Şimdi Ara

PRAKTEN ZAYIFLAR KESİNLİKLE KULLANMALI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
587
Cevap
13
Favori
531.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SonKatip

Bu şurubum asıl amacı ne? Yani üretim amacı ne? İştah açıcı olarakmı üretiliyor? Gerçekten faydası varsa bende bi denesem olur.

Eğer alınan kilolar geri verilmiyorsa güzel, bir müddet kullanır kiloyu alır ilacı bırakırım. Haftada 1 gün halı saha maçım var,- diğer günlerde biraz evde spor yaparım.

Tavsiyeler neler arkadaşlar. Yani ciddi ciddi, arkadaş ben bu şurubu kullandım kilo aldım, aldığım kilolarıda vermedim geri diyen, kullan bu şurubu diyen varmı?

Alıntıları Göster
    ben kullandım 2 şişe bitirdim.günde 1 kaşık içerek ve inanılmaz memnun kaldım.başladığımda 65 civarıydım hocam şuan85 kg ım.ve kilolarım eskisi gibi uçu gtmiyo kalıcı oldu.sanırım bu şurubun üretim amacı alerji içinmi neymiş ama eczacı bana genelde iştah açsın diye alınıyo dedi.bence kullanın en azından 1 şişe.sabırlı olun faydasını görüceksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: kare_kedi

Çok düzenli bir hayatım var düzenli olarak uyur düzenli olarak yemek yerim çok hareketli bir hayatım olduğuda söylenemez. Kaç sefer doktora gittim tetkikler hep normal çıkıyor ye iç yat diyeti ve birkaç tane vitamin verip yolluyorlar. Ne yaparsam yapayım bir türlü kilo alamıyorum.

Bu ilacın faydasını gören arkadaşlar olduysa yazabilirler mi? Tatilde şort giymek istiyorum artık :D

Alıntıları Göster
    kesin sonuç veriyor bende yeni başladım bana doktor verdi bu ilacı tanıdık doktor

• quote:

Orijinalden alıntı: e_m

herhalde hiçbiriniz kilo almayı benim kadar istemiyorsunuzdur.. ne şişmanlama diyetlerine girdim ne vitaminler ne vitamin iğneleri yedim ama hiç biri bana 1kilo bile aldırmadı geçen int acilen kilo almak diye yazdım bu sayfa çıktı butun gün yorumları teker teker okudum Allahım dedim işte buuu hemen gitim alıdım bugun akşam başladım. boyum 1.61 kilom 48 çokta kotu değil ama ben takıntı haline getirdim artık 53olmak istiyorum ama duzensiz de kilo almaktan korkuyorum ama yinede deniycem inşallah tam istedğimi gibi olur he bide şu uyku yapan yan etkisi bende nasıl olaak onuda çok merak ediyorum çunku zaten çok fazla uykucuyum heralde hiç kendime gelemiycem.. ya bide kulananlar nasıl oldugunu değişmeleri fln yazarsa çok ii olur ben yazacam zaten ben kilo alırsam herkes alır heralde

benmde boyum 1.61 ama 43 kiloyum 40 da düşdüğüm oluyor 2 yıldır sabit kilodaym ya 43 ya 40 beni düşün bürsürü doktora gitttim napcan kiloyu manken gii kızsın die geri gönderdiler hangi doktora gittiysem öle yaptı. Cidden anlamıoar yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mclarenmercedes

3. gündeyim. İştahta biraz artış var gibi. Ama fena kafa yapıyo bu şurup

Alıntıları Göster
    Ya benim birde metobolizmam çok hızlıı o yüzdende alamıorm kiloyu aslında yemem normaldir çok fazlada az da yemem hızlılıktn dolayı alamıorm bu iştahımı açtı çok yedirdi bana diyelim acaba metobolizmem hızlı olduğu için ne kdr yesemde tekrar boşa gidermi bilen varsa yardmcı olsun bana =) çok ihtiyacım var artık belin kopack dienlerden afrikadanmı ggggeldin dienlerden bacaklrn çocuk bacağı gibi diyenlerden iskelet diyenelrden üflesem uçacaksn diyenlerden bıktım bıktım bıktım bıktım piskolojimi bozdularrr

