Şimdi Ara

Pre (processor) & Power Genel Konu ve Bilgi Paylaşımı (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
13
Favori
21.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pre. Ve avr mantığı aynı sadece pre.hoparlör bağlantı imkanı vermez güç devresi olmadığından..
    o bakımdan tek kullanmak imkansızdır...
    pre amp. Önce almak pek mantıkli değil teknoloji sürekli hareket halinde ama power amp.da öyle değil teknoloji ile çok alakası yok...
    alacaginiz pre çok hesapli ise sizin kişisel terctiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın mesajı şimdi gördüm gerçi arkadaşlar fazlasıyla açıklamasını yapmışlar ancak önce pre yi alırsanız sadece seyretmekle yetinirsiniz zira arkadaşların dediği gibi power olmadan çalışması mümkün değildir. Onun dışında yine arkadaşların dediği gibi uyum ok önemli pre-power sistemlerde bu iş biraz pantolon gömlek uyumu gibi düşünün alakasız renk bir pantolona alakasız bir gömlek giydiğinizde karşılaşacağınız ne ise pre-power da da o dur. Tek dezavantajı denemeden anlayamamak bu nedenle insanlar genelde aynı markanın pre-power sistemlerini kullanıyorlar
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah.Anladım.Öğrenmek istediğim şey de tam olarak buydu.O zaman bekleyip takım olarak almak gerekiyor.Birde biraz baktım da genelde B&W ile birlikte kullanıyorlar.Rotel in Paradigm ya da mon.aud. ile uyumu konusunda fikirleriniz nedir?
  • Bu arada aydınlatıcı cevaplar için ayrıca teşekkür ederim.
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben rotelin sesini çok beğeniyorum. Birde B&w, Rotel, Classe aynı gurubun markaları olduğu için uyumları da çok iyi oluyor haliyle, ama net konuşmak gerekirse rotelin paradigm veya monitör audio ile olan uyumu hakkında hiçbir fikrim yok yukarı da da dediğim gibi denemeden bilinemez muahkkak birlikte sürmek denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Açıkçası ben rotelin sesini çok beğeniyorum. Birde B&w, Rotel, Classe aynı gurubun markaları olduğu için uyumları da çok iyi oluyor haliyle, ama net konuşmak gerekirse rotelin paradigm veya monitör audio ile olan uyumu hakkında hiçbir fikrim yok yukarı da da dediğim gibi denemeden bilinemez muahkkak birlikte sürmek denemek lazım.

Haklısınız,teşekkür ederim ilginiz için.
  • Tüm forumdaşların bayramı kutlu olsun.İyi ve güzel hep sizinle olsun.
  • Bayramın, tüm islam coğrafyasında aynı huzur ve coşkuyla yaşanması dileğiyle; Ramazan bayramımız mübarek olsun...

• Emotivahttp://xmc-1.com/#home-menu güzel görünüyor, 1 senedir çıktı çıkacak derken sürekli güncelleme alıyor ve testi sürüyor anlaşılan.
  • bwhiteshark kullanıcısına yanıt
    Emotiva ,bakıldığında fiyat ve performans ürünü gibi duruyor ama malzeme ve işçilik kalitesi bana göre çok vasat...
    Ülkemizde bulunan sunny yumatu goldmaster vs.tarzı ürünlere benzer bir kaliteye sahip ,bir adım daha kaliteli en fazla ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Emotiva ,bakıldığında fiyat ve performans ürünü gibi duruyor ama malzeme ve işçilik kalitesi bana göre çok vasat...
    Ülkemizde bulunan sunny yumatu goldmaster vs.tarzı ürünlere benzer bir kaliteye sahip ,bir adım daha kaliteli en fazla ...

+5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Az bile yazmışsınız, amerika alt market hedefli ürünler, noname lerden hallice, iyi reklam, süper lansman asıl başarı hikayesi.

• quote:

Emotivanin hangi urunlerini inceledin ve kullandin? Nurinin kullandiklari haric.

• quote:

Orijinalden alıntı: by@li

quote:

Emotivanin hangi urunlerini inceledin ve kullandin? Nurinin kullandiklari haric.

Sence ?
    Nuri ile ne alakası var anlamadım !
    Nuri ye Emotiva yi satan kim ?
    Emotiva UMC 1 Pre.aldım ve Nuriye sattım oda benimle hemfikir ...
    Benim yorumum seni rahatsız etti sanırım

• Ersin ve nurının kullandıkları zaten emotiva nin ev modelleri arasında hemen hemen en ust seviye urunleri (çöpleri) idi ben mı yanlis biliyorum .

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Evet eray,biz ne ise onu yazdık
    ...
    Bazen yorum yapılırken kağıt üzerinde veya nette yapılan incelemelere göre yapılıyor,ben genelde kullandığım ürünlerin hakkında yapıyorum oda sıkıntı oluyor...
    Şu forumda yazanlarin önceki mesajlarina bakınca ve suanki yazdıklarına bakınca insan şaşırıyor (bu yazdığım belli bir şahıs üzerine değildir )

• quote:

Evet eray,biz ne ise onu yazdık
    ...
    Bazen yorum yapılırken kağıt üzerinde veya nette yapılan incelemelere göre yapılıyor,ben genelde kullandığım ürünlerin hakkında yapıyorum oda sıkıntı oluyor...
    Şu forumda yazanlarin önceki mesajlarina bakınca ve suanki yazdıklarına bakınca insan şaşırıyor (bu yazdığım belli bir şahıs üzerine değildir )

Abi Demirel in ünlü lafı var dün dündür bugun bugun dür.

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt

• Bende DAC aldım , power amfi aldım getirtemedim ancak aldıklarımdan izlenim olarak malzeme ve işçilik açısından dediklerinize katılamayacağım. Ses performansı için karşılaştırma yapamıyorum, dedikleriniz doğru olabilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by@li

quote:

Sence ?
    Nuri ile ne alakası var anlamadım !
    Nuri ye Emotiva yi satan kim ?
    Emotiva UMC 1 Pre.aldım ve Nuriye sattım oda benimle hemfikir ...
    Benim yorumum seni rahatsız etti sanırım

Sana cok farkli cevaplarim vardi verecek ersin ama bu son yorumlarindan sonra gerek duymadim.

Allah selamet versin.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.