Şimdi Ara

Prime Eksper 25-12-10GB Sınırsız(Denendi.)Tarifemizdeki 4 adet 500MB Kaldırtıyoruz.(Destek)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gargamel11 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88
Cevap
4
Favori
4.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 42 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 26
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 15
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • LimitsizRedLi (26 mesaj) VatanSevdalısıBozkurt (8 mesaj) nicktatör (8 mesaj) Turbetfurzey (7 mesaj) ElvedaTR (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (20 mesaj) Mini (1 mesaj) (52 mesaj)
  • @
10 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Prime Eksper 25-12-10GB Sınırsız(Denendi.)Tarifemizdeki 4 adet 500MB Kaldırtıyoruz.(Destek)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 52 dakika kadarı kaldı.
    Evet beyler bomba etkisi yaratacak ek bilgiyi konuya ekliyorum ,teşekkür etmeyi konuyu üste çıkartmayı sakin unutmayalım .Tarifelerden birine geçebilmek için numara taşıma yolu veya yeni hat açtırmak için bayiye gidiyoruz ,bayideki arkadaşa hattı linkteki tarifede açmasını söylüyoruz (aylık 9 TL başlangıç tarifesi )
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/baslangic-tarifesi.aspx

Hat bu tarifede açıldıktan sonra ,mobil uygulamaya gidiyoruz tarife değiştir bölümünde eksper tarifeleri gözükecek ama sistem geçişe izin vermiyor ,daha sonra müşteri hizmetlerini arıyorsunuz .Tarifemi değiştirmek istiyorum diyorsunuz .(Uygulamada tarife değiştir ekranında görünüyor yeni eksper 10 olcak) diyorsunuz .bakıyorum tamam diyecek size ve mutlu son sizi tarifeye geçiyor .:) Artık sınırsız internetiniz var.

Şikayet metnimiz ;

Merhaba, ben ''Prime Eksper 25GB Tarifesi'' kullanıyorum. Tarife detaylarında ''Prime Eksper 25GB tarifesi için cepten internet hakkı bittiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımı hız düşümsüz olarak kesintisiz hızla devam edecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır yazmaktadır.Tarifedeki 25 GB kullanım hakkı dolduğunda 4 defa 500 MB ek paket tanimlanmakta olup ,faturaya 61 TL fazladan paket ücreti yansıtılmaktadır . Burada bir kelime oyunuyla BTK'nın aldığı kararın delindiğini düşünüyorum ve benim gibi yüzlerce bu tarifeye kayıtlı abonenin mağdur olduğunu düşünüyorum.Bu Tarifedeki 256 kbps akn kaldırıldı fakat ,25 GB internet hakkı olduktan sonra , 4 defa 15 TL üzerinden 500 MB internet tanimlanmakta olup faturaya +61 TL yansıtılmaktadır .Bunun kanunlara aykırı olduğunu ve derhal 4 defa 500 MB internet tanımlanmasının kaldırılmasını talep ediyorum .Talebimin btk uzmanı tarafından incelenmesini talep ediyorum.Turkiye Cumhuriyeti kanunlarına uyulmayıp 4 adet 500 MB tanımlaması tarifemden kaldırılmaz ise tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım . Bahsi geçen konudaki eksper 25gb tarifesindeki telefon numaram ******** tür . Tarife linkihttps://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/prime-eksper-25gb-tarifesi-yeni.aspx

Metinde **** yazan yere telefon numaranızı ekleyelim .
    https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/ adresine E Devletimiz ile giriş yaparak şikayetinizi gönderiyoruz.

Ne kadar Şikayet Okadar Hızlı Çözüm Arkadaşlarım Hızlı bir şekilde şikayetinizi iletin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitsizRedLi -- 18 Ekim 2021; 11:30:14 >

• Teğmen
    215 Mesaj

şikayet oluşturuldu işletme cevabı bekleniyor

|
    |
  • Yarbay
    2030 Mesaj

Ben de şikayet oluşturdum, ayrıca tüketici hakem heyetine başvurdum.

tuketicisikayeti.ticaret.gov.tr
    The operation is not valid for the state of the transaction.
    https://tuketicisikayeti.ticaret.gov.tr/home/Dashboard
    |
    |
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj
    ee adamlar 25gb yerine sınırsız internet desin o zaman. Bunu yapmaya hakları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvolT -- 14 Ekim 2021; 10:12:4 >
    |
    |
  • Teğmen
    215 Mesaj

paketi kulanan arkadaşlar şikayet ederse sanırım işlem başarılı olur yoksa başarılı olma şansımız yok destek şart :))

|
    |
    Hep birlikte bu işin üstesinden geleceğiz merak etmeyin kanun bizim lehimize kanuna karşı gelemezler ,25 GB dan sonra 4 defa ekstrada n ,500 tanımlanıp para alınması kanuna aykırılık.Boyle bir şey yapılamaz şikayetler yükseldikçe kalkacak .
    |
    |
  • Yarbay
    9273 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yokizm

İnşallah amacınıza ulaşabilirsiniz, tarifeyi kullanmıyorum ama sizi destekliyorum, arkanızdayım...
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj
    Aksama 2 kişi üstünde şikayet acicam
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 14 saat 38 dakika kadarı kaldı.
    İnşallah kalkar derim, destekliyorum.
    |
    |

Sen bu bölümün yetkilisi olmayı halediyorsun kanka 50 TL lik tarifenin akn sini kaldırdılar , 4*500 MB olayı kanunda yok sınırsız internete dönüşmüş tarifede zaten kendileri ek ücretlendirme yapılmayacaktır diyor kota bitince, biraz ugrastiracak ama amacımıza ulasacağız
    |
    |
    VatanSevdalısıBozkurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 14 saat 38 dakika kadarı kaldı.

Yokizm hocam candır, bir tanedir. Kesinlikle yetkili olacak adam, keşke olsa.

BTK'ya sağdan soldan sıkıştıralım hocam, eninde sonunda geçde olsa çözüme kavuşacaktır. ☺️
    |
    |
    LimitsizRedLi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9273 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yokizm

İnşallah ulaşacaksınız hocam, ben buna inanıyorum, inanmak başarmanın yarısıdır. Her zaman buna inandım, inanmaya da devam edeceğim.

Bölüm yetkilisi meselesine gelince; Forum yöneticilerimiz uygun görürse neden olmasın, kısmet nasip  

|
    |
  • Yarbay
    9273 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yokizm

Sayın forum yöneticileri uygun görür ise ve forum yoldaşlarım da istiyorsa eğer, aday olurum  

Yöneticiler hesabımı inceleyebilir, eğer bu mesajı görüyorlar ise cevap verebilirler

|
    |
  • Yarbay
    9273 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Yokizm

Güzel düşüncelerin için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum  

|
    |
    nicktatör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3001 Mesaj

İlk kez kedi olalı bi fare tuttun, helal olsun sana.
    |
    |
  • Yarbay
    2030 Mesaj

XpressMusic yerine yeni bölüm yetkilisi sen olmalısın dostum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Elinize sağlık beyler. Mesaj yazmaya çekiniyorduk.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.