Şimdi Ara

Prenses ela çalışma günlüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu car çeşitli zorluklara göğüs gererek çetin mücadeleler sonucu zamanında lise sinavinda 490 yapmış , daha sonra ebesi sevilene kadar çalışmasına rağmen ( aslında benden daha çok kitap alanlar vardı ben her dersten Bi tane cozuyordm efendi efendi gunde200 soru cozcem diyenler daha o zaman vardı .ben iste tonguc dinledim hep haftada 2 denemesini çözdüm, okul kursuna gittim,rehberlikcimiz güzel gaz verdi.fskwt devirli konusu o sene yeni eklenmisti hocamiz zor denemeler cozdurse de bu konu ile alakalı tek soru yoktu geçen senelerde de cikmamis diyip formülü unuttum.cok da zeki degilmisim bölme ile sağlamayi düşünmemism. Sınavdan çıkınca hoca nasıl geçti diye sordu bunu soyledim ay ama ben gosterdim dedi evet gosterdiniz de verdifiniz denemede yoktu .bölme yapsaydinz diyo ama yani konunun ozunu verememissin işte hoca.zaten eğitim sistemi böyle formül verir ezberleyip geçen neyse ,o zamanki aklım ermemis kesir çizgisi işte bölme yap dememism jdjwjw hoca da bölme sonucunda bulunur diye vurgulasaymis keşke off neyse Bi tek o soru kaçtı yoksa fulleyecektm) 490 yapmasına rağmen istediği liseye giremeyince -kazanmasına ragmen- bilinç altına basarsan bile bu hayatta istediğin olmayacak mesajini yükleyip Osmanlı gibi çökmüş ama 2.dunya savaşından çıkan Almanya gibi toparlanmayi aklına koymuş artık prensesligin vakti doldu (lise 490 puan) diyip kraliceligi (ilk bin) gözüne kestirmis biri.

Uyuyan dev uyandi . Hayatin sillesini yiyen dislanan zorbaliklara rağmen hepsini gecen bu güçlü car çok büyük Bi hedefi gözüne kestirdi.

Ayık olun ya da sadece hic zorluk çıkarmadan Kraliçenize yolu açın .

İlk gün

İstiklal Marsi

Günün anlam ve onemine binaen kısa konuşma.

20 paragraf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fark var seninle iyi arasında büyük bir

Fark var benimle senin aranda kocaman bir

Fark var kötüyle benim aramda irice bir

Fark var iyiyle kötü arasında duran

Fark var seninle iyi arasında büyük bir

Maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış

Sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış

Korkular dolup taşınca komşularda kalmamış

Yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış

Sanki herkes zan altında, pozisyon sert penaltı

Yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım

Korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı

Fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır

Gönlüm kavga etmek istemez bıktım da zaten

Çelimsizlerle uğraşıp, şaşırmışa laf anlatmak

Beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere öğütler

Bakışlardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir

Orda kimse yok mu hadi biraz ses ver

Burada ben sıkıldım yaklaş bana el ver

Eninde sonunda görüşeceğiz elbet

Şimdilik benden bu kadar iyi bu mesafe

Fark var...

