Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum o reytingi nasıl alıyor anlamıyorum bir dümen var bence.

Zaten bu bölüm olanların ters köşe çıkması ve Nevranın o duruma düşmesi reytinge olumlu yansır diye düşünüyorum. Önümüzdeki bölüm fragmanı zaten bomba.
  • Her bölümünde bağlıyor beni. Süper bir dizi. Bu ayşegülle poyarızın sonu ne olur bilmiyorum. Despina ne yılan kadın ya. Mümtaz da polyana sanki :D

• şu kuzu olayına çok sinirlendim lan biz aptalmıyız bu kadar bölüm o kadın kim diye merak ettik sonra böyle saçma sapan bir şey çıktı ne yani bu bizle dalga mı geçiyonuz ya bundan sonra anca youtubedan felan kısa kısa kesitleri izlerim heralde biran önce bitmeli artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

şu kuzu olayına çok sinirlendim lan biz aptalmıyız bu kadar bölüm o kadın kim diye merak ettik sonra böyle saçma sapan bir şey çıktı ne yani bu bizle dalga mı geçiyonuz ya bundan sonra anca youtubedan felan kısa kısa kesitleri izlerim heralde biran önce bitmeli artık.

Söz konusu poyraz karayel olunca böyle ters köşelere şaşırmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

quote:

şu kuzu olayına çok sinirlendim lan biz aptalmıyız bu kadar bölüm o kadın kim diye merak ettik sonra böyle saçma sapan bir şey çıktı ne yani bu bizle dalga mı geçiyonuz ya bundan sonra anca youtubedan felan kısa kısa kesitleri izlerim heralde biran önce bitmeli artık.

hocam bu ters köşe felan değil resmen izleyiciyi aptal yerine koymak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

quote:

hocam bu ters köşe felan değil resmen izleyiciyi aptal yerine koymak.

Herkes altından gizemli bir olay çıkmasını bekliyordu nitekim bende öyle bekliyordum ama üzüldüm sinirlendim diyemem çünkü dizi farklı olaylar üzerinden yürümeye başladı
    nevra,çınar,gelişim,istihbarat yani konular çok bölündü muhtemelen ordan devam edemeyeceklerini anlayıp saydıgım olaylara yogunlaştılar..Başta herkes kadının suikastçı sogukkanlı katil oldugunu sandı ama kadın susturucu bilmeyen delinin teki çıktı

• Valla bence hiç öyle olmadı o konu nereye bağlanırsa bağlansın bizi tatmin etmeyecekti. Kaldı ki Ethem mektuptaki O.S yazısını gösterip Orhan Solmaz sanmamızı sağladı. O.S meselesinden de ayrı bir hikaye çıkar diye düşünüyorum. Poyraz Karayel'in bu sezonu geçen sezondan çok daha iyi gidiyor hele o Neşetli berbat bölümlerden sonra çok daha iyi. He kuzu meselesi çok mu harika bir şeye bağlandı hayır ama bütün olarak bakarsak dizi bence iyiye gidiyor önümüzdeki bölümün fragmanı da bunu gösteriyor.

• Geçen hafta burada yazdım. Herkes ters köşe bekliyordu ama olmayınca hayal kırıklığına uğradı diye. Poyraz Karayel'i Poyraz Karayel yapan da bu. Ne zaman ters köşe olur bilemezsiniz. Bütün hafta Eda Poyraz'ı götürdü dediniz ama yine ters köşeyle oyun olduğunu öğrendiniz. İşte bu Poyraz Karayel gençler
  • Akıyor maşallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Bütün ödülleri sonuna kadar hak ediyorlar.
  • Beyler selam. 3 haftadir izleyemiyorum bolumleri yazamadim o yuzden.Halada izlemedim ama duruyor pcde indirdim bolumleri.

Kuzu meselesinden bilincli spoiler yedim videosunu izledim onun icin yaziyim dedim.Youtube a eksiye bi bakiyim millet ne demis diye. Olayi sacma bulanlar cogunlukta.

Bilmiyorum buradakiler ne dusunuyor ama ethem harika kurgu yapmis diye dusunuyorum. Ilk kasabin oldurulmesi sonra veterinerin oldurulmesi (seri katil kafesin icindeki kediyi seviyordu sonra ordaki kadina orhan solmazi sormustu oradan hatirlayin) sonra hali sahadaki topculardan birinin oldurulmesi falan aslinda inceden inceye mesaj veriyordu anlamak imkansiz tabi ama yalan yok hali sahadaki topcuyu oldurmesi ile bu isin zulfikar yada taskafaya baglanacagini tahmin etmistim ki cogu kisi anlamistir herkes gibi besik kertmesi yada ona benzer birsey cikar diyordum ama kuzu meselesi cikti.

Dizide ucu acik yerlerden biriydi. Ne kadar onemsiz olursa olsun ayrintilar onemli. Ethem ileride kullanmicagi yada onemsiz hicbir seyi dizide gostermiyor. Bunu bir kez daha anladik.Basarili buldum ben bu olayi. Dizide zaten bir suru aksiyonlu hikaye var ; cinar nevra girisim falan bu kadinda o tarz birsey ciksaydi dizi iyice saf aksiyona baglardi. O yuzden iyi oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu haftadaki 77. bölümün özetini bulamıyorum heryerde teliften silinmiş. Nerden izleyebilrim?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bölüm geliyor be.

• 2.fragmanla görüyoruz ki poyrazcım karayel özüne dönüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Total: 20 / 2,97

AB: 8 / 3,83

ratingler baya düşmüş ama esra erol ile zuhal topalın evlendirme programlarının 4'ün üstünde rating aldığı bu ülkede varsın Poyraz Karayel rating almazsın.

• 1.sezonu andıran bir fragman. Çarşamba günü süper olacak ama bu fragmanla final yaklaşıyor hissine kapıldım

Bu arada fragmanda ki müziği merak eden varsa; Gabriel Fauré Pavane op. 50

• 13th Patronus kullanıcısına yanıt

Hocam bence finale daha var çünkü mektuptaki O.S meselesi aydınlanmadı o konudan bile senaryoya düşman dahil olabilir. Hazirana kadar Ethem iyi hikaye çıkarır gibi geliyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.