Şimdi Ara

Pril Gold 36 adet 23,92 TL (Tanesi 66 kuruş) HB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
5
Favori
13.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir fırsat eğer 3 gün içinde bitmiyorsa o sıcak fırsat değildir. Ben de aldım ama pişmanım an itibariyle. İadeyle de uğraşasım yok açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Bir fırsat eğer 3 gün içinde bitmiyorsa o sıcak fırsat değildir. Ben de aldım ama pişmanım an itibariyle. İadeyle de uğraşasım yok açıkçası.

foruma yeni bir soluk getirdiniz Pril Gold 36 adet 23,92 TL (Tanesi 66 kuruş) HB 

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

foruma yeni bir soluk getirdiniz  

Alıntıları Göster

Sizden bunu duymak onore etti beni. Teşekkürler. Pril Gold 36 adet 23,92 TL (Tanesi 66 kuruş) HB 

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Bir fırsat eğer 3 gün içinde bitmiyorsa o sıcak fırsat değildir. Ben de aldım ama pişmanım an itibariyle. İadeyle de uğraşasım yok açıkçası.

İlk konu açıldığından beri takip ediyorum, hergün aynı fiyat, alasım gelmiyor.

• Markette aynı ürün 40 TL şuan 5 Mayıs 2020 üretimli indirimsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
    Pril Gold 36 adet 23,92 TL (Tanesi 66 kuruş) HB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 da , 11.11 indiriminden fairy plat. i 66 kurusa almıs ve ucuz demiştik :) Az kalmıstı o da ... simdi bununla nasipse 1 yıl daha atar. Seneye Allah kerim. Daha once Pril kullanmıs ve memnun kalmıstık. Ama markette fiyatlar fairy ile esdeger olunca -ve anlık ihtiyaç olmayınca- oralı olmuyordum . Bu oldukça uyguna geldi. 3-5 kişiye de sebep olduk almaları konusunda.

6 ayda performans düşeceği konusuna inanmıyorum.Sehir efsanesi gibi birsey - hele ki 1 yılı asmıs fairy kullanan benim için :)

• Sıcak fırsatcı kafası olarak aslında doğru ama market fiyatından çok ucuzsa performasn olarakta fiyatının üstünde ise isterse yıl boyu indirim sürsün kaparım 5 paket

Millet marketten 1 lira ya alsınPril Gold 36 adet 23,92 TL (Tanesi 66 kuruş) HB derim

• Bilmiyorum bir anlamı var mı da bugün birkaç markette görsüm indirimdeydi pril gold . Üretim tarihleri en yenisi 2018 di. Elde kalanlarımı çıkarıyorlar napıyorlar

• Bendeki kafaya bak, prilin elde bulaşık deterjanı sandım koskoca şişeyi 55kuruşa alıcam diye bir heves girdim konuya. İyice ölücü olmuşuz. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Fairy platinumdan çok farkı varmı bunun? İkinci beşliyi alsammı 

Pişman olmazsiniz. Ben trendyol dan çok.öncelerden pril 100lü hepsi birarada 8 etki olanini almistim.uzun zamandir kullaniyorum kaldi ki bu gold serisi.benim açimdan mukemmel bir tablet
    Yakinlarimdan kime aldiysam memnuniyet hat safhada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

Pişman olmazsiniz. Ben trendyol dan çok.öncelerden pril 100lü hepsi birarada 8 etki olanini almistim.uzun zamandir kullaniyorum kaldi ki bu gold serisi.benim açimdan mukemmel bir tablet
    Yakinlarimdan kime aldiysam memnuniyet hat safhada

Alıntıları Göster

Olmadık :) Geldi, Denedik,bulaşıklar pırıl pırıl çıkıyor. Bunun içeriğinde sadece parfüm yok sanırım, fairyde çok güzel limon kokuyordu. Daha fazla kimyasal olmasımı iyi olmamasımı tartışılır. Cevabınız için teşekkür ederim.

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bizimkilerde gelince beğenmemezlik yapmışlardı. Kullanınca çok güzelmiş dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkftp

Deterjan 19 TL: ihtiyacım yok hocam sağol

6 tane alırsan kargo yok: valla lazım değil.

100 lira üstüne 15 inecek: ev markete döndü 5 lira da olsa almıycam.

150 üstüne bonus gelecek: tamam tamam alıym.

@muratozgulz sayenizde kampanyadan haberdar olduk,

@erkftp sizin yorum üstte olduğundan dikkatimi çekti yorumlarını incelemek için aşağı doğru inerken,

@ekdellal sizin attığınız garanti kampanyasını gördüm,

sonuç olarak alışverişi yapmış oldum, ihtiyaç vardı çok güzel oldu. sizler çok güzel insanlarsınız, her şey gönlünüzce olsun.

Pril Gold 36 adet 23,92 TL (Tanesi 66 kuruş) HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 16 Ocak 2021; 20:24:59 >

• 5x elime ulaştı 3 Haziran üretimli .

• Fiyat artmış sanırım.

• 23.92 olmuş mutlu olabilrsiniz😊

• Çoğu ürüne zam yapmış hepsiburada. Ondan artmıştır fiyatı
  • Bir miktar sepette indirim vardı onu kaldırmışlar ondan fiyat artmış %15 di galiba.

• İhtiyaci olanlar icin a101 e finish 50li tablet gelmiş 10 TL üzeri alışverişlerinizde geçerli 50li paket 25 TL
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.