Şimdi Ara

Prey (2017) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
3
Favori
16.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhabalar. Shiping and receıved bölümünde kaldım. Cargo bay b kapısına üç turret koydum ancak bir tanesi düşman ve hack lemem gerekıyor. ancak bunun için yetenekler bölümünde hack 2 aktıf olmalı ama benımkı değil. Aktıf olması için. 4 neuromod lazım ama bende hiç yok. O bölümde 4 neuromod var mı bilmiyorum ayrıca aramaya da üşeniyorum. Napmalıyım?:) oyunun savegame ını bulup o bölümden başlatma ımkanı bulabılır mıyım acaba? Lütfen yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracın gitmesin izin verdim.O uzay aracına ne oldu ? Hiçbir şey anlamadım
    Prey (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşom21 -- 24 Mayıs 2017; 17:35:33 >
  • Çözümü buldum belki aynı sorunu yaşayanların da işine yarar. Cargo bay bölümünde uzay gemimizin hurdalık gibi yerinde şifreli dolap içinde turret şeması var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu az önce bitirdim. Gerçekten sürpriz bir sonu var. Umarım oyunun 2.si de çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperest44

Oyunu az önce bitirdim. Gerçekten sürpriz bir sonu var. Umarım oyunun 2.si de çıkar.

''The Repo Man'' görevindeyim.Bir tane uzay aracına girmiştim.Oyunun bitmesine ne kadar kalmış ? 32 saat oynamışım oyunu.
  • eşom21 kullanıcısına yanıt
    The Repo Man görevi son görevdi; sona yaklaşmışsın. Sen baya uzun oynamışsın; benim oyun sürem 12 saatti. :) Türkçe yaması çıkarsa tekrardan yan görevleri yapa yapa oynayacağım.
  • quote:

The Repo Man görevi son görevdi; sona yaklaşmışsın. Sen baya uzun oynamışsın; benim oyun sürem 12 saatti. :) Türkçe yaması çıkarsa tekrardan yan görevleri yapa yapa oynayacağım.

Ciddi misin ? Oyundan daha hiçbir şey anlamadım .Oyun bitince istasyonda gezebiliyor muyuz ? Mesela yan görevleri falan yapabilir miyiz ? Ona göre oyunda kayıt dosyası oluşturacağım da.Teşekkürler
  • eşom21 kullanıcısına yanıt
    Oyun bitince bitiyor. :) Oyun bitti istasyonda dolaşayım falan yok yani. :)
  • İkinci kez oynuyorum. Bu kez Q-Beam diye bir silah buldum tesadüfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

İkinci kez oynuyorum. Bu kez Q-Beam diye bir silah buldum tesadüfen.

Oyun etrafı araştıran oyuncuyu ödüllendiriyor ayrıca etrafı araştırmak oyunu kolaylaştırıyor ve bazende etrafta komik şeylerle karşılaşmanıza sebep oluyor.

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Mailin devamını merak ettim. Nerede olduğunu hatırlıyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Mailin devamını merak ettim. Nerede olduğunu hatırlıyor musunuz?

Mail,Alex'in Arboretum'daki ofisindeki bilgisayarında ve sadece o resimdeki kadar yani devamı yok.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    O silah pompalıyla beraber oyundaki en güçlü silah. :)
  • Oyun bitti sonunda.Devamlı aynı yerlerde dolaşıp durmak baydı ama cidden güzel oyundu.Birden fazla son mevcut zaten oyunda.
  • quote:

Oyun bitince bitiyor. :) Oyun bitti istasyonda dolaşayım falan yok yani. :)

aslında olsa güzel olurmuş. tonla yan görev kaldı :(
  • 2. kez bitirdim. Bu kez herkesi ayrım yapmadan öldürdüğüm için oyun sonunda anlaşma teklifi edilmedi. Start over diyip bitti.

Bu arada şu ekran görüntüsü oyunu özetliyor:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 29 Mayıs 2017; 1:52:31 >
  • Herhalde herkes bitirdi oyunu. Artık kimse soru sormuyor. :)
  • Son yıllarda çıkan ve ilk yayın sonrası sorunsuz çalışan tek oyun diyebilirim. Bioshock 1 keyfini yeniden yaşattı Witcher serisi ve bu oyun satın alıp refund yapmadığım tek oyunlar.
  • quote:

Herhalde herkes bitirdi oyunu. Artık kimse soru sormuyor. :)

Birçok kişi bekliyor yapımın oturmasını zira şuan çeşitli buglar mevcut.

------------------------------------

1.04 "Beta Update" Yayınlandı , birkaç güne "Release" sürümü yayınlanır büyük ihtimal ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 1 Haziran 2017; 16:34:25 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Hocam bu "tracking bracelet"ler ne işe yarıyor? Nasıl kullanıldığını çözemedim; envanterimde öylesine duruyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.