Şimdi Ara

pp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    pp
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelfender2 -- 24 Ekim 2013; 15:43:52 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Klavyeyi TR'ye çevirebiliyor muyuz ?
  • hocam ona ben cevap vereyim, klavyeyi degistiremezsiniz cunku enter tuslari farkli. ama ingilizce yazili olan klavyeyi turkce ye cevirebiliyoruz. kisaca fiziksel olarak degismez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

hocam ona ben cevap vereyim, klavyeyi degistiremezsiniz cunku enter tuslari farkli. ama ingilizce yazili olan klavyeyi turkce ye cevirebiliyoruz. kisaca fiziksel olarak degismez.

teşekkürler..
  • quote:

hocam ona ben cevap vereyim, klavyeyi degistiremezsiniz cunku enter tuslari farkli. ama ingilizce yazili olan klavyeyi turkce ye cevirebiliyoruz. kisaca fiziksel olarak degismez.

Yanlis biliyorsunuz. Klavye degisiyor. Unibody maclerde klavye kasanin bir parcasi oldugu icin oldukca maliyetli bir islem (Malzeme ve iscilik toplami 550-600 TL seviyesinde) ancak degistirilebiliyor.

Govdenin oldugu gibi sokulup ekran ve alt kapak disinda kalan alanin degisimiyle mumkun oluyor bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divide By Zero

quote:

Yanlis biliyorsunuz. Klavye degisiyor. Unibody maclerde klavye kasanin bir parcasi oldugu icin oldukca maliyetli bir islem (Malzeme ve iscilik toplami 550-600 TL seviyesinde) ancak degistirilebiliyor.

Govdenin oldugu gibi sokulup ekran ve alt kapak disinda kalan alanin degisimiyle mumkun oluyor bu arada.

Ozaman ne anlamı kalır. 3000 tl ye gelmiş olur bilgisayar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Divide By Zero

quote:

e tabi yani eger tum govdeyi degistirmek isterseniz elbette degisir.
  • Klavye stickerlariyla Turkce'ye cevirebilirsin.
  • harici klavye bağladığınızda da sorun çözülür logitech k360 öneririm mac tarzı tasarım kablosuz uzun pil ömrü ;)
  • Fiyat Takip
  • Fiyati ben mi goremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.