• Başarılar Prenses ela çalışma günlüğü 

• Bu car çeşitli zorluklara göğüs gererek çetin mücadeleler sonucu zamanında lise sinavinda 490 yapmış , daha sonra ebesi sevilene kadar çalışmasına rağmen ( aslında benden daha çok kitap alanlar vardı ben her dersten Bi tane cozuyordm efendi efendi gunde200 soru cozcem diyenler daha o zaman vardı .ben iste tonguc dinledim hep haftada 2 denemesini çözdüm, okul kursuna gittim,rehberlikcimiz güzel gaz verdi.fskwt devirli konusu o sene yeni eklenmisti hocamiz zor denemeler cozdurse de bu konu ile alakalı tek soru yoktu geçen senelerde de cikmamis diyip formülü unuttum.cok da zeki degilmisim bölme ile sağlamayi düşünmemism. Sınavdan çıkınca hoca nasıl geçti diye sordu bunu soyledim ay ama ben gosterdim dedi evet gosterdiniz de verdifiniz denemede yoktu .bölme yapsaydinz diyo ama yani konunun ozunu verememissin işte hoca.zaten eğitim sistemi böyle formül verir ezberleyip geçen neyse ,o zamanki aklım ermemis kesir çizgisi işte bölme yap dememism jdjwjw hoca da bölme sonucunda bulunur diye vurgulasaymis keşke off neyse Bi tek o soru kaçtı yoksa fulleyecektm) 490 yapmasına rağmen istediği liseye giremeyince -kazanmasına ragmen- bilinç altına basarsan bile bu hayatta istediğin olmayacak mesajini yükleyip Osmanlı gibi çökmüş ama 2.dunya savaşından çıkan Almanya gibi toparlanmayi aklına koymuş artık prensesligin vakti doldu (lise 490 puan) diyip kraliceligi (ilk bin) gözüne kestirmis biri.

Uyuyan dev uyandi . Hayatin sillesini yiyen dislanan zorbaliklara rağmen hepsini gecen bu güçlü car çok büyük Bi hedefi gözüne kestirdi.

Ayık olun ya da sadece hic zorluk çıkarmadan Kraliçenize yolu açın .

• Prenses ela çalışma günlüğü

• Prenses ela çalışma günlüğü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Program bu olcak ama ben ne yaz ayında ne eylulde calismis zekasiz biriyim cidden ya. Daha 0 millet aytye başlamış. Neyse kendimi böyle sartlamicam yine. Zamaninda 12ninnbasinda 60 70 net yaptığımda burdaki senden Bi şey olmaz zengin koca bulndiyen isnanlar psikolojimi bozdu bana laf atmaları için 80le baslamalari gerek.hadi diyelim 10 20 konuları kalsın 10 ay boyunca her ay 1 konu caliscakti onlar 100e çekmek için aytde de 40 50 neleri vardır yoksa da dediğim gibi 30 vardır 70e laf edenin adamın tyt 80 yapannadamin 30 neti vardır. Bu da ayt konuları 2 senelik 1 senelik caliscak demek ben burda onun iki katı calisirdm. Onunla aynı seviyeye gelirdim. Kaldı ki 70 netle basliyorsan hiç yapma diyen adamın slidna en az90 netle başlaması lazım. 70 80 çok yakın olmasada nispeten yakın.ben o adamların mezuna kaldığını gördüm bana otle diyenler mezuna kalmış kişilerdi.insjalae çok kötü niyetli cidden.halbuki whywont 56 netle baslamis 70 netle baslayan ilk 100 200e giren isnanlar var.zaten yeteriszlik hisleri reelde de çok canımı yaktı bursakiler de öyle diyince psikolojimi bozdum .oysa Bi senede 50 arttıran var ben 20 30 arttirsam kötü ol,icakmjs.

Ve ben onlara yaptıkları zorbalığı yaptığımda bana bu sınav konusu yüzünden insnalae aileleri ile kavga ediyor dediler.bunun mizahı olmaz dediler.ee siz t*cavuz ,izahı bile yapiyorsunuz iğrenç erkekler her türlü kötülüğü yapıyor ehr türlü zorbalığı mizah diyip geciliyo biz cevap verdigimzidw ahlak bekçiliği oluyor. Bize erdem kasiyorlar. Zaten Bi grupta da sırf erkeklere sovdugum için ifşa edildim fislendjm.kiza erkeklerin yazdıklarını attım onlara gelince sen erkekleri bu gruptan mi ibaret saniyorsun dedi.erkeklere onu diyip geciyorsun bana da iyle yapsana. Erkeklere dediği max şey erkeklerimiz de şunun bunun mizah olduğunu anlamalı kız taciz edilmekten kafayı yemiş erkeklerimiz de sucu var ( kız gelip bana seni şikayet edicem dediğinde erkeklerin yazdıklarını attım.iysa ben bencil oldugumdan değil oe rkekelr kadınları sürekli asagiladignda tepki verdiğim için nefreti kendime çektim.durduk yere kimse bi şey demedi.ama bu kız hemcisnine bunu diyecek kadar iğrenç.

