Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 23 Mayıs 2017; 14:7:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk dizi tarihinin en sağlam sahnelerinden tam bir efsane..
  • tam parça indirebileceğim link varsa atar mısınız?
  • Aklimizi daha ne kadar cildirabiliriz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İçerde gibi insanların aklıyla dalga geçen saçma diziler devam ederken bite bite bu efsane dizi bitti..
  • Müzikler için Spotify:

http://open.spotify.com/album/3A4R7qhGSzJpd9PBzkXYXh

• Kitap çıktı hayırlı olsun.

• İlk fırsatta alacağım. Uzun zamandır bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Oyunculuk dersi veren sahne.

Gece gece bittik be albayım...

Şu diziyi bitirenlerin Allah belasını Mümtaz. Yemin ederim hala her Çarşamba akşamı beddua ediyorum ya. Kanal D'nin iki yakası bir araya gelmeyecek.

• nk061 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle istisnasız her gün. Bir nesilin unutamayacağı dizi olarak kalacak. Eminim bu diziyi izleyip hayata tutunan binlerce insan vardır. 2015 ekim gibi bulmuştum, youtube da bir fragmanına denk geldim. Hani poyraz aysegul sinan sahilde kagit helva yiyor sinan pelini anlatiyor o kisim. Baslamis ilk sezon bitmis 2.sezon baslamisti o zamanlar. Ben de kendimi dizilere filmlere vermistim boktan bi hayatim vardi tutunacak birsey ariyordum. Baslayip 1 haftada mi ne bitirdim butun bolumleri. Poyrazin hayatindaki sorunlar adamin bunlarla dalga gecisi pes etmemesi falan etkilemisti beni. Poyraz gercek degil ama hepimizin etrafinda boyle insanlar var. Deliler mesela. Yaptiklari seylere guluyoruz, belki kucukken dalga geciyorduk. Ama hic dusunmuyoruz bu adam bu hale nasil geldi. Hayatinda neler yasadi. Ne olduda bu duruma dustu. Bir kadini mi sevdi.Ailesini mi kaybetti noldu.Herkesin etrafinda potansiyel deliler var aslinda.Biz dahil. Herkesin bir sikintisi var. Sikintisi olmayan adam yoktur.Hep bir sekilde pacayi kurtariyoruz siyirmamak icin.Bu tip seyler bagliyor hayata: Poyraz Karayel cok insanin hayatini degistirdi. Sorunlarla dalga gecmeyi ogretti. Aşık olmayi,sevmeyi ogretti.Bilmiyorum ama ben bu diziyi unutamam. Gercek hayati baz olarak dusunursek Poyraz karayel digerlerinin 3 5 gomlek ustundedir. Dahada boyle insani en derininden vuran bir sekilde bir yerden yakalayan dizi gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: 7427

Aynen öyle istisnasız her gün. Bir nesilin unutamayacağı dizi olarak kalacak. Eminim bu diziyi izleyip hayata tutunan binlerce insan vardır. 2015 ekim gibi bulmuştum, youtube da bir fragmanına denk geldim. Hani poyraz aysegul sinan sahilde kagit helva yiyor sinan pelini anlatiyor o kisim. Baslamis ilk sezon bitmis 2.sezon baslamisti o zamanlar. Ben de kendimi dizilere filmlere vermistim boktan bi hayatim vardi tutunacak birsey ariyordum. Baslayip 1 haftada mi ne bitirdim butun bolumleri. Poyrazin hayatindaki sorunlar adamin bunlarla dalga gecisi pes etmemesi falan etkilemisti beni. Poyraz gercek degil ama hepimizin etrafinda boyle insanlar var. Deliler mesela. Yaptiklari seylere guluyoruz, belki kucukken dalga geciyorduk. Ama hic dusunmuyoruz bu adam bu hale nasil geldi. Hayatinda neler yasadi. Ne olduda bu duruma dustu. Bir kadini mi sevdi.Ailesini mi kaybetti noldu.Herkesin etrafinda potansiyel deliler var aslinda.Biz dahil. Herkesin bir sikintisi var. Sikintisi olmayan adam yoktur.Hep bir sekilde pacayi kurtariyoruz siyirmamak icin.Bu tip seyler bagliyor hayata: Poyraz Karayel cok insanin hayatini degistirdi. Sorunlarla dalga gecmeyi ogretti. Aşık olmayi,sevmeyi ogretti.Bilmiyorum ama ben bu diziyi unutamam. Gercek hayati baz olarak dusunursek Poyraz karayel digerlerinin 3 5 gomlek ustundedir. Dahada boyle insani en derininden vuran bir sekilde bir yerden yakalayan dizi gelmez.

Sizde baya derin etkiler bırakmış belli ki. P.K ciddi anlamda uzun süredir Türkiye'de yapılan en iyi yapımdı. Böylesi de bir daha kolay kolay gelmez. Olsa olsa İçerde gibi genç kızların sevgilisi olan erkekler ile rating yapan diziler olur. Onların da durumu ortada.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmden hiç umutlu değilim. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu yok üstüne Şükran Ovalı katılmış film kadrosuna.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizy'den soundtrackleri dinliyorum sabahtan beri.

• Gelmiş geçmiş en efsane Türk dizilerinden biriydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Fizy'den soundtrackleri dinliyorum sabahtan beri.

Başyapıt resmen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Delirmek en çok sana yakıştı be Karayel!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 6 Haziran 2017; 18:36:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.