Şimdi Ara

Premium Mid Tower diyor, peki öyle mi? “NZXT H510 Elite incelemesi“

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 6 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Data Black (2 mesaj) lightning70 (1 mesaj) burakesan (1 mesaj) madonos (1 mesaj) tobepeople (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (4 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Premium Mid Tower diyor, peki öyle mi? “NZXT H510 Elite incelemesi“
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1993 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu videoda NZXT H510 Elite'i inceliyoruz. Tasarımını ve malzeme kalitesini değerlendiriyor, fanlarını ve RGB aydınlatmasına bakıyor, içerisine bir sistem kurup canlı canlı termal testlerini yapıyoruz.

|
    |
  • Binbaşı
    1233 Mesaj
    Ah bir kasa alabilsem.

• Yarbay
    2852 Mesaj

Çok eski bir kasa al ve kesip modifiye et en mantıklısı bu devirde, açık kasa da yapabilirsin , duvar tipi de bu sayede ya da klasik yap sadece ekstra fan delikleri aç :)

Ben yanar dönerli temperli kasa aldım ve çok pişmanım , doğru dürüst soğutmuyor kapağı değiştirdim ve fan ekledim hatta ön kısmı da açıyorum bazen tepede de 2 fan olmasına rağmen. Salak gibi sattık Lian-Li kasayı bu dandiği aldık. Neymiş ağırmış, sağlam kasa ağır olur gerçi bu temper de fena ağır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 28 Haziran 2021; 20:05:29 >
    |
    |
    Data Black kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Çok eski bir kasa al ve kesip modifiye et en mantıklısı bu devirde, açık kasa da yapabilirsin , duvar tipi de bu sayede ya da klasik yap sadece ekstra fan delikleri aç :)

Ben yanar dönerli temperli kasa aldım ve çok pişmanım , doğru dürüst soğutmuyor kapağı değiştirdim ve fan ekledim hatta ön kısmı da açıyorum bazen tepede de 2 fan olmasına rağmen. Salak gibi sattık Lian-Li kasayı bu dandiği aldık. Neymiş ağırmış, sağlam kasa ağır olur gerçi bu temper de fena ağır :)

Öneri için teşekkürler hocam, dikkat edeceğim. 

|
    |
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj
    Şu ön panelmesh değilse hiç almıyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightning70 -- 29 Haziran 2021; 1:21:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3323 Mesaj
    H210 kullandım, H510' a geçiyorum ve serinin termal olarak en kötü ürünlerinden birisi maalesef H510E...

|
    |
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    Türkiye'de distribütörü olmayan bir ürünün neyine göre reklamını yapıyorsunuz. NZXT her hangi bir yedek parçaya ihtiyacınız olursa ulaşmanız imkansız. Ben 6 aydır globalle yazışıyorum yedek parça için hep bir bahane ile geçiştiriyorlar.

Türkiye distribütörü gelene kadar NZXT ürünlerinden uzak durun.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.