Şimdi Ara

Preview (önizleme) yerine - daha iyi bir fotoğraf görüntüleyici kullanmak Xee 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, bir cogunuz icin yeni bir sey olmayabilir fakat mac'te yeni olanlar icin yazmak istedim. Windows'tan Mac'a gecmis olanlar onceki ve sonraki fotograflara ulasmak icin klasordeki tum fotograflari secme zorunlulugu olusu gibi nedenlerden dolayi Mac'teki resim goruntuleyici olan "preview"u (Önizleme) Windows resim goruntuleyici kadar sevmeyebilirler.. Klasordeki tum fotograflari secmeden de fotograflar arasinda ileri geri yapabileceginiz bir program ariyorsaniz Xee 3 sizi tatmin edecektir. Ileri geri kisa yollari bende (klavyem ingilizce) ileri icin "nokta tusu, geri icin (virgul) tusu. Tam ekran izleme icin command + F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicapuerte -- 17 Mart 2018; 22:22:47 >

• Ben çok uzun zamandır xee kullanıyorum. Xee’ nin Kısayollarını değiştirebilirsin. Ben next ve previous ayarlarını ileri geri tuşları ile değiştirdim. Böyle çok daha kolayıma geliyor. (Xee de default olarak atanmış olan diğer ileri geri kıyasollarını silmeniz gerekiyor tabi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.