Şimdi Ara

Predator Figürü (Kırmızı Renkte) - 50 CM'lik Dev Figür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Ürünü istanbuldan popculture mağazasından satın aldım. Orijinal kutusu içinde aynen fotoğrafta gördüğünüz şekilde kutulu olarak teslim alacaksınız. Kondisyonu mükemmel durumda oldukça titiz bir şekilde temiz bir ortamda sergiliyorum.

Figürün üzerinde 2 adet katana kılıcı ve değişebilen toplamda 4 adet farklı eli mevcut. Aynı zamanda kolundaki meşhur bıçağı içeri dışarı hareket edebiliyor. Tüm aksesuarları eksiksiz bir şekilde duruyor. Bir çok farklı pozda bu figürü sergileyebilirsiniz. Bacakları, ayak bilekleri, kolları ve el bilekleri hareket edebiliyor. Bir çok farklı şekilde bu figürü pozlayabilirsiniz. Aynı zamanda kafası da bir çok farklı noktaya oynatılabiliyor. Standa ihtiyaç duymadan tek başına ayakta durabiliyor.

Bu muhteşem figür 'Dead End' isimli kısa filmde Batman ile karşı karşıya gelmiş en ilgi çekici Predator tasarımlarından biridir.

Aşağıda verdiğim link satın aldığım dükkanın internet sayfasındandır. Sıfır fiyatını kontrol edebilirsiniz.

http://popculture.com.tr/predators-1-4-scale-series-3-big-red-predator-figur-50-cm-1414

Benim istediğim fiyat: 520 TL SATILDI

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxblue -- 2 Kasım 2017; 2:39:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.