Şimdi Ara

prepaid card

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • prepaid card alanlar nereden alıyo acaba yarın bende alıcam güvenilir bi site yada ist. içi bir mağaza ismi söylerseniz iyi olur

• Game markettten alabırsın ,yada gıttı gıdıyordan aynı kısıler satıyo normalde ole netten tavsıye etmem ama 2 arkadasıma aldım ıyı oldu
  • Oyunmarketim den alabilirsin çok guvenilir..
  • ben 2 kere aldım oyunmarketim den, bi aksilik çıkmadı
  • İstersen Kadıköy sanatçılar sokağında ki Tılsım'ı da deneyebilirsin. Bir sorun çıkmadı şuana kadar.
  • Ben dün Bakırköy Carousel - Megavizyon'da gördüm 65 YTL idi bence çok pahalı, normal 2 ay 50 YTL oluyo ama zorunda olanlar alsın yada direk Oyunmarketim'den temin etsinler.
  • Uğur abi 4ever
  • Tılsım birçok şeyi çok pahalı satıyor ... Gamecard ne kadar orda ?
  • ya bu oyunmarketim bende açılmıyor bir türlü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mannomenax

ya bu oyunmarketim bende açılmıyor bir türlü?

www.oyunmarketim.net
  • izmirde prepaid card satan yer varmı bilen?
  • Somut bişey olmadığı için Çin'de de olsa farketmez bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morfildor

Tılsım birçok şeyi çok pahalı satıyor ... Gamecard ne kadar orda ?

En son 60 ytl idi ancak ÖSS süreci yüzünden ilgilenmediğim için şimdi öğreniyorum ki gamecard satmayı bırakmış.
  • www.oyunmarketim.net 50 yetale
  • evet gamermarket güvenilir bir site rahatlıkla alabilirsin oradan prepaid card... sorun çıakrsa online yardımcı oluyor eleman...

edit... link vereyim bak

http://www.gamer-market.com/online-oyun-uyelikleri/wow-pre-paid-game-card.html

bende otomatik ödeme olduğu için almıyorum ama alan arkadaşlar buradan alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkstrom -- 12 Haziran 2008; 17:46:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkstrom

evet gamermarket güvenilir bir site rahatlıkla alabilirsin oradan prepaid card... sorun çıakrsa online yardımcı oluyor eleman...

edit... link vereyim bak

http://www.gamer-market.com/online-oyun-uyelikleri/wow-pre-paid-game-card.html

bende otomatik ödeme olduğu için almıyorum ama alan arkadaşlar buradan alıyorlar.

Oyunmarketim daha ucuz

• öyledir de ben almadığım için bilemeyeceğim arkadaşlar alıyor diye verdim ayrıca inceledim 5 ytl daha ucuz sadece

ben anlamam, ben bilmem öle pirepayid mirepayid
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.