Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 numara bölümdü şaka gibi böyle reytingleri hiç hak etmiyor bu dizi ya. Güzelim diziyi reyting uğruna harcayacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitterda gördüğüm bir foto cidden oha dedim.

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

Twitterda gördüm oha lan tanıtımdaki çakmak ile, adil'in yerin dibindeyken kullandığı çakmak aynı. Çok ilginç bir şekilde güzelleşiyor bu sezon dizi.

• reytingler sıkıntılı seviyeye geldi malesef bu haftaki reyinglere göre Kanal D'nin Babam ve Ailesi dizisinden sonra en düşük reyting alan dizisi Poyraz Karayel olmuş yakın zamanda Kanal D'den Babam ve Ailesi final Poyraz Karayelde gün değişikliği kararı gelebilir
  • Floki1903 kullanıcısına yanıt
    Yorumları okudum da herkes Cumartesi gününü istiyor bence en ideali o gün ve dizi çok daha hak ettiği değeri görür diye düşünüyorum Cumartesi günü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Yorumları okudum da herkes Cumartesi gününü istiyor bence en ideali o gün ve dizi çok daha hak ettiği değeri görür diye düşünüyorum Cumartesi günü.

katılıyorum Cumartesi günü ideal,Çarşamba günü 3 reytingi zor alan Aşk Laftan Anlamaz Cumartesiye geçince 5 reytinge kadar çıktı totalde ve sıralamada da ilk 3 teler
    çarşamba günü orta yaş ve üstü erkekler genelde Diriliş izliyor kadınlar ise no309 ve kara sevda böyle olunca PK kemik seyircisi hariç izleyen olmyor diğer seyircileri çekemiyor Cumarteside işler değişebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki1903 -- 1 Aralık 2016; 16:39:50 >
  • Ben normalde Çarşamba kalsın isterdim ama bu reytingleri görünce iş değişti.
  • Cumartesi gunune kesinlikle alinmaz.

Cumartesi gunleri genelde eglencelik diziler olur.

Haftasonu Prime Time da boyle bir diziyi vermeleri intihar olur.

Haftasonu herkes disarda, ailesiyle, dostlariyla evde duran sayisi haftaicine gore hatırı sayilir derecede az. Reytinglerde degisme olmaz cumartesiye alindiginda hatta dusedebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud Nine kullanıcısına yanıt
    Hocam daha ne kadar intihar olabilir görmüyor musun millet no 309 kara sevda gibi saçma dizileri izliyor haliylen hak ettiği reytingi alamıyor dizi. Cumartesi gününe koyarlarsa hele ki kışa denk geldiği için millet izler diye düşünüyorum.

O ses türkiye ile birlikte ilk 2ye oynar diye düşünüyorum ben.

• quote:

Hocam daha ne kadar intihar olabilir görmüyor musun millet no 309 kara sevda gibi saçma dizileri izliyor haliylen hak ettiği reytingi alamıyor dizi. Cumartesi gününe koyarlarsa hele ki kışa denk geldiği için millet izler diye düşünüyorum.

Oyle birşey yapmazlar emin olun.

En mantikli gun Cuma gunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

quote:

Oyle birşey yapmazlar emin olun.

En mantikli gun Cuma gunu.

Kanal yüksek reyting alan dizisi Arka Sokakları harcamaz. Cuma da olmaz. Ama Arka Sokaklar'ı Cumartesi'ye alabilirler. O zaman olabilir.

• Şu reyting cihazları kimde çok merak ediyorum.
  • Dizinin Cumartesiye alınması bu arkadaşında dedigi gibi diziyi komple bitirir. İnsanlar haftasonları dışarı çıkıyorlar eğleniyorlar. Pk'nın kemik seyircisi bu insanların içinde.Eğitimsiz kesiminde eğlence anlayışı evde çekirdek ile pembe dizi izlemek olduğu için cumartesi pk ya yaramaz. Cuma da sıkıntı olur yine ertesi gün haftasonu olduğu için.En baştan sosyal medya reytingleri düşer cuma olursa.

Pazartesi içerde var. Salı hayat sarkisi diye bi dizisi vardi kanal dnin galiba. Persembe zaten olmaz. Sali mantikli duruyor. Icerdenin karsisina koymak dirilisin karsisina koymak gibi birsey olur. En mantikli gun sali.

Bolum cok iyiydi toparladilar bu bolumde ama reyting bag olacagi icin ister istemez senaryo ile oynayacaklar bir adil topal geri donusu dizinin reytinglerini arttirir.

• Çarşamba Pk'yı saymazsak 3 tane dizi var 3 üde ilk 3 e giriyor her hafta. Salı bir anne var bir de eşkiya var. Hayat şarkısının durumu şuanda pk gibi. Totalde 15 ab de 7.olmuş bu hafta.

Salı günü millet ana haberlerden sonra prime time denen zamanda o 2 diziyi izliyor başka seçenek yok çünkü. Çarşamba zaten no 309 gibi dizinin özeti bile 4.5 reyting alıyor.

Pk cıvık cıvık bayık "aşk" dizileriyle kapışamaz, maalesef ülkede bu tip dizileri izleyen çoğunlukta. Salı gününe geçerse ilk 4-5'e girme şansı var.

