Şimdi Ara

Premier Lig DT 78.Kanal SPORMAX' da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 29
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • RoyJoy (6 mesaj) aalkin (5 mesaj) wolf1907 (4 mesaj) alibey83 (3 mesaj) LaGarba (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    181 Mesaj
    Direk iptal ederek tepki verin arkadaşlar , ben öyle yaptım. Birçok kişi özel indirimler alıp digiturk üyeliğine devam edecek . Toplu bir tepki şart. Kahvede maç izlemeyi gözalıp 1 seneliğine tepki verelim arkadaşlar. İptallerin sayısı digiturke dokunacak sayıya çıkınca birşeyler yapmak zorunda kalacaklar . Lütfen üyeliğinizi iptal ettirin.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Taahhudum olmasa bir gun bile durmam bende bu haksizlik karsisinda. Enayi zannediyorlar bizleri, tepki vermedigimiz surecede oyle zannedecekler...

quote:

Orjinalden alıntı: barracude_9911

Direk iptal ederek tepki verin arkadaşlar , ben öyle yaptım. Birçok kişi özel indirimler alıp digiturk üyeliğine devam edecek . Toplu bir tepki şart. Kahvede maç izlemeyi gözalıp 1 seneliğine tepki verelim arkadaşlar. İptallerin sayısı digiturke dokunacak sayıya çıkınca birşeyler yapmak zorunda kalacaklar . Lütfen üyeliğinizi iptal ettirin.
    |
    |
  • Binbaşı
    1174 Mesaj
    Şuan sadece kanal logosu çıkıyor. Ne zaman yayına başlayacak acaba bu kanal? Yoksa sadece maç zamanı maça bağlanıp yayın mı verecek?
    |
    |
  • Binbaşı
    1352 Mesaj
    Spor paketinde var mı ki spormax
    |
    |
  • Yarbay
    3150 Mesaj
    Selamlar ermanka26,

Spor paketi ve üstü paketlerde Spormax kanalı mevcut...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    gercekten söylenecek bişe bulamıyorum bu davranışa tutuma neymiş çok para ödemişler premier lig maçlarını almak için senin bizden aldıgın para az mı başka ülkelrdeki insanlara solesen aylık 5 ytl sankı lıg maçlarını ızlıyoruz sanacaklar zate hakkınızdan fazlasıı alıosunuz bıde dıosunuz ck para odedık buna sıze veremıyoruz...

d-smart inş. su lig maçi ihalesini alırda sunlardan kurtuluruz he onlar almıycakmı alıcak ama yeter bunlardan cektıgımız artık...
    |
    |

• Yarbay
    2079 Mesaj
    Digitürk Allah binbir belanı versin inşallah tez zamanda batarsın
    |
    |

• Binbaşı
    1553 Mesaj
    ben digitürk ligtv-ailecek paketine üyeyim
    spormaxı izleyemiyorum
    ayda 42 veriyorum sadece lig tv yi izleyebiliyorum
    hiç memnun değilim
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.