Şimdi Ara

Prens Selman’dan pkk’ya destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 31
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hulkibey (4 mesaj) serafon (4 mesaj) erkahn (2 mesaj) unforgiven1127 (2 mesaj) akıncı017 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28 mesaj) Mobil (10 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Prens Selman’dan pkk’ya destek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    636 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/27/65/5d/27655d6fa897a0af5a46553158ce4470.jpg&t=0&width=480&text=1

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın kontrolündeki Al Arabiya televizyon kanalı, PKK’lı teröristleri aklayan bir habere imza attı. Kandil’de teröristlerle yapılan röportajlarda Türkiye’yi suçlu gösterme çabası ön plana çıktı. Teröristlerden ‘özgürlük savaşçısı’ diye bahseden kanal, “Türk keşif uçakları hereket eden her şeyi vuruyor insanları hayvanları doğayı mahvediyor” sözleriyle Türkiye’yi hedef aldı.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/37/ae/8d/37ae8d44c8c326035c4a3a13d5c540b0.jpg&t=0&width=480&text=1

El Arabiya Kanalı Kandilde canlı yayınında PKK’yı aklamaya çalıştı.

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’a hizmet eden El Arabiya kanalı, Kandil’deki PKK’lı teröristleri aklayan bir yayına imza attı. “Özel Görev” adlı programda El Arabiya ekibi, 10 terörist ile özel röportaj gerçekleştirdi. “Özel Görev” Kandil bölümünün tamamında kullanılan dil ve teröristlerle yapılan röportajlarda PKK terör örgütünü aklama ve Türkiye’yi suçlu gösterme çabası ön plana çıktı.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/08/13/bb/0813bb829858ca948eca9ab663349abc.jpg&t=0&width=480&text=1

TÜRKİYE’Yİ AĞIR SUÇLADILAR

Türk askerlerinin bölgede masum sivilleri öldürdüğü iftirasını atan kanalda şu ifadeler kullanıldı: “Türk rejimi, Kürtlere karşı ayrımcılığı ve şiddeti sürdürmeye devam ediyor. Bu savaşın ve sonrasının ayrıntılarına giden yol, PKK’nın kalesi olan Kandil Dağı’ndan geçiyor. Oraya ulaşmak kolay değil. Çünkü hareket eden her şeyi vuran Türk keşif uçakları sizi hedef alabilir.” Programda, teröristlerin açıklamaları doğruymuş gibi kabul edilerek TSK’nın Kandil’deki operasyonları “sanıldığı gibi başarılı değil” yalanına yer verildi.

çektikleri belgesel;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akris -- 12 Ocak 2021; 12:58:40 >

• Aynı anda iki tepki gösterilebiliyor.

Multi tepki özelliğini aç. Gayet kolay. Bir öncelik belirlemek zorunda da kalmıyorsun.

quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

tasması abd israilde o açıdan bak genelleme yapma

Genel olarak konusuyorum hepsi ayni, gunumuzdede oncesindede.

Karizmamiz araplarinda altina dustuyse somurge olma zamanimiz gelmistir. O zamaninda biz onun gotunun kiliyiz diyenlerin gotunun siringa ile kan alinacagi gunu sabirsizlikla bekliyorum.

Akp ninde secmenininde uslanacagi yok.sanirim kaderimizde yok olmanin esiginden donmek var. Akillanmak icin perisanlik yetmedi belkide yok olmak caredir.
  • Yarbay
    4655 Mesaj
    Arablar her zaman haindi ve oylede kalacaklar. Sasirtmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Teğmen
    114 Mesaj
    Bizim Cumhuriyet gazetesi de aynı haberi yapmıştı .

Önce içimizdekileri bitirelim sonra dışarı bakarız.

|
    |
    Şaşıracak birşey yok. Aynı Araplar. Hiç değişmediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    3818 Mesaj
    her zaman derım arap konusu gördugumde

İç şarabı sev arabı

|
    |

katar kankasıyla barışıyor yakında ayrılmaz bir ittifak olacak suud ve katar bakalım kime karşılar.

|
    |

Hükümet yozlaştıkça daha çok yasa çıkartır.
  • Teğmen
    238 Mesaj

kaynak?

araplar demokratlara pek güvenmez .

iran yanlısı bidon arapları ters köşeye atabilir.

obama sayesinde ortadoğuda palazlanan iran trump la geri gitti.

iran arap dengesi böyle gelişirse türkiyeyi kim kaparsa onla iyi olur.

ortadoğuda arap türk -iran türk- dengesi yok. her zaman iran arap dengesi var. türkiyenin konumlanacağı yer iran ve araplar için çok önemli .

(israil arap dengesi içindedir.)

mısırın son aylarda çark etmesi , suud ve bae de de etkisini gösterdi.

çark eden sisi aynı imzamda yazdığım gibi batının işine yaramaz ve sisi diktatör ilan edilip yollanabilir.

|
    |

Aynı anda iki tepki gösterilebiliyor.

Multi tepki özelliğini aç. Gayet kolay. Bir öncelik belirlemek zorunda da kalmıyorsun.

akıncı017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    erkahn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizi bozmaz arap araplığını yapacak Türk Silahlı Kuvvetleri hareket emri alana kadar...

|
    |

• Yarbay
    4655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

Genel olarak konusuyorum hepsi ayni, gunumuzdede oncesindede.

|
    |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Yarbay
    2203 Mesaj

İnsanı, ırkı ve dini birbirine karıştırmayın, şeytana ve yandaşlarına en kolay lokma siz olursunuz.

|
    |
    hulkibey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Akp ninde secmenininde uslanacagi yok.sanirim kaderimizde yok olmanin esiginden donmek var. Akillanmak icin perisanlik yetmedi belkide yok olmak caredir.

|
    |

|
    |

At bir tane b61 pkk'nın olduğu bölgeleri kapsayacak şekilde sonra çıkıp tv'ye de ki pkk bitmiştir...

|
    |

amerikaya sesini çıkaramayanler arablar olunca ayar verir durumda niyeki.? biri maşa biri sahip bu ikiyüzlülük neden. 

|
    |

Ya birakin bu işleri
    |
    |
    axelfoly kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,438
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.