Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bütün müzikler mi kaliteli olur gerçekten harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler_Bing

quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Geldi yine reyting canavarı.

Yine populerdeyiz ya zoruna gidiyor.

Donanımhaber'in yaş ortalaması belli, seviyesi belli. Banane dh den? Ayrıca donanımhaber bir ölçut değil. Reytingler,internet izlenmeleri,çok azda olsa sosyal medya ölçüt.
    Ayrıca benim bu diziyle bir sorunum yok,bitmesini de istemem. Sorun başka yerde

Sorun sensin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bütün müzikler mi kaliteli olur gerçekten harika.

Aksiyon, gerilim müzikleri iyi de duygusal, hüzün müzikleri ayrı bir efsane.

• Aynen efsane.

• Bana ayşegül'ü anlat.

• Poyrazın yaşadığı acıyla heralde koca bi mahalle ölür!

• Boş bi bölümdü. ya arkadaş 2 saatlik dizi yapiyorsun içinde 15 dakikalik anca saglam sahne var. ıvır zıvır boş şeylerle dolduruyorlar.
  • Mahkeme sahnesinde evlilik programları ve diğer zırva programlara giydirmişler sanki.

• quote:

Bana ayşegül'ü anlat.

izlediğim en saçma bölümlerden biri şu kızın olduğu bölümlerdi yani ne alaka? adam emanet eti dedik yeni karakter geldi renkli olacak eee? gitti resmen kızı diziye şarkı söylesin diye çağırmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Okumaya Hevesli Genç

quote:

Bana ayşegül'ü anlat.

izlediğim en saçma bölümlerden biri şu kızın olduğu bölümlerdi yani ne alaka? adam emanet eti dedik yeni karakter geldi renkli olacak eee? gitti resmen kızı diziye şarkı söylesin diye çağırmışlar.

Sonuna kadar katılıyorum. Hikayeye hiçbir katkısı olmayan gereksiz bir karakterdi. Saçma sapan bir şekilde diziye girdi saçma sapan bir şekilde çıktı.Ismail Karayele öldü süsü verdikten sonra bu kız diziye girmisti herhalde o bolumden adilin geldigi bolume kadar en kotu bolumlerdi. Adil geldi toparlandi dizi.

• Şu sahne aşırı sağlamdı. Ah be Ethem Adil Topal'ı öyle cool bi şekilde sokmuştun ki diziye ne diye korkak yaparsın bu adamı anlamam. Adil Bahrinin ekibini yerden yere vurdu resmen. 2.sezonun sonuna kadar keşke Adil Topal ile gitseydi de oğlunu öldürecek kadar kötü bi karakter olan Adil artık nefretten Poyrazı öldürecek duruma gelseydi de Yuri Adil'in içindeki ajan falan çıksa daha güzel olurdu. Neşet falan çok gereksizdi.

• "Bugün, bugün benim oğlumun doğum günü. 9 yaşına girdi. 9 yaşında bir çocuğa mermi girebiliyor. Sonra ameliyata alıyorlar. 9 yaşında bir çocuğa neşter de girebiliyormuş. Ve ben yanına giremiyorum. Beni almıyorlar. "

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu
  • Vay be 1 yıl ne çabuk geçti. Ilk izledigimde ataberk kadar mutlu olmusumdur. Ilker kaleli ile ece ozdikicinin aglaması,ataberkin aglamasi cok huzunluydu ve guzeldi.

1.20 de ki telefonla oynayan veledi de tokat manyağı yapmak istiyorum.

• 742793 kullanıcısına yanıt
    Ulan çok sevimli ya
  • Bugün Altın Kelebek var inşallah yılın dizisi, en iyi erkek oyuncu, en iyi kadın oyuncu ödüllerini alırız sonuna kadar hak ediyor bu dizi.

• Verirler (!)

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Bu dizi Ay Yapımın olsaydı banko verirlerdi. Burak Özçivit gibi oyunculuktan yoksun biri sırf yakışıklı diye alır ödülü.

• Fragman gelmedi hala ayrıca duvar yazısı da açıklanmadı. Aklıma kötü şeyler geliyor.

• 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.