Cumartesileri kanallar bu cıvık cıvık dediğim dizileri koymuşlar ; Aşk laftan anlamaz,kalbimdeki deniz. Pk'yı izleyen kişilerin büyük çoğunluğu bu dizileri izlemediği için; pk'yı izleyen tayfa'da tahminimce çarşamba diziye ayırdığı vakti cumartesi ayırayamacağı için bu dizilerin altında kalır.

Eşkiyayı izleyenler kvpnin kemik kitlesi çoğunlukla.Pk'yı salıya alırlarsa ilk 5'e gireceğini düşünüyorum. Salı günü 2 dizi olması milleti ya eşkiya ya da anne izlemeye yönlendiriyor, pk o güne geçerse yeni bi seçenek oluşur.

• Kesinlikle Cumartesi olmalı. Zaten izlenmiyor denenmeli. Mükemmel gidiyor dizi.

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    makinadan çok para karar veriyor olmasın? geçmişte ne diziler kalktı...
  • yalnız bu poyrazın aslında gerçekten öldüğü, ayşegülün akıl hastanesinde düşlediği şeyleri izliyoruz teorisi bana çok mantıklı geliyor. sonucta poyraz albaya biri ölüyo biri akıl hastanesine gidiyor dedi. e bunlar yaşandı zaten ayşegül akıl hastanesine falan girdi. mantıklı yani bence neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxiousu

yalnız bu poyrazın aslında gerçekten öldüğü, ayşegülün akıl hastanesinde düşlediği şeyleri izliyoruz teorisi bana çok mantıklı geliyor. sonucta poyraz albaya biri ölüyo biri akıl hastanesine gidiyor dedi. e bunlar yaşandı zaten ayşegül akıl hastanesine falan girdi. mantıklı yani bence neden olmasın?

Bana da öyle geliyor hocam acaba nasıl bağlayacaklar çok merak ediyorum. Son bölüm çok güzeldi aksiyon devam eder umarım.

• harika bölümdü hala tadı damağımda
  • Gelip buraya dizi mükemmel gidiyor diyenler ilk sezonu izlememiş galiba?

Dizinin mükemmel falan gittiği yok, sıvamaya çalışıyorlar.Hatta çoktan bitmesi lazımdı.

İlk 24 bölümü efsanedir, konu ilk sezonun sonunda bitmiştir aslında.Ben Adil Topal'ın sezonunun daha güzel geçeceğini düşünmüştüm ama maalesef 2.sezondan itibaren batırdılar.

İlk sezon ki Poyraz'a bakın, bir de ikinci sezondaki Poyraz'a, ilk sezondaki mağdur, kaybetmiş adam gitmiş kendini beğenmiş, ukala bir tipleme gelmişti ikinci sezonda.Polisinin cenazesinde güneş gözlüğüyle havalı havalı takılmalar falan.

Bir de Zülfikar karakteri ki o ayrı bir komedi.İlk sezonda Zülfikar karakterinin Çiğdem olayına kadar bir kere bile mafya dışında sahnesi yoktu.Sonra Çiğdem geldi yine 10 sahnenin 9'u mafya, biri aşk meşk oldu ona da eyvallah.

Ama Sefer'in ölümünden sonra o kadakteri de batırdılar, dikkat ediyorum 3.sezonda adama Meltem sahneleri dışında senaryo yazılmadı, koskoca Zülfikar sıpagözlüm diyip dolaşıyor.

Haa birde son bölümdeki Bahri Baba olayına da değinmeden geçemeyeceğim, bizim bildiğimiz ilk sezonda ki Bahri baba Despina'yı evden kovardı ki geçen bölüm öyle sanmıştım, meğer kendisi çekip gitmiş

Bu dizinin en sıkı takipçisi olarak bir an önce bitmesini istiyorum.

• İlk sezon ciddi anlamda çok kaliteli bir sezondu efsaneydi ona kimse bir şey demiyor. Geçen sezon İsmail Karayel değil de Adil Topalın bütün ekibi madara etmesi gayet iyiydi. Benim için geçen sene ne kadar zorlama bir senaryo olursa olsun tek kötü kısım Neşetli bölümlerdi.

Bu sezonu ilk sezona göre değil, 2.sezona göre kıyaslıyoruz ki bence bu sezon geçen seneki zorlama senaryoya göre çok daha iyi gidiyor özellikle son bölüm full polisiye ve aksiyondu. Geçen sezona göre katılan oyuncular çok daha cuk oturdu son bölümden anladığım yeni karakterler de yavaştan harcanmaya başlayacak gibi. Zulfikar konusunda kesinlikle katılıyorum onun sahneleri Seferden sonra bitti ona kimse bir şey demiyor da şimdi göz var nizam var geçen sene zorlama olan Neşetli bölümler mi daha iyi yoksa bu sene istihbarat, Eda, Mümtaz gibi karakterlerin katılmasıyla daha da iyi olan hikaye mi? Özellikle son bölüm gerçekten iyiydi hikayeyi muhtemelen bu sene bitirirler gibi ama Poyraz Karayel efsanevi 1.sezonu, o zorlama 2.sezonuyla bile ve gayet güzel giden 3.sezonu ile benim için efsane olarak kalacaktır. Şu dizinin değerini bilin dizi gayet güzel gidiyor 3.sezonda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 2 Aralık 2016; 1:23:36 >

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.