://www.turktelekomprime.com/tarifeler/prime-eksper-asmayan-10gb-tarifesi ) kampanya detayları kısmında şöyle bir şey yazıyor.
    30GB cepten internet paketinin bitmesi durumunda tarife içeriğinde verilen cepten internet kullanılmaya başlanacaktır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı bittiğinde, toplamda 48 TL olmak üzere, aşım ücreti her 500MB için 12 TL’den ücretlendirilecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecek ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
    şeklinde bir detay var. Bu beni biraz tereddütte bıraktı. Var mı bu konuda bir bilginiz?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.