• quote:

Orijinalden alıntı: h.i.m005

Ya benim birde metobolizmam çok hızlıı o yüzdende alamıorm kiloyu aslında yemem normaldir çok fazlada az da yemem hızlılıktn dolayı alamıorm bu iştahımı açtı çok yedirdi bana diyelim acaba metobolizmem hızlı olduğu için ne kdr yesemde tekrar boşa gidermi bilen varsa yardmcı olsun bana =) çok ihtiyacım var artık belin kopack dienlerden afrikadanmı ggggeldin dienlerden bacaklrn çocuk bacağı gibi diyenlerden iskelet diyenelrden üflesem uçacaksn diyenlerden bıktım bıktım bıktım bıktım piskolojimi bozdularrr

Alıntıları Göster
    yha peki bunu aç karnınamı içiyorsunuz ???

• quote:

Orijinalden alıntı: mclarenmercedes

quote:

Orijinalden alıntı: BluPassione

ben kilo almak değil kilo veren ilaç istiyorum 1 haftada 1 kilo versin yeter.

Kilo almak, vermekten daha zor.

Alıntıları Göster
    lmkç.öbnö

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vamos Bien -- 28 Ağustos 2010; 12:28:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vamos Bien

lmkç.öbnö

Alıntıları Göster
    bende almak istiyorum ama ilk önce bi doktora gidicem. onun yazdığı ilaçlara göre hareket edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

bende almak istiyorum ama ilk önce bi doktora gidicem. onun yazdığı ilaçlara göre hareket edicem.

Alıntıları Göster
    Sonuçlar nedir kullanan arkadaşlar kilo aldınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

çok kısa sürede kilo aldırıyor bende bir değişiği sipraktin vardı işlevi aynı, ama geçici kilo bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marjinal nesil

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

çok kısa sürede kilo aldırıyor bende bir değişiği sipraktin vardı işlevi aynı, ama geçici kilo bu..

Alıntıları Göster
    ilacı kullanmaya başlayalı 4 gün oldu.. ilk başlarda arkadaşların dediği gibi felaket derecede uyku yapıyor ve dikkatsizlik. yolda araba çarpsa bile umrunuzda değilmiş gibi hareket ediyorsunuz.. 4 gündür, günde en az 5 öğün yemek yemeye başladım.. en basitinden söylim, karnım acıkmamasına rağmen yarım ekmek köfte yedim..yedikten yarım saat sonrada 1 tabak pilav ve yanındada orman kebabı yedim.4 gündür karnım davul gibi..sanırım yarım yada 1 kilo almıştırım(yalanı hiç sevmem :) ). şunu söylemek isterimki..o kadar çok yemek yemeniz önemli değil arkadaşlar... önemli olan karbonhidratlı ve proteini zengin besinleri tüketmenizdir kilo almanız için.. çünki biz metabolizması hızlı olan ve yediklerini hızlı bir şekilde yakan insanlarız.
    en önemlisi sabah kahvaltısı... ben sabah kalktığımda 3 yemek kaşığı tut pekmezi yeyip.yarım saat sonra kahvaltıya başlıyorum.ve deli gibide yiyorum.... kahvaltınızda mutlaka yumurta ve salamı eksik etmeyin... yumurta protein olarak cok zengin bir besindir.. salamda ise 100 gramında yaklaşık 300 kalori var... tut pekmezinde ise hem yüksek miktarda kalora hemde karbonhidrat var....sizin o gün yakacağınız kaloriyi sabah alacağınız 3 kaşık pekmez karşılıyor fazlasıyla...ve kan yapıyor.. yüzüme kan geldi valla :D ..gün içinde yediklerinizde vücudunuzda yağ olarak depolanıyor..spor yaparsanız eğer kas olarak depolanıyor....ara öğünlerinizde mutlaka lor peyniri tüketin..lor peynirin 100 gramında 20 gram protein mevcuttur....buda kas yapınızdaki gelişme için oldukça ideal bir protein kaynağıdır..

