Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel bölümdü özellikle sonlara doğru, Zülfikarın babası sahtekar olduğu için madenden altın çalmaya çalışacaktır, bence maden işini o çözemez ama belli de olmaz.
  • POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu
    POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

• Şu dizi süreleri kısaltılsa gereksiz sahne olmayacak adamlar kaç saat dizi yapıyor ne yapsın haklılar gayet. Ben bu sezonu beğeniyorum hele ki geçen sezonki neşetli bölümleri gördükten sonra gayet güzel bence. Şu dizinin kıymetini bilin piyasada o kadar saçma diziler var ki bu dizi bambaşka geliyor bana. Benim bu sene gereksiz gördüğüm 2 sahne var bir üniversitedeki fatih midir nedir onun sahneleri diğeri de zulfikar meltem sahneleri aşırı gereksiz geliyor. Seferden sonra Zülfikar sahneleri izlenmiyor valla. Diğer kısımlarda sıkıntı yok Aslının dönmesi güzel oldu, Eda bu bölüm az göründü biraz daha istihbarat sahneleri olursa güzel olcak. Ben memnunum diziden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 24 Kasım 2016; 13:08:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslı karakterini canlandıran Ceren Çağatay konuk oyuncu sanırım. Twitterda küçük bir ziyaret demiş. Keşke geçen sezon gibi uzun süre kalsaydı dizide.

• Şu orhan sonmazı arayan kadın kim olabilir ya acaba

• o orhan solmazı arayan kadın neyin peşinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 25 Kasım 2016; 0:4:16 >
  • Edit:
    Bu bölümdeki şu kitabı arıyordum(sanırım kapağı değiştirilmiş bir kitap),http://i.hizliresim.com/LZY51V.png
    http://i.hizliresim.com/r6mzZP.png

Şimdi anladım çevirmeni Azize Bergin geçen pazar vefat etmiş. Sanırım anmak için eklenen bir sahne veya tesadüf bilmiyorum.http://www.gazetevatan.com/azize-bergin-e-huzunlu-veda-1009058-yasam/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 25 Kasım 2016; 0:58:53 >

• Eski basım Gonçarovmuş hocam ben de böyle tahmin ediyordum.

http://cultureru.com/goncharov-ivan-aleksandrovich-oblomov-illustration-n-shcheglov/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 25 Kasım 2016; 1:24:51 >
  • Ayşegül poyraz ile telefonda konusurken hastanın cıkısına cagrıyordu . O arada aysegul telefonu ters tutuyordu . Biraz dikkat lütfen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Poyraz karayelciler beşiktaşlıymış demekki başka açıklaması yok

• POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin TerzioğluPOYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

• HeRo11 kullanıcısına yanıt

Geçen hafta burdan geçerken içim acıdı. Bir de o yazıyı koymuşlar oraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin TerzioğluPOYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

Bu ciddi mi ya Rezillik

• Sarp Akkaya Paramparça dizisine katılmış oysa ne çok yakışırdı Poyraz Karayel'e. Yazık etmiş kendine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Sarp Akkaya Paramparça dizisine katılmış oysa ne çok yakışırdı Poyraz Karayel'e. Yazık etmiş kendine.

Ali abisini birakamamis

• Abi amatör bu

• Yahu şu gidip birilerine fotoğraftakini tanıyor musun diyip öldüren kapalı kadının akıbeti ne olacak çok merak ediyorum.

Keşke Mümtaz'a da sorsa da Mümtaz hayır dese

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacker Meltem

Mafya Zülfikar

olsunlar artık bu ikiliyi dizinin boş sahnelerini uzatmak için kullanıyorlar resmen.
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.