Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (599. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ethem yazamıyor. söz dizisini mahfetti. o yüzden ilker ondan uzak dursun bence
  • İşte budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2:52 efsane ya

• böyle kesitleri açıp açıp izliyorum,diziye oturup baştan başlasam ihanet edicekmişim damagımda olan tadı bozulacakmış gibi geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-B -- 17 Ağustos 2018; 0:20:18 >

• 3. sezon seninle güzeldi be Eda. Çok yakışmıştı be diziye :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En efsanelerden

• Bu fragmanı gece 4-5 gibi izlemiştim. Uykulu uykulu foruma girdim ve mesajdan haberdar edilmişim. Hiç unutmam o mesajı:

"lan mümtaz geldi"

Dedim has... harbi mi falan. Gece gece inanılmaz sevinmiştim.

Mümtaz reis inanılmaz karizma olmuştu. Dizinin en efsane adamlarından birisiydi. Ne zaman Poyraz'ın hayatının içine edilse oradan Mümtaz çıkıyor. Harbiden orda ölse daha iyiymiş. Şimdin delirdi daha mı iyi oldu?

İşte bunlar hep Mümtaz ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 26 Ağustos 2018; 3:28:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Bu fragmanı gece 4-5 gibi izlemiştim. Uykulu uykulu foruma girdim ve mesajdan haberdar edilmişim. Hiç unutmam o mesajı:

"lan mümtaz geldi"

Dedim has... harbi mi falan. Gece gece inanılmaz sevinmiştim.

Mümtaz reis inanılmaz karizma olmuştu. Dizinin en efsane adamlarından birisiydi. Ne zaman Poyraz'ın hayatının içine edilse oradan Mümtaz çıkıyor. Harbiden orda ölse daha iyiymiş. Şimdin delirdi daha mı iyi oldu?

İşte bunlar hep Mümtaz ya.
    Çok etkileyici bir fragmandı. Kaliteli bir bölümdü.
  • Bir Poyraz Karayel, bir Ayşegül bir daha zor çıkar hocam. Uzun yıllar beklemek zorundayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Bir Poyraz Karayel, bir Ayşegül bir daha zor çıkar hocam. Uzun yıllar beklemek zorundayız
    Orası öyle hocam Poyraz Karayel'den sonra televizyonu açmıyorum bile. Yerinin dolacağını hiç sanmıyorum.
  • bu diziyi bitiren en büyük sebep prodüksiyon ekibiydi ya. şu dizi Ay yapım'ın elinde olsa neler olurdu kim bilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noxiousu -- 28 Ağustos 2018; 1:57:23 >
  • Poyraz Karayel'in en efsanevi fragmanları ektedir.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yerin dolmuyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

Aşırı özlendiniz. Yok arkadaş, Poyraz Karayel'den sonra ben hiçbir Türk dizisini oturup en baştan izleyemiyorum.
  • Kelimeler albayım, bazı anlamlara gelmiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sefer'in ölmesi dizinin ilk finali olmuştu zaten .

• 
Sayfa: önceki 597598599600601
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.