Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O gün Aşk Laftan Anlamaz dizisi çok dengesiz bir reytinge sahip 4 reyting alıyor genelde o ses ve kalbimdeki deniz zirvede oluyor bence kanal iyi bir reklam yaparsa 3.falan olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oturtabilirse iyi olur fakat gün değiştirip ortadan koybolan dizi sayısı da az değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal Medya Ödüllerinde İlker en iyi erkek oyuncu, Burçin de kadın oyuncu ödülünü almış. En iyi diziyi de almışız.

• Dizi cumartesi olursa muhtesem olur.Cumartesi aksamlari daha rahat izlerim.En kotu pazar sabah cok spoiler yemeden tekrari izlenir

• POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Çok ayıp Erturğrul varken.
    Reytinglerin az olması garip gerçekten. Hele son bölüm de düşmemesi gerekirdi.

• Altınsoylar final yaptığına göre en uygun gün Cumartesidir. Çarşamba Diriliş zaten deli gibi reyting alıyor etrafımda 1 tane izleyen olmamasına rağmen. No 309 ve Kara Sevda denen ergen dizilerini hiç söylemiyorum en uygun Cumartesidir.

• Cumartesi olsun, bizim olsun. Kalite görsün millet. Altınsoylar ne yav hiç denk bile gelmemiştim. Sadece fragmanını görmüştüm.

• Benim çok reytingde gözüm yok kanalın işine yarayacak kadarı yeterli 5 falan.

Bugüne kadar çoğu kaliteli dizi hak ettiği değeri görmemiştir. Türkiyenin en iyi dizisi Ezel bile 2.sezon 10.falan oldu diye hatırlıyorum Behzat Ç. ve Leyla ile Mecnun'u söylemiyorum bile.

Yani diyeceğim şey kanalın final yapmamasını sağlayacak kadarı yeterli.

• Bir de en sinir olduğum konu diziyi kötülerken sebebini ayşegül poyraz sahnelerini azalması olarak gösteriyorlar ya deliriyorum. Sizi bilmem ama ben Poyraz Ayşegül sahnelerinde sıkılıyorum baydı yani aşk olayı.

Diziyi izleten faktörler Eda Poyraz Mümtaz polisiye ve aksiyon sahneleri benim için. Son bölüm polisiye ağırlıklı olduğu için ben ayrı bir beğendim aksiyon yakışıyor diziye valla.

• 3 bölümde ne finali? rating ile karar verdiklerini sanmam diziden rahatsız olan mı olmuş?
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Ya diziyi mafya kısmı için izleyen var, ayşegül poyraz aşkı için izleyen tipler var poyraz ayşegül sahnesi azalınca ortaya çıkıyor böyleleri. Diziye gram faydası olmuyor açıkçası ikisinin kavuşma sahneleri. Ne güzel aksiyon artmış son bölüm çok iyi bitmiş hiç gerek yok aşk sahnesine eğer poyraz ayşegül aşkı için izliyorlarsa izlemesinler.

• Bu ne lan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 4 Aralık 2016; 21:40:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bu ne lan?

kim paylaşmış bunu

• Twitterda gördüm.
  • Bu ne la

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 53. bölümde kaldım. Benim soracağım soru şu: bölümlerin özetini bulabileceğim bi yer var mı ya da indirmeden hızlandırılmış şekilde izleyebileceğim bir site var mı tavsiye edeceğiniz? kanal d'nin sitesinde hızlandırılmıyor youtubeta da bölümler yok. malum bölümler en az 2 saat diziyede devam etmek istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
  • Bu da manyadı. Manyaklık bulaşıcıdır.

• Tez zamanda kurtulmak dileğiyle.
  • O pek mümkün görünmüyor. Zaten iyi adam la bu ne istiyorsunuz bu masumdan. Tek suçu Ayşegül'ü sevmek. Ama evlendi o da ne yapsın? İsa'ya ciğer verdi bu adam. Bu adam, iyi adam.

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.