durmak yok yemeye devam :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Alperenavci

ilacı kullanmaya başlayalı 4 gün oldu.. ilk başlarda arkadaşların dediği gibi felaket derecede uyku yapıyor ve dikkatsizlik. yolda araba çarpsa bile umrunuzda değilmiş gibi hareket ediyorsunuz.. 4 gündür, günde en az 5 öğün yemek yemeye başladım.. en basitinden söylim, karnım acıkmamasına rağmen yarım ekmek köfte yedim..yedikten yarım saat sonrada 1 tabak pilav ve yanındada orman kebabı yedim.4 gündür karnım davul gibi..sanırım yarım yada 1 kilo almıştırım(yalanı hiç sevmem :) ). şunu söylemek isterimki..o kadar çok yemek yemeniz önemli değil arkadaşlar... önemli olan karbonhidratlı ve proteini zengin besinleri tüketmenizdir kilo almanız için.. çünki biz metabolizması hızlı olan ve yediklerini hızlı bir şekilde yakan insanlarız.
    en önemlisi sabah kahvaltısı... ben sabah kalktığımda 3 yemek kaşığı tut pekmezi yeyip.yarım saat sonra kahvaltıya başlıyorum.ve deli gibide yiyorum.... kahvaltınızda mutlaka yumurta ve salamı eksik etmeyin... yumurta protein olarak cok zengin bir besindir.. salamda ise 100 gramında yaklaşık 300 kalori var... tut pekmezinde ise hem yüksek miktarda kalora hemde karbonhidrat var....sizin o gün yakacağınız kaloriyi sabah alacağınız 3 kaşık pekmez karşılıyor fazlasıyla...ve kan yapıyor.. yüzüme kan geldi valla :D ..gün içinde yediklerinizde vücudunuzda yağ olarak depolanıyor..spor yaparsanız eğer kas olarak depolanıyor....ara öğünlerinizde mutlaka lor peyniri tüketin..lor peynirin 100 gramında 20 gram protein mevcuttur....buda kas yapınızdaki gelişme için oldukça ideal bir protein kaynağıdır..

İlacı ne şekilde ve günde kaç sefer alıyorsun hocam?Bende kullanıyorum ama akşam yemeğinden yarım saat önce 1 yemek kaşığı olarak.En başta uyku yaptı ama artık fazla etkilemiyor.Bende başlayalı 4 gün falan oldu bu arada.1 kilo falan aldım galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: rata

quote:

İlacı ne şekilde ve günde kaç sefer alıyorsun hocam?Bende kullanıyorum ama akşam yemeğinden yarım saat önce 1 yemek kaşığı olarak.En başta uyku yaptı ama artık fazla etkilemiyor.Bende başlayalı 4 gün falan oldu bu arada.1 kilo falan aldım galiba

Alıntıları Göster
    sabah kahvaltıdan yarım saat önce alıyorum..hemen ardından dut pekmezi(3 yemek kaşığı) yanlız pekmez kullanıcaksan sakın süt ile içme..süt pekmezdeki demir karbonhidratların emilimini engelliyor ve işe yaramıyor.....ben sadece sabahları kullanıyorum...

