Şimdi Ara

Prestij pvp honor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar prestige olayına atılıp pvp honor kasmak isteyenler varsa ulaşın kasalım. Uzun dönem RBG healerlık geçmişim olduğu için bglerde iyi bir druid veya monk healer’ım. karakterim outland-ally tarafında ama bunu faction ve realm change ile grubun yoğunluğu olan yere değiştirebilirim. 5 kişi 2 healer olursak çok rahat ederiz özellikle hafta içi 19:00 ile 23:30 arası pre gruplar yerine random takımların yoğun olduğunu görüyorum rahat kasabiliriz.

Bu arada bir sorum var RBG’de arena target olayı yok 10 kişiye keybinding atamak imkansız vuhdo vs oyunun kemdi raid paneli kullanılıyor fakat arenalarda party1 - party2 veya enemy target 1 - enemy target 2 gibi keybinding atanmadan arenalar yalan.

Fakat 3v3’de 6 keybinding atamak 6 spelli açıkta bırakır bunu nasıl çözüyorsunuz? Kimisi party1’i - “Q” harfine atamış party2’yi - “E” harfine vs bunlar hep bende önemli speller dolu siz hangilerini kullanıyorsunuz pvp healerlar varsa ayrıntılı akıl verirseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En son wod paketinde arena girdim, ctrl+c,v,b,x,z tuşlarına atıyordum o zaman.
    Birde swap macro yapıyordum o zaman, oyun faresi alınca gerek kalmadı.

Edit: Birde hocam, vuhdo yerine clique tavsiye ederim yada mouseover.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 11 Kasım 2017; 8:44:29 >
  • Cevap için teşekkürler deneyeceğim random bg kasmak isteyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De get -- 11 Kasım 2017; 19:59:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: De get

Cevap için teşekkürler deneyeceğim random bg kasmak isteyen var mı?

Honor dolayisiyla prestij kasmak icin random BG pek efektif bir yontem degil. WPvP gorevlerini yapip, gunluk Random , Rated BG ler i yapip sonrasinda arena ile kasmak zaman/honor acisindan daha ideal olur.
  • M@hFeL kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle haklısınız zaten o şekilde ilerliyorum şuan, ama Random Bg grubuyla sohbet muhabbet zevkli oluyor
  • De get D kullanıcısına yanıt
    Ben katılabilirim random bg farm için.

• Realm faction nedir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.