Hemcinsi olunca şikayet edilmeli demek ifşa edip yok etmeye çalışmak Erkeklere gelince erkeklerimzi diye benimseyici üslup. Ama hiçbir erkek o grupta yok bu kadına nasıl sövüyor şikayet edilmeli demez. Aksine kimse onları benim gibi ifşa etmeid ama Bi kız hesaplarını şikayet edince bu gruptan cik burası böyle dediler.erkrk yapınca normallestiriyorlar işte. Bu durumdan sıkıldım erkekler her pisliğine birbirinin yanında onlara 15 16 yaşında çocuklar diyip geçiyorlar bize gelince ne kadar cahiliz.

O kadar igrencler ki sırf kriter saydı diye öyle erkeklere bakıp olduruluyrosunuz diyen. Oysa biz hiç demeyiz şöyle böyle kadın isteyen erkek öldürülmeli diyen. Çünkü canı erkekler. Kadınların duygusal oldugundan bahsederler kadınları kullanmakla ovunurler ama kendileri asıl duygusaldirlar karın aldatinca terk edince reddedince öldüren bunlar ve meşru görüyorlar. Zengin erkege bakıp öldürülüyorsunuz diyenler materyalist değilmiş gibi kendi güzel kız istiyor.

Kriter sayan kıza öyle tiplere bakıp öldürülüyorsunuz diyen kadınlara sırf kilolu diye zorbalık yapiyo. Biz zorbalık yapmiyox sadece şöyle olsun diyoruz max. Ama bu tipler sırf kilolu diye tip okuyan kıza ins doktor olamazsin demiş yaniktan.

Ben erkeklerin canavarligindan biz erkeklere ufacık laf etsek tepki yerken benim onların deidklrijin yaptıklarının mizah diyerek cinsiyetçi şekilde bekarete saldirmanin(ben bakır olmayan erkeği kullanıp atarız muzunu ezdirmistir yazdım o erkek sevici kız hemen gelip bağnaz yazdı.bacim erkeklerin ezildgi alternatif evrende mi yaşıyorsun bariz ironi6di yaptığım Allah aşkına hangi erkek namusculuk yüzünden hayatını kaybediyor zora dusuyo hangi erkek bu yüzden zarar görüyor ama turkiyede kadınlar bu yüzden zarar görüyor. Ben de empati yapmalarını istedim onların her ofansif yazısı mizah oluyor biz yazınca bağnaz oluyoruz.

Şunu bunu kullandım duygulari ile oynadım diyenlre kızdım diye bağnaz oryantalist olduk .ama turkolarin bağnazlık seviyesi Bi kadın rahat yaşayınca erkek gibi capkinlik yapınca hemen ahlak bekçiliği kasarkwn orrayay cikiyro,

Ben bu ülkenin rkekelrinin baskinligindan gereksiz atilganlgiindan nefret ediyorm.sozdw mesaj alamıyorlar mahkemeye veriyoruz ama böyle olsa laf atma kültürü mu olurdu.asiri her şeyi hak ettiğini düşünen her şeye hakkı olduğunu sanan Bi tür .anneleri çok sikartmis. Bu yüzden efendi sakın erkek görünce kendim abartmak istiyorum ama atilgsn baskın erkeklerden nefret ediyorum anksiyete geçiriyorum.oysa stabil efendi erkekler öyle mi.hep onları arzuluyorum.

Çünkü bu ülkenin erkklri basit kriter sayan akdinlara sallar ama kendileri Bi yerlerine hitap etmeyince o kadını sosyal hayattan izole eder zorbadir, kadınlar acımasız der sonra tabii ki güzellik kriteri var der.

