Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu sezon efsane çöp bir şekilde sesiz sedasız bitecek yazık.
    Tabii Poyrazcım Karayel geri dönerse işler değişir.
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Poyraz zaten geri dönecek o olmadan devam eder mi dizi sence? Benim korkum şu evlilik olayının gerçekleşmesi eğer öyle birşey olursa senarist geçen seneki Mete mevzusundan ders çıkarmamış demektir. Ters köşe bekliyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Mesela Poyraz'ın gelmesi değil, o gelecek. Ayşegül evlenmemeli.

• Kesinlikle o. Yav bir sürü oyuncu geldi diziye. Nasıl sindirecez bu kadar oyuncuyu? Hepsi de kötü role uygun. Ayda Aksel de bellti zaten. Bir Poyraz gözükmedi. Bir fragman daha bekliyorum. Telafi etsinler.

• Daha fragman çıkmaz aslında dizi çok güzel bir şekilde yükselişe geçebilir yeter ki şu düğün meselesi yalan olsun. 3.fragmanda Ayşegül rüya görüyor gibiydi bari düğün rüya falan çıksın.

• Poyraz inşallah gelir.
    Ama bana gelecek gibi gelmiyor en az 5-8 bölüm ya şimdi poyraz cikiyor ha buldular kesin yaşiyor diye kitleyecekler miletti ekrana. Ama bir yandanda ilkerin yeni diziye başlamamasi duşunduruyor.
    İnşallah yanilirim.

İlk bölümden gelecektir Poyraz. Milleti ekrana kitlemeye çalışmazlar. 5-8 bölüm nedir.

Hocam taş çatlasa diğer bölüm sonu ortaya çıkar diye düşünüyorum öyle 5 bölüm falan uzatmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Daha fragman çıkmaz aslında dizi çok güzel bir şekilde yükselişe geçebilir yeter ki şu düğün meselesi yalan olsun. 3.fragmanda Ayşegül rüya görüyor gibiydi bari düğün rüya falan çıksın.

Fragman gelir limon twitterdan 1.tanıtım diye paylaşmış

• Güzel olmuş. Hemen o sahneyi izlemeye gidiyorum.

• Abi Ayşegül evlenicek Poyraz gelecek.Ayrılmaya çalışacak şantaj vb. yüzünden ayrilamayacak ayşegül.Dizi Kara Sevda'ya dönecek gslicocuk PK fani olacak.

• Jax T. kullanıcısına yanıt
    Benim korkum da o malesef ama daha önce Mete olayını denedi Ethem Özışık olmadı bir daha öyle bir saçmalık yapmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Benim korkum da o malesef ama daha önce Mete olayını denedi Ethem Özışık olmadı bir daha öyle bir saçmalık yapmaz diye düşünüyorum.

Valla öyle bişey olursa çok bayar beni türk dizilerinden farkı kalmaz umarım itirazı olan var mi diye sorulunca Poyraz gelir durdurur

Zaten hocam 2.sezon sonlara doğru dizinin Neşet yüzünden falan çuvalladığını biliyorlardır muhtemelen 3.sezon son olur güzel bir şekilde bitirmek istediklerini tahmin ediyorum.
    Beni en çok şaşırtan olay Ayda Aksel Poyraz'ın annesi olarak diye düşünmüştüm İlker Aksum'un annesi çıktı yav.
  • quote:

Zaten hocam 2.sezon sonlara doğru dizinin Neşet yüzünden falan çuvalladığını biliyorlardır muhtemelen 3.sezon son olur güzel bir şekilde bitirmek istediklerini tahmin ediyorum.
    Beni en çok şaşırtan olay Ayda Aksel Poyraz'ın annesi olarak diye düşünmüştüm İlker Aksum'un annesi çıktı yav.

Üvey kardeş cikmasinlar

Allah korusun.

• İlker Aksum düşününce yeni Neşet olacak gibi aslında, Mete değil. Daha şimdiden araştırmaya başlamış Poyraz'ı. Psiko olmasın da yeter. Belki iyi olurlar Ayşegül ile. Poyraz ölmeseydi o zaman. Ayşegül ne yapsın?

• Bunu burdan alın.

• POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu

• 
Sayfa: önceki 395396397398399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.