Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
13
Favori
531.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • body yaparken kiloları kas olarak alırsın ve kalıcı olur spor yapmayı deneyin bence öyle oturduğunuz yerden aldığınız kiloların büyük bir kısmı geçici ama kasa dönüştürürsen kalır
  • fiyatı baya uygunmuş şimdi çıkıp alıyorum inş derslerimi etkilemez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noncelal71 -- 11 Kasım 2010; 16:21:51 >
  • adsfadfafg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alirezzak -- 25 Kasım 2010; 19:49:15 >
  • Jandarma sınavına giricem.
    kilo almam gerekiyor. bende aldım ilacı. bakalım faydası olcakmı..
    Birde yaşım 19. Kaç ölçek alayım şurubu?
  • ygs - lys yi atlatim bende alacam şu ilacı boy 1.85 kilo 55
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinal nesil

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

Sonuçlar nedir kullanan arkadaşlar kilo aldınız mı ?

çok kısa sürede kilo aldırıyor bende bir değişiği sipraktin vardı işlevi aynı, ama geçici kilo bu..

bende spraktin kullanıyorum ,ama hep almayı unutuyorum yasığımın üstünr koyvam artık unutmamak için

• praktenin yan etkileri neler?( sayfaların bi kısmını okudum uyku dikkatsizliik falan yaptıgını herkes söylüyo bunlar dışında sivilce falan gibi etkisi warmı onu ögrenmek istiyom )
  • kullanımı nasıl günde 1 keremi 2keremi nası kullanıyonuz?
  • BU ilaç sayesinde 185 boyunda 61 kilo olan biri olarak
    3 ay gibi bir süre içerisinde 75 kiloya cıktım.
    ilacı bırakktım ve askere gittim 76 kilo olarak geri döndüm.
    Askerden geldikten sonra kullanmadım 72 civarına düştüm.
    Şu anda tekrar kullanmaya basladım ve tekrar 75 e çıktım.

Prakten iyidir hoştur ama çok uyku ve dikkatsizlik, halsizlik yapıyor.
    Yaklasık olarak 5-6 tane şişe bitirmişimdir bir zararını görmedim uyku ve halsizlik dısında.
    İştah açtığı bir gerçek ama öyle arkadaşların dedigi gibi bir oturuşta bir kuzu yedim gibi degil :)
    Mesela kullanmadan once kesinlikle kahvaltı yapamazdım iştahsız uyanırdım. İlaç sayesinde artık öğünlerim düzene girdi

Ayrıca kilo almak isteyenler için şalgam suyunuda tercih ederim. Özellikle doğanay firmasının acılı ve acısızları çok güzel. Etli yemeklerin yanında için
    feci iştah açtıgını göreceksiniz. Ayrıca kilo aldırdıgıda söyleniyor.

• arkadaşlar ilaçların zararını bi anda göremezsiniz ki diyosunuz bi zararını görmedim.İlaçlar uzun vadede hastalık yaparlar eğer yapyıolarsa tabi.Mesela doğal tatlandırıcılar uzun bir süre sonra alzheimer hastalığına yol açıyor ama millet bi zararı olmadı diyip devam ediyor bunu da kimse bilmiyor
  • Bende dün remeron adlı ilacı araştırırken şans eseri bu konuyu gördüm ve az önce prakteni alıp içtim daha yeni yemek yemiştim ama sanki o yemeği yememişim gibi bir his var içimde :D
  • arkadaşlar bende çok zayıfım bu PRAKTEN'i denemeye karar verdim ancak her eczanede bulunur mu bu?
  • evet her eczanede bulunuyor ama sakın çalışırken veya okuldayken içme o şurubu gözlerini bile açamıyosun göz kapakları 1 ton ağırlıkta oluyor :)
  • Kendiniz yemek yemek için zorlarsanız ve bir yandan da spor yaparsanız Hap şurup gibi şeylere gerek kalmaz. Sadece spor yapınca zaten acıkasınız gelir. ve kendinizi şartlandırırsanız yapabilirsiniz. ilaç alıp bagışıklık sisteminizin ileride olası problemlerin oluşmasına zemin hazırlamayın derim. Eger alıyorsanız da dikkatli kullanın.
  • vay be kilo almak için para verip şurup içenlerde var

