Şimdi Ara

Praktiker yanıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
10
Favori
35.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emekli56

Konya da ki gibi ise fazla bir indirim beklemeyin.Ucuz Çin mallarında vardı %50 ye varan indirim.Diğer markalı ürünler yine piyasadan pahalı idi.Zaten Almanlar beleşe bitini vermezler.Gidereyak bile adam keklemeye çalışıyorlardı bazı ürünlerde.Piyasayı araştırmadan almayın.

ceresit derz dolgu ce33 5 kg 5 TL
    Marshall export mat 2.5 lt 14.90 TL
    zimpara aldım 20 li 0.5 krş (nalburdan tanesini 0.5 krş almıştım geçen sene)
    Mutfak bataryası da 44 lira olan gayet kaliteli ve güzel.
    Ayrıca black decker in tüm tamir aletlerinde %50 indirim vardı çin malı olmasa gerek :)
    Tabi indirim olmayan ürün de çok ileri ki günler bunlarda indirime girecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balbes -- 10 Haziran 2013; 0:41:50 >

• forum istanbuldan 6 gibi ayrıldım avuç içi taşlama hala vardı dekupaj testere dün bitmiş 15tl lik vantilatörler bolca vardı benim aklımda kalanlar
    ikeada reklamları dönen 170tl ye satılan ağaç sallanan sandalye 70 tl
    siyah cam tv sehpaları 99tl -114tl -124tl en büyğününün ölçüsü 155*55*45 cm
    3 kişik salıngaçlar 130-150 tl cıvarı klozet kapakları çeşit çeşit 30 tl, masalar ucuzdu , kıltesteresi 1tl .cırcır tornaviada 5tl zaman ayarlı priz 11tl (digital değil)
     Praktiker yanıyor

• Kale bodurlarda indirim varmı giden arkadaşlar söylerse ona göre gidicem..
  • kasa almam lazımmmmm devam ediyormu ?
  • Bugün ümraniye praktikere gittim burada gözüken 20tl'lik çelik kasa 39tl'ye satılıyordu. Başka yerde de aynı mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ümraniye praktiker'de pirelli kış lastikleri 205/55/16 150TL. idi. yine pirelli 175/65/14 yaz lastiği 100 tl. idi. marshall 15lt dış cephe boyası 100 tl idi.. evet indirimli ürünler vardı ama daha birçok üründe indirim yoktu. anladığım kadarıyla ellerinde stok fazla olan veya çok fazla satılmayan ürünlerde indirim var. harici pek çok üründe indirim yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 10 Haziran 2013; 3:27:09 >
  • forum istanbulda bilgisayar koltuklarında herhangi bir indirim var mı ?.
  • İstanbul 212 avm deki praktiker kapanmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: vestair

İstanbul 212 avm deki praktiker kapanmis.

Ümraniye ile Forum istanbuldaki Pratikerler açık.

Diğer şubelerdeki malları bu iki ana şubeye topladılar.
  • Mayıs Ayında Kartaldan 19 tl olan crona ssiss orginal laminant parkeyi 11,99 metre karesini aldı.

Geçen Hafta

189 tl olan marshal 15 L iç cephe boyasını 89 tl ye aldım Sadece mum ışığı rengi kalmıştı. ben beğendim (özellikle fiyatı)

Budget markalı 6,5 tl balta aldı. 2 li küçük işkence 2,5 tl aldım. bir büyük boyu tanesini 2,5 tl ye aldım perçin makinasını 5 tl ye aldım.

ingiliz anahtarını 2,73 tl ye aldım. pense türü çoklu çakıyı 3,5 tl aldım. philips armatür 179 tl den 44,5 tl düşmüştü almadım banyo için başka aldım 69,9 dan 29,9 tl düşeni aldım.

klozet kapağı aldım. 30 tlye şimdilik hatırladıklarım bu kadar. budget ürünlerinde çok iyi indirim oluyor bulduğunuz ürünü hemen sorgulatın ve alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Boya fiyatlarini bilen var mi

89 tl 15 litre marşhal ve dyo sadece beyaz renk ve mum ışığı rengi kalmıştı piyasada 150 ile 190 tl arasında koçtaşta aldığım boya 189 tl etiketi var.
  • köpek mamaları öyle duruyordu herhalde indirim düşünmüyorlar
  • Gölbaşı'ya giden var mı? Bahçe için kaliteli masa ve sandalye takımı, kaliteli kapaklı dolap, kaliteli beyaz boya lâzım.

• Bugün kartala ugruycam tekrar ...giden varmı cab?

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Bugün kartala ugruycam tekrar ...giden varmı cab?

Dun gittim savas alani gibiydi, ne kaldiysa hala talan ediliyordu..

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

Bugün kartala ugruycam tekrar ...giden varmı cab?

Dun gittim savas alani gibiydi, ne kaldiysa hala talan ediliyordu..

Bugün uğrayın belki depodan cikarmislrdir yeni biseyler ...

• herşey yüzde 50 indirimli dediler çogu şey bitmiş zaten.bi kaç bişey aldım kasaya vardım sadece birinde indirim varmış diğerlerini geri bıraktım
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler, evin kombi radyatörleri yetersizdi bayrampaşa praktikere gittim. Raflarda ürün olmasına rağmen hepsi satılmıştı. Görevlilere 1 metre üzeri kalan yok mu deyince 1.80 x 60 kaldı dediler. Onu yükle kasaya götür derken indirim olmadığını görünce boşa terlemiş olduk. İnternetten satılan ürünler bunlar mı diye sordum, tüm Türkiyedeki ürünler dediler. Cepten girip üye olmadan 3 tane 140 x 60 lık radyatör aldım yarı fiyatına. 28 küsür kargo + 14 TL akbank puan indirimi oldu. Şimdi bekliyorum bakalım gelecek mi diye. Tekrar teşekkürler, eğer gelirse haber veren arkadaş bana 250 TL kazandırdı sağolsun.

Edit : 1 tane de klozet kapagi aldim 30'a mavili deniz yıldızlı. Hani şu 50-60 TL olandan. Stokta oldukça fazla vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit78 -- 10 Haziran 2013; 22:23:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Tum urunlerde indirim varmis Ankarada. Ama afedersiniz bizim millet bir hos, kapi kolundan takoz yaparim mantigiyla alinan urunler var. Bir ailenin su dialogu herseyi ozetliyordu, -su kalorifer peteklerini alalim, bir gun ev alinca lazim olur.....

• Avuç içi taşlama ve dekopaj lazım gören olursa, aldırmak isterim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.