Şimdi Ara

Pre retcon molecule man vs Thought (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ne zaman evrene müdahale etmiş merak ettim sen kötüsün sen ölecen ne zaman demiş bir söylesene ya bir sus bilgisiz cahil ufak velet adamı deli ettiniz hadi sizin dilinizden konuşacam Ca varya Ca fulcrum onun içinden geçer dışından bir daha geçer o kadar ayrıca kaynaklarda fulcrumun gücünü ölçerken ölçülemez deniliyor sen ne kadar güçlü olduğunu anla artık
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Fulcrum da oaa seviyesinde.Olaylara karışmamayı seçmesi feat i olmaması bu gerçegi değistirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişmişsin :D

• Kahramanbol K kullanıcısına yanıt
    Boş boş konuşuyorsun. Al bak öğren. Senin sandığın gibi değil. Bal gibide müdahele ediyor.

Pre retcon molecule man vs Thought
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    burda ne yaptığını söyle al bak demekle ne olyor
  • Since yada daha önce forumda takilan herhangi biri degilim.sadece sizin gibi marvel fan boyları ile ayni konuda uzun süre tartışmak vakit kaybi

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Marvel fanboyu ?

Superman ig thanosu bile yener dimi evet haklısın

Since değilmisin ?

o Zaman neden orda Kahramanbol a hemen tanıdın dedin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son_of_Odin -- 4 Haziran 2018; 22:1:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İroni.

• İg thanosu yenebilmenin bir kac yolu var.Düşündügu her şeyi yapabilme gücü var.Teorik olarak düşünceden hızli karakterler ig thanosu yenebilir.Superman flash gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 4 Haziran 2018; 22:14:54 >
  • Pki.tmm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    tabi canım İg thanosta aptal hiç düşünmez
    Yazdıgimı birdaha oku.Düşünce hızından daha hızli karakterler yenebilir diyorum o düşünemez diye bişey mi yazıyor orda

yalnız İg thanos düşünme dinlemez galactucusu bile yeniyor galactucus bile süpoyu çöp yapar ciklet olarak çiğner dediklerin çok saçma bkl en iyisi feat olarak konuşalım sen feat at bende feat atim kim daha büyük şey yapmış bakalım
    Ig thanos düşünme dinlemez derken?

Thanos 6 taşlı infinty gauntlet ile mutlak güce erişir.Düşündügü her şey olabilir.fakat daha düşünmeye fırsat bulamadan elinden eldivenini alabilirsen kazanabilirsin.Zor değil bu yazdıgımi anlamak

yalnız thanos mutlak güce erişmiş halinden bahsetmiyoruz hemen zaten öyle olmadı İgle thorun çekicini durdurub düşürme anıda var sen onları bilmiyosan bilemem ayrıca ben since değilim demişsin o zaman ben sana since olduğunu söylerken gözünden hiçbişey kaçmıyo dedin açıkla
    Filmden bahsetmiyorum mantık hatalarıyla dolu basit bir film.

Karakter karsılaştilırken çizgi romandaki halleri esastır.

Infinty war çizgi romanında nebula thanostan eldiveni çaldıktan sonra herşey 1 gün önceki gibi olsun diyor eldiven bende kalmak şartıyla.Her şey 24 saat önceye döndügünde nebulanın vücudu da thanos tarafından tahrip edilmiş haldeydi elinde de sonsuzluk eldiveni vardı.1 2 saniye sonra normal vücüduna geri dòndü ve bi düsunce ile değistirebiliyorum herşeyi bu beni durduramaz dedi.

Somut örnek verdim sana bak o 1 2 saniyeye inanılmaz şeyler sıgdiracak kadar hızlı karakterler var.böyle bi durumda ig thanosun da bu karakterlerden birine yenilemeyeceğini söylemek fanboyluktan başka bişey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 4 Haziran 2018; 23:56:35 >
    ben filmden bahsetmedim thanos İg ele geçirince hemen mutlak güce sahip olmuyo onuda söylim önce bir çok karakteri tokatlıyo yoksa İg thanos galactucusu dövdüğünün nasıl bilicez nedeyim kardeşi şu bir kaç bilgili arkadaşların banı bitince sor sana anlatırlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.