Şimdi Ara

Pratikte oyun zekamı nasıl geliştirebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
39
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Pratikte oyun zekamı nasıl geliştirebilirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1055 Mesaj
    oyunu kazanmak için birini izlerken taktik versem düşünsem daha doğru kararlar düşünenilirken yani beynimde olan bilgiyi oyunda pratikleştireyorum oyunu lane safhasında nasıl davranmam gerektiği beynimde varken pratikte yapamıyorum mu desem tavsiyelerinizi bekliyorum saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Abuzer_Kömürcü

LOL İZLEYEREK ÖĞRENİLMEZ OYNAYARAK ÖĞRENİLİR, GEREKİRSE FEEDLERSİN AMA YİNE DE OYUNU ÖĞRENİRSİN
    quote:

Orijinalden alıntı: Kelkill

LOL İZLEYEREK ÖĞRENİLMEZ OYNAYARAK ÖĞRENİLİR, GEREKİRSE FEEDLERSİN AMA YİNE DE OYUNU ÖĞRENİRSİN

SONUNU DÜŞÜNEN PENTAKILL ATAMAZ
    |
    |

• Yüzbaşı
    988 Mesaj
    Oynaya oynaya

|
    |
    |
    |

|
    |

|
    |
    bence sadece lol oynayarak değil izleyerek araştırarak ta öğrenilir ben mesela hep profesyonel oyuncuların buildlerini rünlerini ve kabiliyet sayfalarını inceliyorum ona göre bende öyle maça giriyorum bi arkadaşım var sadece oynuyor başka hiçbir şey yapmıyor rankedda 2096 oyunu var ama plat 5 (geçen sezon silver)http://tr.op.gg/summoner/userName=KYD+TheWatch+ZED benim 893 maçım var ben dia 5 im (geçen sezon silver)http://tr.op.gg/summoner/userName=Dr+Hazy hemen hemen aynı anda başladık oyuna geçen sezon oyunlarımız birbirine çok yakındı bu sezon o full maç attı ben bi attım bi izledim bi attım bi inceledim ve ondan daha çok şey öğrendim. Kısacası maç spamlayarak çok yükseleceğini düşünme hem maç at hemde araştır sana bi kaç site önereyim.
    solomid.net : burdan şampiyonların buildlerine, kabiliyet sayfalarına, rünlerine bakabilirsin.
    mobafire.com : bu sitede yukarı da ki site gibi
    lolskill.net : burda bölge bölge hangi oyuncunun bi şampiyonda en iyi olduğu gösteriyor bu oyuncuya lolking veya op.gg aracılığıyla bakabilir buildini kabiliyet sayfasını rününü inceleyebilirsin.
    son olarak probuilds.net : isminden de anlaşılacağı gibi profesyonel oyuncuların hangi şampiyonu oynadıklarını hangi kabiliyet sayfasını kullandıklarını hangi rünleri kullandıklarını ve hangi itemleri kastıkları gözüküyor.
    twitch.tv bu da genelde iyi oyuncuların yayın yaptığı site

• Yüzbaşı
    588 Mesaj
    bence sadece lol oynayarak değil izleyerek araştırarak ta öğrenilir ben mesela hep profesyonel oyuncuların buildlerini rünlerini ve kabiliyet sayfalarını inceliyorum ona göre bende öyle maça giriyorum bi arkadaşım var sadece oynuyor başka hiçbir şey yapmıyor rankedda 2096 oyunu var ama plat 5 (geçen sezon silver)http://tr.op.gg/summoner/userName=KYD+TheWatch+ZED benim 893 maçım var ben dia 5 im (geçen sezon silver)http://tr.op.gg/summoner/userName=Dr+Hazy hemen hemen aynı anda başladık oyuna geçen sezon oyunlarımız birbirine çok yakındı bu sezon o full maç attı ben bi attım bi izledim bi attım bi inceledim ve ondan daha çok şey öğrendim. Kısacası maç spamlayarak çok yükseleceğini düşünme hem maç at hemde araştır sana bi kaç site önereyim.
    solomid.net : burdan şampiyonların buildlerine, kabiliyet sayfalarına, rünlerine bakabilirsin.
    mobafire.com : bu sitede yukarı da ki site gibi
    lolskill.net : burda bölge bölge hangi oyuncunun bi şampiyonda en iyi olduğu gösteriyor bu oyuncuya lolking veya op.gg aracılığıyla bakabilir buildini kabiliyet sayfasını rününü inceleyebilirsin.
    son olarak probuilds.net : isminden de anlaşılacağı gibi profesyonel oyuncuların hangi şampiyonu oynadıklarını hangi kabiliyet sayfasını kullandıklarını hangi rünleri kullandıklarını ve hangi itemleri kastıkları gözüküyor.
    twitch.tv bu da genelde iyi oyuncuların yayın yaptığı site
    |
    |