• quote:

Vaybe Hocam sen işi çözmüş gibisin valla özendim şimdi sana kaç kilosun şu anda hedef kaç, spor yapıoyomusun bide alınan kilolar ilk etapda sadece göbek olarakmı yansıyo yüzde veya kollarda bi dolma oldumu sende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unicornn -- 20 Eylül 2010; 2:46:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornn
    Vaybe Hocam sen işi çözmüş gibisin valla özendim şimdi sana kaç kilosun şu anda hedef kaç, spor yapıoyomusun bide alınan kilolar ilk etapda sadece göbek olarakmı yansıyo yüzde veya kollarda bi dolma oldumu sende.

denemediğim yol kalmamıştı..protein tozumu dersin balık yağımı...birçok denemelerim oldu fakat hiç sonuç alamamıştım...daha doğrusu yanlış bir şekilde kullanmıştım...İlk başta kafanıza şunu sokun..sürekli yemek yeyip kilo almak istediğinizi düşünün...bunu beyninize yerleştirin...ben bu şekilde yapıyorum şuanda.. şurup birnevi psikolojik etki verdi...ilk kullandığımdaki açlık hissim ve kilo alma hırsım hala devam ediyor..kendi kendinize hırs yapın.ama sakın pes etmeyin.kimimiz 1 haftada 5 kilo alır kimimiz 1 ayda...bu sonuçları sakın kendinizle eşitlemeyin..hepimizin metabololizması ve hormonal dengesi farklıdır... ben 1.74, 58 kiloydum..şuanda 62 kilo oldum.. hedefim 75 kilo... kilolar ilk olarak göbek yapıyor gibi görünsede ayaklarda kollarda ve yüzde belli olmaya başladı..Göbekteki kilo sandığımızda sadece yemek yediğimiz için oluşan şişliktir...bu şişlik olmasa omurga yapımızın genişlemesi zaman alır.... spor olarakta...akşam yemeğinden sonra 4*25 şınav.. 5*50 mekik çekiyorum.ayaklar içinde parmak ucunda 5*100 zıplama yapıyorum...eğer yemekten sonra direk oturursanız yedikleriniz yağ olarak vucutta depolanır....eğer kaslara ağırlık verirseniz..yediğiniz yemeklerdeki proteinler kasların onarımı ve gelişimi için işe yarar. ;) ... Öğünlerinizde ara öğün ana öğün diye birşey yapmanıza gerek yok..3 saatte bir bol miktarda kalorili ve karbonhidratlı besinler tüketin...sürekli yeyin...tatlı çok yeyin..mesela ben her yemekten sonra içim dolcia yiyorum...besin değerleri çok iyi.. 100 gramında 23.4 karbonhidrat değeri var.

üzerine basa basa söylüyorum yine....benim iştahımı açan ve kansızlığımı önleyen diğer etkenlerden biriside pazardan aldığım dut pekmezi oldu...

başka sormak istediğiniz birşey varsa çekinmeden sorun arkadaşlar...elimden geldiği kadar yardımcı olurum...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unicornn

denemediğim yol kalmamıştı..protein tozumu dersin balık yağımı...birçok denemelerim oldu fakat hiç sonuç alamamıştım...daha doğrusu yanlış bir şekilde kullanmıştım...İlk başta kafanıza şunu sokun..sürekli yemek yeyip kilo almak istediğinizi düşünün...bunu beyninize yerleştirin...ben bu şekilde yapıyorum şuanda.. şurup birnevi psikolojik etki verdi...ilk kullandığımdaki açlık hissim ve kilo alma hırsım hala devam ediyor..kendi kendinize hırs yapın.ama sakın pes etmeyin.kimimiz 1 haftada 5 kilo alır kimimiz 1 ayda...bu sonuçları sakın kendinizle eşitlemeyin..hepimizin metabololizması ve hormonal dengesi farklıdır... ben 1.74, 58 kiloydum..şuanda 62 kilo oldum.. hedefim 75 kilo... kilolar ilk olarak göbek yapıyor gibi görünsede ayaklarda kollarda ve yüzde belli olmaya başladı..Göbekteki kilo sandığımızda sadece yemek yediğimiz için oluşan şişliktir...bu şişlik olmasa omurga yapımızın genişlemesi zaman alır.... spor olarakta...akşam yemeğinden sonra 4*25 şınav.. 5*50 mekik çekiyorum.ayaklar içinde parmak ucunda 5*100 zıplama yapıyorum...eğer yemekten sonra direk oturursanız yedikleriniz yağ olarak vucutta depolanır....eğer kaslara ağırlık verirseniz..yediğiniz yemeklerdeki proteinler kasların onarımı ve gelişimi için işe yarar. ;) ... Öğünlerinizde ara öğün ana öğün diye birşey yapmanıza gerek yok..3 saatte bir bol miktarda kalorili ve karbonhidratlı besinler tüketin...sürekli yeyin...tatlı çok yeyin..mesela ben her yemekten sonra içim dolcia yiyorum...besin değerleri çok iyi.. 100 gramında 23.4 karbonhidrat değeri var.

