Şimdi Ara

Premium araca binememek sizi uzuyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
4.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir bmw,ye mercedese binememek sizi uzuyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 bin tl. daha verseydim Premium alacaktım ama gerek görmedim concept plus aldım. Concept plusta oldukça dolu ...

• Premium arabaya binememek değil de devletin halka dayattığı vergi zulmü yüzünden B sınıfı sıfır bir araba bile alamamak üzüyor insanı

• Hemde nasıl, kahroluyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

10 bin tl. daha verseydim Premium alacaktım ama gerek görmedim concept plus aldım. Concept plusta oldukça dolu ...

• Premium aracım olmasaydı üzülürdüm.

Neyse ki 2008 model bir Tankım var. Pardon Jettam var.

Tam bir Alman tankı. Tam bir kalite. Tam bir Tok ses. Tam bir performans. Tam bir Konfor Makinesi.

Bu araba her bindiğimde ellerim ayaklarım titriyor o heyecandan. Kontağı çevirince 4 silindirin 105 Beygirin içerde at koşturması FSI motorun sessizliği ve bu koca tankı uçurması inanın herşeye değer.

Süspansiyonlar sizi bulutların üstünde uçuruyor adeta. Elinizde kahveyle istediğin kasisten geçin o kahve dökülmez. Kapılar tank zırhı gibidir.

Arabaya binen aşık olur. İnemez o arabadan. Öylesine bağlar kendisini o araba.

BMW ve Mersoya binenlere acıyorum. Maalesef.

Fotoğraflara bakıp kendinizden geçerken dikkat edin. Çarpabilir

• Üzmüyor ama iç çektiriyor doğrusu..

• Hatırlatmayacaktın gözlerim doldu ..yemeden içmeden kesiliyor insan..o derecede yani
  • orhan1461 kullanıcısına yanıt
    Premium dan 10.000 TL aşağı parası olan kişinin alacağı marka Volvo dur..yanlış olmuş..ya da 10.000 TL kredi çekseydiniz iyiydi
  • Hayır.

• en büyük zenginlik kanaattmiş, bi z de daha kötüsünü düşünüp şükrediyoruz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Premium aracım olmasaydı üzülürdüm.

Neyse ki 2008 model bir Tankım var. Pardon Jettam var.

Tam bir Alman tankı. Tam bir kalite. Tam bir Tok ses. Tam bir performans. Tam bir Konfor Makinesi.

Bu araba her bindiğimde ellerim ayaklarım titriyor o heyecandan. Kontağı çevirince 4 silindirin 105 Beygirin içerde at koşturması FSI motorun sessizliği ve bu koca tankı uçurması inanın herşeye değer.

Süspansiyonlar sizi bulutların üstünde uçuruyor adeta. Elinizde kahveyle istediğin kasisten geçin o kahve dökülmez. Kapılar tank zırhı gibidir.

Arabaya binen aşık olur. İnemez o arabadan. Öylesine bağlar kendisini o araba.

BMW ve Mersoya binenlere acıyorum. Maalesef.

Fotoğraflara bakıp kendinizden geçerken dikkat edin. Çarpabilir

Bu metindeki duygu patlaması gerçekse çok komik, ironi ise hiç komik değil ...

• quote:

Orijinalden alıntı: tartekin

Hatırlatmayacaktın gözlerim doldu ..yemeden içmeden kesiliyor insan..o derecede yani

Benim bahsettiğim premium , kia ceed PREMİUM donanım dı.

• orhan1461 kullanıcısına yanıt

Edit: Ben de diyorum bu KIA ne zaman fiyatların belini kırıp uçuşa geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tartekin -- 24 Nisan 2017; 8:16:23 >
  • Premium bir araça binemedigim için gerçekten çok üzülüyorum .Hayalimdeki premium araç megane ! İnşallah bir gün sahibi olurum garajda her zaman fluenceyi görünce bunalıma giriyorum :(

• Onları her daim alınır da bi ferrari lambo kullanamamak insana koyabilir.

• Iett olmasa Mercedes yuzu gorecegim yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabaya binmek çok da farklı veya özel yapmıyor sizi. Sadece kalitesi yüksek beğendiğiniz buda olsaymış pek demediğiniz rahat ve konforlu bir araç.

Ama asıl üzen şey milletin ferrariye bindiği parayı bizim bmw ye veriyor olmamız. Yada s klasse veya 7 serisine binemiyor olmamız. Yoksa 3 e 5 e c veya e ye binmek çok da aman aman bir farkı yok. Sadece kaliteyi konforu rahatlığı artırıyorsunuz.

Yada bazı sonradan görmeler gibi ne oldum moduna giriyorsunuz. Çok da atla deve değil yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o uzmuyorda emegıyle calısan ınsanların o araclara bınemeyıp hırsız ve dolandırıcılık yapan bı takım insanların binmesı benı uzuyor
  • premium otoya binmemek değil de, onları üreten almanya gibi olamadığımız için üzülüyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.