Şimdi Ara

Praktiker yanıyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
10
Favori
35.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 temmuzda kananacak diye duydum.Bu tarihe kadar indirim olmayan ürünlerde indirim yapılarak ürünleri bitireceklermiş.
    Bir çok ürün toptancılara toplu satış olarak satılmış.
  • Etlik Pratiker'e gittim bugün,yanacak birşey kalmamış yağmalanmış herşey,sadece etikeler duruyordu.
  • Ankara bilkent kapanmis yani ankaradaki praktikerler full bitmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu praktiker ne yapıyor anlamadım ki bütün Türkiye'de kapanıyor Diyarbakır'a 1 hafta önce Praktiker yeni mağaza açtı. Ama içinde sizin bahsettiğiniz indirimli bir tek ürün yoktu.
  • çelik kasa indirimi yok mu arkadaşlar?tükendimi 20tl olanlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercorem

çelik kasa indirimi yok mu arkadaşlar?tükendimi 20tl olanlar

Forum Istanbul Praktiker'de 22,50 TL olanlardan bol miktarda vardi. 20 TL'lik celik kasa gormedim. Sanirim tukenmis.

• Praktiker battı arkadaşlar Türkiye piyasasından çekilme kararı aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

quote:

Forum Istanbul Praktiker'de 22,50 TL olanlardan bol miktarda vardi. 20 TL'lik celik kasa gormedim. Sanirim tukenmis.

ilk sayfadaki resimde olanmıydı yoksa sadece kilitli olanmı?teşekkürler şimdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 liralık para kasasından alan var mı ? nasıl iyimi ? ..varsa alan banada alsın parasını verim :)
  • Istanbul Kartalda varmı bişeyler?

• bu gün forum istanbulun karşısındakine gittim resmen talan etmişler yaa gerçekten uygun ürünler var ama yeni stok yok yani elde ne kaldıysa onu satıyorlar...çoğu raflar bomboş....
  • quote:

quote:

quote:

ilk sayfadaki resimde olanmıydı yoksa sadece kilitli olanmı?teşekkürler şimdiden

Sadece kilitlenebilen modeli gordum. 22,50 TL yaziyordu. Ilk sayfada yer alan model degildi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece kilitlenebilen modeli gordum. 22,50 TL yaziyordu. Ilk sayfada yer alan model degildi

ilk sayfada yer alan model 39.99 tl

• akşam iş çıkışı uğrayacağım İstanbul forumdakine. Biry erden tiyo geldi , yazlık için birşey lazım, fiyatı gayet güzelmiş.
    Bakalım inşallah kalmıştır....
  • Geçen pazar gittigimde tavan aspiratörü vardı. bu tarzda bi ürün bakıyorum acaba praktikerdeki ürünler nasıldır kaliteli mi ?
    alan kullanan ? memnun olan var mı ?
  • quote:

quote:

tükenmedi barkodu değiştirmişler 20 TL lik ürünü 40 TL ye çıkardılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Geçen pazar gittigimde tavan aspiratörü vardı. bu tarzda bi ürün bakıyorum acaba praktikerdeki ürünler nasıldır kaliteli mi ?

ben 62 liralık olanından aldım odama taktım güzel ürün çok fazla bir beklentin olmasın ama. Malzeme kalitesi iyi dandik çin malları gibi değil. 3 kademesi var 1. 2. kademe de güzel çalışıyor. 3. kademeyi boş yere dönsün diye koymuşlar. :) Kurulumu da çok kolay hemen yapabilirsiniz.
  • bu fiyatlar daha da düşer. yılbaşına kadar buradalarsa özellikle son aylarda daha da dipleyeceklerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

Geçen pazar gittigimde tavan aspiratörü vardı. bu tarzda bi ürün bakıyorum acaba praktikerdeki ürünler nasıldır kaliteli mi ?

ben 62 liralık olanından aldım odama taktım güzel ürün çok fazla bir beklentin olmasın ama. Malzeme kalitesi iyi dandik çin malları gibi değil. 3 kademesi var 1. 2. kademe de güzel çalışıyor. 3. kademeyi boş yere dönsün diye koymuşlar. :) Kurulumu da çok kolay hemen yapabilirsiniz.

fazla beklentin olmasın derken serinletme adına bi faydası varmı? tamam bir klima gibi sogutma yapmıyordur ama etkisi nasıldır? aklıma takılan tek konu bu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Balbes

quote:

fazla beklentin olmasın derken serinletme adına bi faydası varmı? tamam bir klima gibi sogutma yapmıyordur ama etkisi nasıldır? aklıma takılan tek konu bu

Yer aspiratörü gibi üflüyor yer aspiratöründen tek güzel tarafı sadece altına değilde tüm odaya havayı yayması. Ama benim beklentim daha büyüktü beklediğim serinliği bulamadım açıkçası. Size de o yüzden beklentinizi büyük tutmayın dedim. Verilen paraya değiyor ama hem serinlik hem de çok hoş duruyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.