üzerine basa basa söylüyorum yine....benim iştahımı açan ve kansızlığımı önleyen diğer etkenlerden biriside pazardan aldığım dut pekmezi oldu...

başka sormak istediğiniz birşey varsa çekinmeden sorun arkadaşlar...elimden geldiği kadar yardımcı olurum...

Alıntıları Göster
    bizim köyde hep dut pekmezi yaparız ama hiç yemezdim bunu duyunca direk yemeye gidiyorum bakalım işe yarıycak mı evde yıllardır hazine var ben bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

bizim köyde hep dut pekmezi yaparız ama hiç yemezdim bunu duyunca direk yemeye gidiyorum bakalım işe yarıycak mı evde yıllardır hazine var ben bekliyorum :)

fazlada abartma ..sonrası kötü olurr duvara düz tırmanırsın valla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

g.zaten kilo alırken bence illaki spor yapmak lazım leblebi yutmuş solucana benzeriz yoksa

la gece gece ne güldüm.. leblebi yutmuş solucan dio yaa..

• quote:

Orijinalden alıntı: ALph1940

quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

g.zaten kilo alırken bence illaki spor yapmak lazım leblebi yutmuş solucana benzeriz yoksa

la gece gece ne güldüm.. leblebi yutmuş solucan dio yaa..

Alıntıları Göster
    nası gidiyo praktenciler kullanmaya devam eden kaç kişi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Zxxx

40 kiloyum hemen gidip alıcam

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ilaçı daha 3 gündür kullanıyorum ama 24 saat uyuduğum için bişey yiyemiyorum.. bu ilacı uyku ilacı olarak piyasaya sürselermiş baya tutulurmuşş. iştah açıyormu derseniz evet açıyor ama öyle ahım şahım değillll..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞehzadeMustafa

Arkadaşlar ilaçı daha 3 gündür kullanıyorum ama 24 saat uyuduğum için bişey yiyemiyorum.. bu ilacı uyku ilacı olarak piyasaya sürselermiş baya tutulurmuşş. iştah açıyormu derseniz evet açıyor ama öyle ahım şahım değillll..

Alıntıları Göster
    liseden beri kilo alamayan birisiyim,tiroitler fazla bende..ne yaptıysak olmadı..ta ki forumdan prakteni buluncaya kadar..2 aya yakındır kullanıyorum ve 7 kilo aldım...şaka değil,kendim bile inanamıyorum...ilk 2-3 gün uyku yaptı ama sonra problem olmadı.sabah ve gece 1 yemek kaşığı kullanıyorum.beslenmede illa şunu yiyeyim diye de uğraşmıyorum,zaten yedikçe yiyorum,yemekten 1 saat sonra yine yiyebiliyorum..yani ben tokum yiyemem olmuyor...kilo almanın vermekten daha zor olduğunu biliyorum..artık pek umudum da yoktu,ama şimdi daha mutluyum..kiloların kalıcı olup olmadığını zamanla göreceğz artık..

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.