para versem zayıflatıcı bildiğiniz şurup varmı bari bende onu içsem

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BaTu1 -- 17 Nisan 2011; 9:57:35 >
  • Merhaba Arkadaşlar Yaşım 17 Boyum 1.73 KıLom 55'di.Nette Kılo NasıL Alınır Diye Araştırken Bu Konuyu Buldum Ve İlacı Aldım Kullandım Ilk 5 Gun Uykudan Gozumu Acamadım O Derece Uyku Yapıyor Sonra Alıştım Aşırı Derece Yemek Yıyorum Evdekıler Çatlıcaksın Artık Diyolar Ama Ben Pes Etmıyorum Duzenlı Sporumuda Yapıyorum Kılomu Koruyorum Şuan 65 Kıloyum Baya Toplandı Vucudum Goren Tanıdıklar Kılo Almıssın Toplanmıs Vucudun Dıyolar Çok Hoşuma Gıdyor Yani Lafı Uzatmaya Gerek Yok Kesınlıkle Kullanın Derim 2.5 Aydır Kulanıyorum Şuan Rahatım Zayıflıgı Kafama Takmaktan Kurtuldum İNş Sizde Kurtulursun SAYGILAR
  • arkadaşlar 8. sayfaya kadar okudum bütün yorumları. ben uzun zamandır araştırıyorum nasıl kilo alınır diye. sonra burayı buldum işte çok ta sevindim :D benim için birumut oldu yani. benim babam doktor .çok eskilerden beri kan hapları , balık hapları vs. kullandm ama hiç biri etki etmedi. bu 'prakten'i babamla konuştum .alalım dedim belki işe yarar . zararlı falan değildir heralde dedim. dikkatli kullanmak gerekiyor onun dışında uyku yapar dedi yani pek bi zararı yok çokça kullanmadıktan sonra. bugün aksam şurubu getiricek aksam denycem yani gelişmeleri buraya yazıcam. ama unutmayın herkesin bünyesi farklı. yani bende işe yaramaz belki ama başka birinde yarayabilir. zaten bu şurubu ben çok küçükken kullanmısım bir ara ama az bir süre. babam söyledi. pek iştahımı açmamış ama az kullandığımdan dolayı oluyodur diye düşündüm . ama denemekte fayda var yine :D bnce herkes bi denesin eğer olmuyorsa artık zamana bırakın... zaten ilerde hepimiz inş. kilo alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonlight61

arkadaşlar 8. sayfaya kadar okudum bütün yorumları. ben uzun zamandır araştırıyorum nasıl kilo alınır diye. sonra burayı buldum işte çok ta sevindim :D benim için birumut oldu yani. benim babam doktor .çok eskilerden beri kan hapları , balık hapları vs. kullandm ama hiç biri etki etmedi. bu 'prakten'i babamla konuştum .alalım dedim belki işe yarar . zararlı falan değildir heralde dedim. dikkatli kullanmak gerekiyor onun dışında uyku yapar dedi yani pek bi zararı yok çokça kullanmadıktan sonra. bugün aksam şurubu getiricek aksam denycem yani gelişmeleri buraya yazıcam. ama unutmayın herkesin bünyesi farklı. yani bende işe yaramaz belki ama başka birinde yarayabilir. zaten bu şurubu ben çok küçükken kullanmısım bir ara ama az bir süre. babam söyledi. pek iştahımı açmamış ama az kullandığımdan dolayı oluyodur diye düşündüm . ama denemekte fayda var yine :D bnce herkes bi denesin eğer olmuyorsa artık zamana bırakın... zaten ilerde hepimiz inş. kilo alırız.

tüm sayfaları okuduysan hala bu şurubu almakta diretmezdin.Alacaksın kiloyu çuval gibi vücudun olacak.Al gainer sağlıklı ve yağsız olarak kilo al.

• şurubu bırakınca zayıflamaya başlıyorum nedense
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.