Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 3 Mart 2017; 23:22:48 >
  • POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

• Yapma be Poyraz'ım

• "Ben varım, Selim var sonra Turgut
    Metin de var, Süleyman Kargı sonra Hikmet
    Hikmet de var Hikmet de var

Meyhanedeyiz
    Meyhanede içiyoruz
    Dört büyük roman, üstüne iki şişe şiir içmişiz nasılız biliyor musun

Ben, Romanlarda Yaşayanlar diye yeni romanım var romanım onu anlatıyorum
    Süleyman Kargı büyük bir ciddiyetle dinliyor
    Selim her zamanki gibi alay ediyor, alaycı
    Hikmet... Hikmet, Bilge'yi Düşünüyor, Bilge'yi Düşünüyor
    Metin İçmeye devam ediyor, biraz daha patlıcan salatası söylüyor
    Sonra Coşkun geliyor; "Ey zavallı Milletim" diye onun meşhur tiradı var ya onu söylüyor"

Teşekkürler Poyraz Karayel; yaşattığın duygular, sevdirdiğin insanlar, Oğuz ATAY, Tutunamayanlar, Tehlikeli Oyunlar, Oyunlarla Yaşayanlar en önemlisi de Hikmet ve Bilge için...

"Sevgili Bilge,
    Bana bir mektup yazmış olsaydın, ben de sana cevap vermiş olsaydım. Ya da son buluşmamızda büyük bir fırtına kopmuş olsaydı aramızda ve birçok söz yarım kalsaydı, birçok mesele çözüme bağlanmadan büyük bir öfke ve şiddet içinde ayrılmış olsaydık da yazmak, anlatmak, birbirini seven iki insan olarak konuşmak kaçınılmaz olsaydı. Sana durup dururken yazmak zorunda kalmasaydım. Bütün meselelerden kaçtığım gibi uzaklaşmasaydım senden de...
    "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 4 Mart 2017; 0:25:46 >

• Harika sahne.

• Saçma yerler olsada sonuçta bize o duyguyu yaşattılar ben orasını anlar bilirim. Uzun zamanda geçse bizim için hala önemli bir yere sahip olacak.

Poyrazın neden o sandalyeye oturduğunu hiç bilemiyeceğim sanırım...
  • AirSupport kullanıcısına yanıt

3.sezon ile Poyrazın baba olma mevzusunu değiştirdiler gibi çünkü normal şartlarda Sadrettinin ölmesi ve Poyrazın Bahrinin yerine geçmesi gerekiyordu ama şu Çınar ve Nevra serüveni bu konuyu değiştirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mümtaz Tok

İkimizin nickler de güzel uyuyor hocam

Allah belanı versin mümtaz
  • Poyraz ölmedi, kalbimizde yaşıyor
  • Arkadaşlar belki meraklısı vardır. Son sahnelerde çalan iki klasik müziği buraya koyuyorum:

• Onlar mutluluğu haketmediler mi ?

Son mutsuz mu bitecek hep !!!
  • Birde bu var. 10 ay sonra sahnesinde çalan.

• quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Birde bu var. 10 ay sonra sahnesinde çalan.

Teşekkür ederim gözden kaçmış bu çok iyi oldu

• Bu dizinin tek bir bölümünü es geçmeden izledim. Sırf müzikleri karakterlerin şakalaşmaları falan vs. izliyodum. Kendini izlettiren bir diziydi. Fakat bir konusu bir amacı yoktu, arka sokaklar gibi sürekli günlük konular günlük düşmanlar geliyordu diziye.

Bazı arkadaşlar söylemiş Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi dizi diye. Bunların sanırım Ezel diye bir diziden haberleri yok. Ezel Türkiye'nin senaryo müzik oyunculuk kadro vs. her konuda en iyi dizisidir açık ve net.

Ayrıca şuan oynayan İçerde diye bir dizi var izlemedim tam anlamıyla 3-4 bölüm izledim ama izlediğim kadarıyla Poyraz'dan kaliteli bir dizi.
  • Ayrıca burdaki dizinin fanlarına soruyorum senaristin son bölümde final yapıcağından haberi oluyorken son 3 bölüm kala neden son 3 diye yazdılar tepeye?

Senarist yoksa televizyondan izlemiyormu diziyi? Nasıl son bölüm öğreniyor nasıl bir yalandır bu?
  • julyan kullanıcısına yanıt
    Şöyle ki ; dizinin hazırda 1 bölümü çekilmiş ama yayınlanmamış oluyor. ekipte sonraki bölümü çekerken o sırada senaristte ondan sonraki bölümün yazım aşamasında oluyor. Final haberi gelince senarist o yazdigi senaryoyu kisitli surede degistirip final bolumu yapiyor.

Ayrıca ; Katılım zamanı: 06 Mart 2017
  • Dizi bitti ama troller,fake hesapcilar bir turlu bitmedi. Adam hesap acip direk buraya geliyor. Bari 1 2 hafta baska forumlarda post kasda daha inandirici olsun

Ben vedaları sevmem albayım. Hiç gitmesin insanlar. Hele gelmemek üzere giderlerse, çok üzülürüm albayım, dayanamam.
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.