Prenses ela çalışma günlüğü

• Neyse yıllarca kendim zarar görmesem de kendimce haksizliklara karşı gelmeye calistm ama insanlarda beyin 6ok.kendinin se ciksrina gelcek Bi şey ama gucluyu savunmayı tercih ediyor.

Madem oyle ben de eskisi gibi sadece kendimi kurtarmaya bakicam.bu ülkeden gidicem ve o kadar soğudum ki cidden benden bi şey olursa buraya gram faydam olmayacak. Hiç yurt dışına çıkma kafalarında olmayan biri olarak söylüyorum.

Aşırı soğudum

• How old are you Ms. Ela?

• Prensesela P kullanıcısına yanıt
    Bu kişi npc olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben anlamıyorum ne güzel yazmışsın çalışıcam şöyle yapıcam diye sonra alta da yine başlamışsın erkek düşmanlığına, aslında böyle yaparak kendin kaybedersin kimse bir şey kaybetmez bu dünyada doğduysan 2 cinsiyetin birbirine sevgi ve saygı duyması gerektiğini öğrenmek zorundasın. Yoksa her daim kaybedersin. 2+2= 4

• Erkek dusmanligi mo yaptığım.bana yapılan bariz haksızlığı dile getirdim.kimse bu gibi hadi burayigextim önemsiz Bi yerde sırf kadınlara hakaret etti diye hemcinsini ifşa etmez.

Mesela o gruptaki erkekler kadınlara en ağır şeyleri deseler de onlara Bi şey olmadı sözde feministler ifsaci lincci ben hiçbirini ifşa etmedim ama onlar bana yaptı? Haksızlık değil mi bu?

En ağır asagilamari yapıp mizah diyip geciyrosunzu ya da sjw diyip fikir xogurlugu yaziyorsunuz.ama boz odna birini yapınca ifşa olup fişleniyoruz. Bariz haksızlık.

Ya o gruptan biri beni reelde bulup oldurseydi kız şu şehirde yaşayan şu kada rouan yapmis biri varsa bu kızdır dikkatli olun dedi.

O erkekler internette sırf kilolu diye kızlara insndoktor olamazsin yaziyo bekarer üstünden bin aşağılama.

Yok şunu bunu seviyorum diye kansieip kullandım kullandım ee i ben tepki verince biriyle olmuşsan senin soehnlguudns diyen sözde batılılar kendi hayatını özgürce yaşayan kadın görünce başlıyor ahlak bekcilgiine damgalamaya.

Bir de kadinlari şöyle böyle kullaniyorzu diyenler, kadınlar duygusal diyenler, çocuk kız reddedince ss alıp paylasmis kızın hesabini ver licnleyelim demişler mesela.

Onlar bizim duygularimizla oynamaya ovunuyrolar normallesitiryorlar.duygusal diyorlar. Ama aslidna durum bu değil kendileri reddedince hile bilenip karsilik vermek zarar vermek istiyorlar.

Kadınlar eziliyo kullanilmaklq övünüyor erkekler sırf reddedildi diye öldürüyor. Ve haklı görülüyor. Ee tabii ki kahrimizdan uzulcez. Erkekler hıncını sliyo biz alamiyoruz

• Bu şahıs bir trollse çok zevksiz gerçekse, gerçekse gerçekten çok kötü.

Senin adına üzüldüm. Umarım tedavi alırsın.

Maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış

Sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış

Korkular dolup taşınca komşularda kalmamış

Yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış

Sanki herkes zan altında, pozisyon sert penaltı

Yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım

Korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı

Fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır

Gönlüm kavga etmek istemez bıktım da zaten

Çelimsizlerle uğraşıp, şaşırmışa laf anlatmak

Beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere öğütler

Bakışlardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir

Orda kimse yok mu hadi biraz ses ver

Burada ben sıkıldım yaklaş bana el ver

Eninde sonunda görüşeceğiz elbet

Şimdilik benden bu kadar iyi bu mesafe

Fark var...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.