Şimdi Ara

Preacher (2016) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
7
Favori
11.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hitler'e üzüleyeceğimi düşünmezdim hiç herhalde
    I used to go to prostitutes. Now I am one.
    Döğüş sahnelerinde bir eksiklik vardı dövülen taraf duraksıyor resmen karşısındaki vursun diye
    Eugine cehenneme ait olmadığı için makine çalışmıyor galiba.
    Killer abi çok geç kaldı yahu otostop falan çeksin bari yürü yürü nereye kadar

• Gelmiş geçmiş en underrated yapımlardan biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x5 çok boştu ya geçmişi öğrendik iyi de bu kadar da uzatılmaz
  • 5

Hiç indirmeyin, online dizi izleme sitelerinden gidip son 30 saniyeyi izleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

O kadar mı kötü

Komple tulip temalı bir bölüm. neden o adamla evlendiğinin mantıksal açıklaması yapılıyor.
  • iki hafta sonra yeni bir villain geliyormuş ismi Herr Starr

Preacher (2016)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

iki hafta sonra yeni bir villain geliyormuş ismi Herr Starr

Preacher (2016)

Bu 3.bölümün sonunda gözüken adam, tanrıyı arayan şirket preacherı bu adama yollamıştı uğraşsın diye, o şirket/tarikatın üst düzey yöneticilerinden biri herhalde

5.bölüm biraz ağırdı ama sıkıcı değildi bence. İlk sezonu izlerken daha çok sıkılmıştım diye hatırlıyorum.

Bir de çok zaman geçtiği için hatırlamadım, bu Tulip ve Jesse'nin hep gösterilen flashbackli sahnesinde Carlos bunları bırakıp kaçınca Tulip bebeğini mi düşürüyordu? Dany de ilk sezonda gözükmüştü sanırım ama sonu nasıl olmuştu, hatırlatabilecek misiniz?

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt

soygunda carlos onları bırakınca tulip şoktan bebeğini düşürmüştü
  • Comic-Con fragman'ı bana güzel geldi 5.bölümü izledikten sonra düşmüştü dizi bende ama bu fragmandan sonra yükseldi.
  • Harikaydi 6.bolum,en underrated dizilerden biri kendisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com...UCAJTwbQ7nTG2P9r9psf2ubg yeni kanalım dizi bilgileri paylaşıyorum. Göz atıp abone olursanız sevinirim.
  • Dizi güzel ilerliyor bence...
  • 2x6

denis cassidy'nin oğlu vay anasını
    ruhunun yüzde 1'i gitti ama ileride kesin bunun etkilerini görürüz
    saint'i cehenneme gönderseydi kendisi de gidecekti galiba
  • WISDOM kullanıcısına yanıt

Saint i bu sezon içerisinde yine göreceğiz bence sezon finali olabilir. Vaizin ruhu bela olacak. Bence Saintin hikayesi bitmedi henüz.
  • 3.sezon hala onaylanmadı heralde, bu sezon bitmek üzere. Geçen sezon çabucak onaylanmıştı izlenmeler mi düşük acaba?
  • 2x7

Herr Starr mükemmel bir karakter olmuş ya. Evil Cassidy resmen

Denis üzdü.

diziyi izleyen mi azaldı acaba çok da iyi gidiyor halbuki
  • Ben hala izliyorum, ilk başlarda biraz sıkmıştı ama son iki üç bölüm güzel gidiyor.

Herr Starr şu "good luck" olayı çok inanılmazdı. Sonraki sahne daha da akıl almazdı..
  • Eskiden de pek izleyen yoktu diziyi sanki forumda.

2x7 güzeldi ama konuya gelmiyorlar bir türlü gibi hissediyorum. Heralde Tanrı'yla ilgili çok fazla malzmee yok elde, yan hikayelerle dolduruyorlar.
  • İzliyoruz ama üstüne konuşulacak pek bir şey olmuyor . Dizi de çok iyi ilerlemiyor ama hala umut var .

• Dizi kendini sıkmadan izletiyor ama son bölüm itibariyle tıkandı iyice hikaye gelişmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.