• Binbaşı
    1744 Mesaj
    İzleyerek geliştirebilirsin.Zamanında aşırı maç izlerdim ben.İzleme modundaki maçları falan takip ederdim.Şu anda bazen maçım bittikten sonra yaptığım hataları falan bakıyorum maçı tekrar izleyerek.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

Keske zekanı derslerin için geliştirsen oyun için değilde sana daha çok faydası olur
    quote:

Orijinalden alıntı: DangerTuRK

Keske zekanı derslerin için geliştirsen oyun için değilde sana daha çok faydası olur

Bi bitmediniz
    Adamın dersinden sana ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

AMD Ryzen 5 1600x / XFX RX Vega56 / Asrock AB350 Pro4 / G.Skill 2x8G 2933MHz / Deep Cool Tesseract SW WH / EVGA Supernova G2 650
    AOC G2460PF / Logitech G633 Virtual 7.1 Headset / Logitech G402 Hyperion Fury / Razer Goliathus / Logitech G710+

• Yarbay
    6109 Mesaj
    Bol bol oynayarak ve mac izleyerek . Eger yetenek varsa gercekten gelisirsin . Suan dunya kupasi var hicbur maci kacirma derim.

|
    |
    Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
  • Teğmen
    154 Mesaj
    Pratik zekadan önce elinin hızlı olması lazım.Elinin hızlı olması için Osu oynayabilirsin çok faydasını görürsün.Baktıgın zaman zaten hemen hemen tüm moba oynayan profesyonel oyuncuların Osu oynadıgını görürsün.Zekadan önce mouse en iyi şekilde hükmetmen lazım :)

Pratik zekaya tahmin ettiginden fazlasıyla sahipsin.Ama potansiyelini ortaya cıkaramıyorsun.Örnek vermek gerekirse mid laneye takımındaki jungler geliyor karşı adamı kesiyorsunuz.Bu esnada karşı takımdaki junglerde geliyor.Karşı adamı keserken senin canın baya bir azalıyor.Ama tabiki klasik bir bronze gibi canının az oldugunu bildigin halde 300 gold için jungleri dalıyorsun ve ölüyorsun.Bunu cogu kez yapmışsındır eminim :)Burada canının az oldugunun farkındansın ve dalarsan öleceginide düşünüyorsun ama bilinçsiz bir şekilde dalıyorsun işte...

Profesyonel oyuncularda bu hareketleri daha az rastlarsın.Nerede ne yapılcagını daha iyi biliyorlar.Zamanında yaptıkları hataları görüp tekrar etmeyen arkadaslar zaten profesyonel oyuncu oluyor :)Eminim ki cogu oyuncu cok ciddi bir disipinle Lol oynarsa etraf profesyonel oyuncudan geçinilmez :)

Nerede ne yapıcagını bilmiyorsan bu zaten zaman ve tecrübe ile oluşur.Örnek vermek gerekirse Pantheon oynuyorsun karşına Malphite geldi.Hayatında hic lanede karşına pantheon oynarken Malphite gelmemiş olabilir.Bu durumda ne yapıcagını pek bilemessin.Ama Pantheon oynarken karşındaki tüm solo herolarıyla oynamış olsan nerede ne yapıcagını daha iyi bilirsin.Buna da tecrübe deriz :)

Diyeceksiniz ki bunları biliyorsun neden yapmıyorsun.Lolu pek ciddiye almıyorum :)Hatta Altın 1 den bilerek sürekli maç spamlayarak Altın 3 e kadar düştüm :) bende o canım az oldugu halde dalan Bronze'lardanım :)

Bazı arkadaşlarda Lol'u cok ciddiye almıyorum ama Challanger oldum diyebilir.Bu arkadaşlar ya oyuna sezon 1 de başlamıştır.Ya da daha önce saglam bir moba geçmişi vardır.Dota gibi...
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.