Şimdi Ara

Poyraz wifi internet sağlayamayan internet sağlayıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5-6 senedir poyraz wifi kullanıcısıyım son 6 aydır internet devamlı kopuyor arıza verdigimde düzeltilmiştir diyorlar 10mb paket kullanıyorum 1 mb gelmiyor modemi isterdiler götürdüm 2 tane modem aldım arıza catıdaki alıcılarında bir türlü ayarlıyamıyorlar en son pazartesi geldi bir ekip olanıda bozdu kapıdan cıktıkları an internet gitti bugun cuma gene bir ekip geldi gene yapamadılar şimdi catıdaki konumu için demir monte etmemi istediler tabi bu uygulamayı sistem acılırken ücretine tabi kendileri konumlandırdılar şimdi artık üye oldugum için benim yaptırmamı söylüyorlar 6 aydır 50 tl paket kullanıyorum ve gercekten internet yok harika bir internet sağlayıcısı

• wificiden internet mi alınır hocam sene 2019 oldu artık ucuz da değil 50tl'ye 10mbit hizmet alıyorsun netgalakside 45tlye 8 mbit aknsiz 50tlye 16 aknsiz paketi var wifiden bile ucuz ve dsl internet
  • İlgili abonemiz ile telefonda görüşülüp gerekli bilgiler verilmiştir. Aktif olarak interneti kullanması sağlanmıştır.

Ek olarak thekorsans'a cevap vermek gerekirse. Biz Türkiye'de bu işi yapan en büyük kablosuz internet servis sağlayıcısıyız ve bölgemizde şuan müşteri ve hizmet kalitesi en yüksek servis sağlayıcısıyız. Kocaeli'nin Gölcük, Başiskele ve İzmit ilçelerinde ikamet ediyorsanız hizmetimizi 10 gün boyunca ücretsiz deneme imkanınız bulunmaktadır. Biz "yıl olmuş 2019 hala dsl bağlantı kullanan insanlar var" diye üzülen binlerce müşterilerimiz ile yolumuza devam ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekorsans

wificiden internet mi alınır hocam sene 2019 oldu artık ucuz da değil 50tl'ye 10mbit hizmet alıyorsun netgalakside 45tlye 8 mbit aknsiz 50tlye 16 aknsiz paketi var wifiden bile ucuz ve dsl internet
    belirttiğiniz fiyatlar sadece yalın internet için geçerli. istanbul avrupa, edirne ve kırklareli de geçerli. yalın internet olmayanlar; 8mbit için 90tl, 16mbit için 120tl. üstelik belirtmiş olduğunuz 8mbit 45tl, poyraz wifi de 40tl. yine 5 tl daha ucuz.

kimi bölgeler için wifi hizmetleri elzem oluyor.
  • evet poyraz wifiden oursoft sağolsun yardımcı oldu suan sorun düzeldi inş tekrar aynı sıkıntıyı yaşamam
  • Sorun neymiş.
  • frekans ayarı
  • oursoft O kullanıcısına yanıt
    hocam kullanmadım bilmiyorum ama daha önceki mavinet bursa deneyimimden sonra wifi işine tövbe ettim. sizdeki akış farklıysa bilemem. ama dsl artık eskisi gibi ütopik pahalı değil firmalar kendi altyapılarıyla rekabetten dolayı çok ucuzlatabiliyorlar
  • thekorsans T kullanıcısına yanıt
    Genelleme yaparak insanları yanlış yönlendiriyorsunuz diye düşünüyorum. Bu bölgede 15.000'in üzerinde abonemiz bulunmakta ve memnuniyet oranımız diğer servis sağlayıcılarının üzerindedir.
    Belirtmiş olduğunuz DSL fiyatlarını ise Nisan ayından sonra gelecek zamlara göre tekrar tartmanız gerekebilir.
    Diğer internet servis sağlayıcıları örneğin 8Mbps hıza KADAR diyerek yılın büyük bölümünde abonelerine 4Mbps hızda internet sunmaktadır fakat biz 8Mbps hızı direk taahhüt ediyoruz.
  • arkadaşlar bulundugum evi mutayit gibi ben yaptım ve tum sistemimi wifi internete göre ayarladım tum kablolar buattan geciyor ve eve telefon hattı cekmedim gereksiz diye :( şimdi adsl yada başka birine gecmem kablo kirliliği olucak ve bir kac gune kadar hepsinde adil kullanım kotası vardı suan adil kullanım kotası kalktı ama servis değişmeme gerek yok sorunum cözüldü ve bizim bölgemizdeki ilk adil kullanım kotası olmayan internetlerden
  • gorkemteke G kullanıcısına yanıt
    Çözüldüğüne sevindim.
    Bahsettiğiniz ISP'ler eski kafa, tekel olduğunu iddia eden ISP'ler.

Poyraz wifi internet sağlayamayan internet sağlayıcısı

Şimdi sitenizde 17 mbit 85 TL diyor.Bu fiyata 75 mbit VDSL kullanıyorum.Şuan çağın gerisinde kalan sizin firma bence.Altyapı olmayan yerler dışında tercih edilmesi gereksiz bir servis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.